Skocz do zawartości
Nessay

Wolfenstein: Enemy Territory

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj do zassania super tool (trzeba miec zainstalowana najnowsza wersje 2.6, ale dzieki temu narzedziu mozna odpalac takze wersje 2.56 i starsza bez reinstalacji !!!) link

 

Ja zassalem troche plikow z serwerow (kilka paczek 4-25mb) i w sumie ta sa narazie wersje beta map, sa prawie gole, nie maja takich ladnych teksturek jak te starsze, ale juz widze, ze sa fajne. Nie wiem czemu nie ma downloadu tych mapek na stronce TC, co to tylko dla wybrancow jest czy co :]

 

edit:

 

Zbior mapek link

 

@ Jin: Czy w host game mozesz wybrac jakas mape i stworzyc gre, bo u mnie spis jest pusty a chcialbym sobie popykac po lanie ... :/

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to ten mod wymiata, gra w to ktoś jeszcze, trzeba by się umówic na partyjke  :lol:

1404575[/snapback]

No ja sobie pykam prawie co wieczor :]

W sumie moglbym dzis zagrac, ale wieczorem dopiero ~24

Jak masz jakis serwer z niskimi pingami, co stoi non stop to napisz tu jego ip.

 

U mnie rowniez puchy =\

No to nie wiem skad tyle serwerow jest ?

Szukalem na necie i nic nie znalazlem odnosnie stawiania serw. , jakis dedykowanych czy co... fak :/

 

EDIT:

Poczytalem na forum TC, serwer mozna odpalic tylko z lini komend. Troche to skomplikowane i cos nie moge sobie poradzic ze stworzeniem dedykowanego u siebie na kompie...

link do topica

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zainstalowaniu patcha 2.60 gra sie krzaczy, ale to wina et pro. Zainstalowalem et pro 3.0.13 i wszystko smiga jak trzeba (nie trzeba reinstalowac gry).

Ja od 2 lat gram w ET, mialem teraz 2 m-ce przerwy na thecrims. Ale wracam do gry wiec jak macie ochote popykac to ja jestem chetny. Zawsze wieczorem do dyspozycji. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zainstalowaniu patcha 2.60 gra sie krzaczy, ale to wina et pro. Zainstalowalem et pro 3.0.13 i wszystko smiga jak trzeba (nie trzeba reinstalowac gry).

1416811[/snapback]

jak zakładam masz na myśli etpro 3.1.13, ktore jest rzeczywiście ponoć kompatybilne z et 2,60.

Tylko że po zainstalowaniu etpro 3.1.13+et2,60 i tak nie pograsz na serwerach ze starszym etpro, a tych z nowym jakoś za wiele nie ma.

Ponoć serwery mają na to dopiero przechodzić po oficjalnym zatwierdzeniu tego etpro przez CB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi jest wiadome to ET jest tylko i wylacznie gra multi.

Jest darmowe...ale nadaje sie tylko do gry po necie.

RTCW jest natomiast singlem...i za niego trzeba juz placic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W et chyba malo os. gra, jesli interesuje cie realizm a nie szczescie

Serwerow ET jest wiecej niz np CSS.

Poza tym chyba malo w niego grales jesli sadzisz, ze w ET mozna liczyc na szczescie... Z realizmem nie ma nic wspolnego, tak samo jak ze szczesciem [;

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Sądze ze na forum znalazło by sie przynajmniej 12 graczy do pełnej fajnej gry :D

 

Ja sie deklaruje jakby co :) gram w ta gre od poczatku jednak ten caly rok (egzamin i 3gm) spędzilem bez klanu i bez specjalnego trenowania :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

są tyylko boty w dodatku na jedną mapke. oazis

bobot to sie nazywa

1471565[/snapback]

Nie tylko, z wersji na wersje arsenał map sie powiększa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko, z wersji na wersje arsenał map sie powiększa :D

1472088[/snapback]

nie wiedziałem, i przyznam ze mnie to wcale nie interesowało, wiem ze kiedys takie coś istniało i działało na jednej mapie.

w ET po prostu nie da sie grac z botami [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też się przyłącze jak ściągne gre i patha 200 mb :/ ma ktoś linka do spathowanej już gry? bo tak mi sie 2 godziny nie bardzo chce ściągać... a co do gry to jestem b. dobrym snajperem i zamierzałem założyć klan ET ale jakoś tak chęci straciłem bo ludzi nie było :( nazwe klanu tylko wymyślić, załatwić serwerek do treningów i będzie spoks ;] Kto chętny? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś da linka do patcha to moge być chetny ;)

w ET gram od jakiegos roku

ostatnio mniej regularnie na rzecz painkillera

bo jak wchodze na jakis serwer w ET to mnie wywala po minucie

PB mam właczonego

trza spaczować :D :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co robicie burdel ? :mur:

Pisalem, ze jest juz duzy temat ET .

Ten temat albo scalic albo zamknac.

 

Takim sposobem do kazdej gry by byla conajmniej 2 tematy, pierwszy o grze drugi o tym, kto chce w nia grac po necie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. gram w wolfensteina enemy territory od około dwóch miesięcy i wszystko było ok. ale ostatnio kiedy podłaczam się pod jakiś serwer wyrzuca mnie i wyskakuje komunikat You have been kicked Via PunBuster (for 0 minutes)...... PB INIT FAILURE o co chodzi może mi to ktoś wyjaśnić z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanko kiedy wczytuje mi się mapa fueldump serwer się rozlancza i wyskakuje komunikat Hunk_ALLOC failed on 19965512 co mam zrobic???????

Edytowane przez Heidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnosnie konsoli w tej grze ..

 

jesli chce widziec ilosc FPS wpisuje

 

cg_draw i Tab

 

potem cg_drawFPS 01

 

no i jest sa klatki ale co trzeba wpisac zeby pokazywalo wyzej niz 99 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...