Skocz do zawartości
Nessay

Wolfenstein: Enemy Territory

Rekomendowane odpowiedzi

gra srednio na jeza... taka jakby dla dzieci malo realistyczna zreszta sam wyglad broni i rozjazdy celownika mowia same o sobie :D to samo jak i skakanie podczas gry (niby szybsze przemieszczanie) jak widze takich to ROTFL. Gra dla dzieci malo realistyczna nie oddaje klimatu... w porownaniu do MOHAA czy MOHAA SH w trybie multiplayer (chociaz by Objective czy Tug of War) ,Wolf plasuje się jak pistolet na wode do M16 czy BARa ;) lub STG44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mojej liscie serwerów jak zrobie refresh wyskakuje gora 8serwerow i w dodatku 3/4 sa puste.... a jak znajde serwer ktory ma graczy to zaczyna mi komp ssac jakies mapy z predkoscia 2kb....

 

a) zkad moge ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> liste serwerow do ET??

 

B) zkad moge ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> te mapy ktore musze zassac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wole Thompsona i tak do końca to nie wiem czemu :wink: . Jakoś mi sie lepiej gra .Ale i tak przewaznie mam go pod koniec kampani bo zazwyczaj gram zolnierzem z pfem :) . Kocham ta bron , walka nia nie jest taka prosta jak sie wydaje . Bo kazda lama potrafi strzelic zeby dwie osoby padły , ja najbardziej uwielbiam biegac biegac przyczaic sie cel, pal :) i jakis gostek oddalony na horyzoncie dostaje strzala :) , nie wie skąd nawet 8O 8O 8O

 

Pozdrawiam graczy ET moj nick to c36get(PL) albo GSI16v(PL)

 

Do zobaczenia na serwerach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć!

 

 

Zainstalowalem dzisaj sobie et i patcha 1.02 podlanczam sie pod jakis serwer i jak wybieram kim chce byc to wywala mnie i pisze

 

server disconnected for unknown reason

 

kiedys jak gralem tak sie nie dzialo :cry:

wie ktos moze dlaczego tak sie dzieje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka wiadomość wyświetlana gdy na jakimś serwerze dostaniesz kicka bądź bana wtedy wywala cię z nieznanego powodu (unknown reason) ale gdy masz tak przy polączeniu na serwer kilikaj do bólu przycisk RECONNECT :lol: zadziala innego rozwiazania niema :D

 

pozdrawiam kolejnego gracza tej świetnej gry :D

 

występuje pod nickiem Soker

 

A ty :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram gdzie popadnie i gdzie jest miejsce moimi ulubionymi są :

 

U cioci na imieninach

 

DoD 1

 

DoD 2

 

Telefonia Dialog

 

i serwery gier jawnet od pewnego czasu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

występuje pod nickiem Soker

 

A ty  :?:

mój nick to:

 

[PL] GrimlocK ale ja gram na zagranicznych serwerach bo polskich wogole mi nie wyswietla na liscie serwerów :( moze trzeba sciagnac jakas liste serwerow tak jak bylo w cs???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedenerwuj gra jest zajebista - musisz tylko odpowiednio skonfigurować Eya poradnik znajdziesz na stronie gł. podanego przezemnie forum aha oczywiscie ustaw w tym programie kraj POLAND ! to podstawa of corse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...