Skocz do zawartości
moonmaker05

Czy Warto Instalowac Aktualizacje W Xp Sp2?

Rekomendowane odpowiedzi

Po instalacji beda 2 wersje wydarzen:

- system bedzie dzialal ok

- system przestanie dzialac stabilnie lub calkowicie (zdarzaja sie takie przypadki ale BARDZO ZADKO)

 

Zrob obraz systemu i zainstaluj. Jak by co, to przywrocisz. Pamietaj, ze po instalacji pasuje defragmentacje zrobic, bo inaczej system troche zwolni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywam winupdate od poczatku istnienia - instalujac wszystki laty [za wyjatkiem java virt machine update] na 3 kompach NIGDY nie mialem klopotow

 

instaluj. zaplaciles, masz prawo do bezpieczenstwa, a te laty jednak sa poprawkami na plus [czasem nieduzy, ale jednak]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zintegruj sobie sp2 z winem xp.... zrob formata i zainstaluj wina ze zintegrowanym sp2.... dlugo tak mialem i bezproblemowo.. ale wrocilem do win2003 sp1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nei byłem przekonany do aktualizacji WINXP. Zawsze moim zdaniem po tym komputer wolniej o wiele się włącza,ale mozliwe jest to ze po Update wypadałoby zrobic defragmentacjie Dysku.Dzisiaj sobie chyba zrobie formacika i zainstaluje wszytskie najnowsze łaty do WIN XP SP2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam najwiekszy problem ze starami do karty graficznej nie wiem jak zrobic zeby ssytem byl stabilny chodzil komp 3 miessiace ero problemów no i nagle mu zaczely przeszkadzac stery jak chodiz godzine bez zawiechy to jest dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...