Skocz do zawartości
Nessay

Wolfenstein: Enemy Territory

Rekomendowane odpowiedzi

niestety od nowa koleżko niema tak dobrze :D i miales 303 XP a nie PD :D a mapka to z ciuchcią to Rail Gun - pozdrawiam bedziesz potrzebowal pomocy to wal smiało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo mam taki problem wlaczam gre wlacza sie spoko pokazowka leci i dziala do czasu az daje play on line i wtedy bez zadnego ale wywala mnie do windowsa za kazdym razem stery mam catalyst 3.9 ale na 3.7 mialem to samo czekam na pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzebałem ten temat dla jednego pytanka.

Chodzi wam ET na detonatorach z serii 5x.xx?? Zainstalowałem 53.03 i wolf zawiesza się po paru sekundach gry, na 52.16 to samo. na 4x.xx działa ok. I nie wiem czy mam coś namieszane w sysie czy on generalnie nie lubi det. 5x.xx . Jak komuś chodzi na tych dentkach i GF4ti4200 to niech napisze, to się jeszcze pobawię ustawieniami.... acha ET ver 2,56 (tak przynajmniej pisze w konsoli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzebałem ten temat dla jednego pytanka.

Chodzi wam ET na detonatorach z serii 5x.xx?? Zainstalowałem 53.03 i wolf zawiesza się po paru sekundach gry, na 52.16 to samo. na 4x.xx działa ok. I nie wiem czy mam coś namieszane w sysie czy on generalnie nie lubi det. 5x.xx . Jak komuś chodzi na tych dentkach i GF4ti4200 to niech napisze, to się jeszcze pobawię ustawieniami.... acha ET ver 2,56 (tak przynajmniej pisze w konsoli)

ja mialem tak samo po zmienie sterow wywal profile z folderu i bedzie chodzic pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problemik z ta gierka po wejsciu na jakis server wykopuje mnie punk buster mowiac cos ze cd-key nie moze byc pusty ??

myslalem ze to darmowa gierka mylielm sie ?

jesli nie to co zrobic z tym problemem ?

pozdrawiam

update dokladnie pisze: kicked via PunkBuster (for x minutes ) Empty cd key not allowed on this server

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest wlaczony ale nie laczy sie z serverem

uodatowalem go za pomoca dolaczonego programiku itp

mozna dostac bana na PB ?? bo z innej naszej sieci pinguje sie PB spoko a z mojej nie

update : juz mi dziala wgralem plik od stona dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, jeden zaklada serwer, a reszta na niego wchodzi przez play online. Jak juz tam jestes to kilkasz na "source" (na gorze po lewej stronie) az bedzie local, pokaze serwer i wtedy po prostu klikasz join.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zeby pograc potrzebujesz et, patcha i moda et pro

ja tam zeby poprzez net grac nie musialem miec zadnego moda - wystarczylo tylko patcha zainstalowac bo bez niego mi polskich serverow gra nie widziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...