Skocz do zawartości
Nicko13

Northwood Hardcore O/c

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bawilem sie ostatnio (przed chwila) w o/c i sie zdziwilem poniewaz udalo mi sie odpalic kompa przy FSB 270 :P pamieci mam kiepskie ale ustawilem je na DDR 266 i po o/c mialy 300cos bodajze LOL.I tak ot moj wynik mysle ze jest ciekawy bo robiony na boxowym chlodzeniu od procka(caly aluminiowy :blink: nie ten z miedzianym rdzeniem)

Na procka dalem 1.7V :lol: i komp sie odpalil...zeby dawac wieksze napiecie zmienie chlodzenie...planuje kupic PROMETEIE LOL...:D

 

PENTIUM 4 2.6C HT Nortwood QPB 800 seria SL6WS @ 270x13 :-P :D =3510MHz QPB 1080 Boxowy coolerek B) plyta MSI i875P Neo-FIS2R Bios V2.2

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te a pamieci Ci nie wyparowaly -_-

 

Czekam na dalsza czesc.

 

Mam nadzieje ze niedlugo moje boje z SP-97 + vantec tornado + 2x120mm 102CFM kazda + kilka innych wentyli i as5 pokaza na co stac mojego bartonika.

 

Mam malutka nadzieje na 2800 :F

 

"nadzieje matka glupich, ojciec pijak..." :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berkut - gdzie sie podziales ze swoim FC ^^

1480913[/snapback]

 

 

Super Pi ... 09'51.344 - berkut - P4EE 3.73 @5450mhz (14x389), Asus (i955XE), mem @237 4-3-3-12 (dual DDR2)

:) to jest Ext ...##@#!%

 

 

ps.nie wiem czy to legalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIcko jakby cię to interesowało to Prometeia ksoztuje około 3000zł więc jak masz kasę to sobie spraw :P Wyniczek ładny ale wątpię coś żeby ci tak wysoko pamięci szły :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy czy namowie mame..bo chce jeszcze kupic jakis motorek na wakacje zobaczymy...jak na razie to bedzie u mnie miedziany thermaltake...wiec zobaczymy czy o/c sie podniesie...a tak miedzy nami to 11 ide z kompem do chlodni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj 2.4C biega na 3.6ghz na stock intel hsf

 

a tu z fc:

 

 

1482732[/snapback]

 

 

mam takiego samego procka i mam pytanie :

jakie napiecie na 3.6 dałeś ?

jaki ram i jakie ma ustawienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam bawilem sie ostatnio (przed chwila) w o/c i sie zdziwilem poniewaz udalo mi sie odpalic kompa przy FSB 270 :P pamieci mam kiepskie ale ustawilem je na DDR 266 i po  o/c mialy 300cos bodajze LOL.I tak ot moj wynik mysle ze jest ciekawy bo robiony na boxowym chlodzeniu od procka(caly aluminiowy :blink:  nie ten z miedzianym rdzeniem)

Na procka dalem 1.7V :lol:  i komp sie odpalil...zeby dawac wieksze napiecie zmienie chlodzenie...planuje kupic PROMETEIE LOL...:D

 

PENTIUM 4 2.6C HT Nortwood QPB 800 seria SL6WS @ 270x13 :-P  :D =3510MHz QPB 1080 Boxowy coolerek  B)  plyta MSI i875P Neo-FIS2R Bios V2.2

 

Dołączona grafika

1480143[/snapback]

Mój na stock napięciu idzie z 2,4 @ 3,4 :) Więc musisz jeszcze trochę umocnić swój wynik aby naprawdę zachwycał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiwe pytanko jakie masz tempy na stockowym coolerku? Bo ja miałem tego procka na asusie p4c800 i szedł na 3,2 przy stockowym napieciu :D Prime 8 godzin wiecej nie potrzebowałem. Chciałem dac wiecej niz 3,2 ale nie misłem czasu a teraz amd64 ;]

 

pzdr

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stockowym coolerku...teraz latem mam cos kolo 36-40 w idle (net,gg,muza) i kolo 50 w stresie...Cooler szlif na lusterko + AS 5 zima mialem 30-33 w idle(raz bylo 28 :) i kolo 42 w stresie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja sie zdenerwowalem i dałem 3,3, ale mu juz ciezko, stresuje sie w peime długo superPI przechodzi, cinebench tez, ale temp do 50ciu paru. cooler tez boxowy, tez lusterko (i proc :evil: i radiatorek) i tez AS5... a proc to 2,40 --> 3,32 (czyli o 900 mhz) tyle samo co Ty :D jakbym mu walnął lepsze chłodzenie to moze cos lepiej by poszło,ale juz nie mam tego komp, jak (WRESZCIE :mur: ) złoze wodne to zobacze co z moim Venicem, a wtedy moze w przypływie fantazji wsadze to na northwooda... ;]

 

pzdr i zycze owocnych wynikow w dalszym o/c :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja sie dopisze :)

 

P4 2.60GHz HT

@ 3.80GHz 13x292 V-CPU 1.750 AC XP-120+TT-LED 2000RPM

ASUS P4P800 i865PE

RAM 4x256 Kingstone @233 2.5-3-3-6

Buda 2 wentyl x 120x120 1200RPM

 

Podaje link do SuperPI 1.1 i CPUZ:

> CPUZ & Super PI <

 

Temp w stresie max 67*C mobo 46*C

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, juz temperatura jest duzo nizsza, wczoraj jak to testowalem mialem jakas zwykla paste termo, po poludniu rozebralem jeszcze raz wszystko bo kumpel przywiozl mi AS 5 ( moja sie skonczyla ) po wygrzaniu Pasty przez 5 godzin, temperaturka spadla i to bardzo duzo, bo max w stresie jest 59*C gdy obciazone sa dwa watki, zuzycie procka 100%, puszczony Prime95 i SuperPI 32M. Temperatura w idle to max 45*C

 

Wiec ogolnie z samego wyyniku jestem zadowolony, nigdy nie liczylem ze pojdzie ten procek az tyle, w sumie over 1200MHZ i to na zwyklym chodzeniu.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez lukasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...