Skocz do zawartości
Nessay

Wolfenstein: Enemy Territory

Rekomendowane odpowiedzi

a mozesz podac IP jakiegosz dobrego polskiego serwera bo ja nadal nic znalesc nie moge albo ja cos zle robie albo nie wiem ...w tej chwili znajduje mi jedna gre serwer w korei no bez jaj ja mam tylko sdi wiecie jaki tam jest ping lololo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to napewno źle coś robisz :D

w oku masz pełno filtórw wybierasz kraj itp

wez najpierw uruchom wizard z opcji...

nastepnie popatrz w lewo na tabelke z folderami..

masz folder country wybierz europe/central euope/Poland

i zaznacz Wolfensteina///

i bedizesz miał servery ET.

a jesli chcesz pograc w zwyklego wolfa to musisz zainstalowac latki do niego z www.rtcw.hive.pl tzw patche najnowszy to 1.41.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Windows Xp i w KAZDEJ rozdzielczosci w wolfie mam 60Hz. Do pasji mnie to doprowadza i nie moge w ogole grac :evil: Czy ktos sie z czyms takim spotkal???

Oczywiscie wszystkie inne gry chodza normalnie (tj 1024x768 @ 100Hz).

Aha jeszcze slowo o konfigu XP1700, GF4Ti4200 sterowniki 43.45, 512MB DDR, 8RDA+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ustawiłeś w sterownikach karty graficznej odpowiednie odświeżanie dla rozdzielszości czyli np. dla 1024x768 100 Hz ???

Chyba sie nie zrozumielismy... Albo w ogole nie przeczytales mojego posta :? . To chyba oczywiste ze ustawilem skoro w innych grach dziala bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolf dziala po prostu na opengl/ Ustawiles narazie tylko direct3d. Teraz trzeba jakims programikiem ustawic odswierzanie dla opengl (refresh lock, refresh tool, itp).

mi wystarczyl do tego wczesniej przeze mnie podany riva tuner, np. w q3 miale tylko te nieszczesne 60Hz, a teraz moge sobie ustawic tyle ile mi monitor pozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^7(^1?^7)^1Riddle^7| ^1n^7o ^1p^7ass|30ms|156.17.238.86:27960

^7C^14^7&^0POISON^7_ClanServer|30ms|195.114.173.143:27962

MEDUSA Poland by spooki|32ms|217.97.139.202:27960

^1T^7en^1B^7it.pl haslo: Ala ma ...|36ms|62.29.253.30:27960

^1Poison ^7ET ^0Stronghold|37ms|195.216.96.9:27961

^R==---> Copy Con ISP <---== |44ms|213.199.199.19:27960

STREFA Enemy Territory|47ms|193.110.122.204:27960

do wyszukiwania serverow polecam program: The all-seeing eye

Najlepszy server to TenBit haslo to : kota

www.rtcw.hive.pl - Polska strona o RTCW (maja awarie)

www.rtcw.fpp.pl - Pierwsza Polska strona o rtcw

są tez na Qnecie kanały ircowe

#wolfpl

#etpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otóż mam problem.. odpalam grę... daje play online i ustawienie Internet, nie pojawiaja mi się zadne servery połączenie jest dobre, a poza tym juz wczesniej grałem kilka gozin i wszystko hulało... co sie mogło stac...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytan o tej gierce.... a na servisach o grach pisaly rózne rzeczy wiec chcem sie upewnic przed sciagnieciem... :

1. Czy ta gra jest niezalezna czy wymaga rtcw ??

2. Czy gra jest ZADARMO ( chodzi o klopaty z jakimis cd-keyami - za darmo to ich chyba ni ma)

3. Czy oprucz muliplayre jest tez SP.... na wp.pl pisatli ze jest ale nigdzie indziej nie znalazlem potwierdzenia....

Upewniam sie bo nie chcem sciagnac bubla... mam sdi na 4 osoby i sciaganie troche dluuuugo trwa.... a jak jescze na koncu sie okarze bubel.... to krew zalewa :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak mam jakies problem z wejsciem na serv... pisze awaiting connection to IP ..... i nic dalej. Patrze na console i calayczas sie wyswietla comunitat:

PunkBusterClient: Cdkey registration reqest sent to GuidAuthMaster at IP

Net_Sentpacket: WSAEDDRNOTAVAIL

 

A jooz myslalem ze sobie pogram... ktos wie co to moze byc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...