Skocz do zawartości
kamiloz

Geforce 3 Ti 200 - O/c ;)

Rekomendowane odpowiedzi

nie gram w 3dmarki, myslalem tylko ze szybciej bedzie chodzic :) a tak to ogolnie zeby dobrze chodzila (pod sanandreas zeby dobrze pykalo, bo zamierzam kupic ta gre) a tak ogolnie nie gram w gierki :) moze na sieci w cos nie raz ;]

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie widzialem twoj wynik :D

Rdzen identycznie. Memki 15MHz wyzej. Fsb i proc sporo nizej.

Wynik 100pkt wiecej :>

Zabawa z LOD?? Ja nie ruszalem nic.

Zadnych optymalizacji.

Ale jakas mala motywacja jest by znow wrocic na gore :D

Edytowane przez culmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie widzialem twoj wynik :D

Rdzen identycznie. Memki 15MHz wyzej. Fsb i proc sporo nizej.

Wynik 100pkt wiecej :>

Zabawa z LOD?? Ja nie ruszalem nic.

Zadnych optymalizacji.

Ale jakas mala motywacja jest by znow wrocic na gore :D

1496879[/snapback]

Mo boshe .... Jak wy to robicie ? Ja na swojej GF3TI200 wyciskałem ledwo 8900... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz bylo by duzo wiecej gdybysmy uzyli vmodow (mam nie ruszane), walneli testy na jakims innym sprzecie z athlonem 64 i naprawde ladnym fsb (nie to co moje) i na fc lub Dice. A tak niestety jestesmy poza swiatowa czolowka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj culmen:

po pierwsze: win 2k

po drugie: lod bias na max to tez daje punkty przy marku2k1, natomiast przy 2k3 spadek wydajnosci

po trzecie: ja na dx9 mialem tez wyzsze wyniki niz dx8.1

 

działaj działaj, ty juz dawno powinienes miec 13k w kieszeni.

ja przedtem mialem memki ktore szly tylko 237 i to tylko czasem, teraz juz nie mam ti200 :sad: a memki do marka leca 256-257 i proc tez sie troszke wygrzal, przedtem byla nowka i ledwo 2500 robil teraz 2560-2570 marka przelatuje

 

czekam na wyniczek :D

 

Ja chcialem sie z kumplem zabra za v-modowanie mojego ti200 ale poty sie skonczyly entowi i cale szczescie bo dzien pozniej grafa padla, po v modach to dymy z gwara mogly by byc. Ale co najlepsze grafa padla po renstali windy na stockowych zegarach, nie mieli juz ti200 to dostalem ti 4200, ale z tym to duzo nie zrobie, ludzie na masakrycznych sprzetach to benciach!a :)

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady:D

Tego mi bylo trzeba, ale jakie z pol roku wczesniej :D

W tej chwili nie mam juz tego mobo i proca co wtedy:/

Poszly z dymem :/

Pamiatki niedlugo tez do piotres`a ida. Ale moze cos pomysle nad jakims nf3

u kogos.

Kurde wiedzialem jak wyciagac w miare max ze sprzetu, a z softu to jedynie wiedzialem jakie stery i nawet swiezej windy nie postawilem.

Dzieki za rady.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedlem do berkut`a na kaskade.

Dziwna sprawa. Padlo przy 1,8v i to jeszcze nawet nie w stresie.

W ogole problemy byly przy -70c. Nie chcialo mobo botowac itp.

Mobo mialo komplet modow. (vdrop, vmem, vdd, vcore, OCP, chlodzenie na mosfetach). Niestety na gwarancji ani proca, ani mobo nie uznali. A tak liczylem na rekordzik na FC :/ Skoro na ac i 1,9v mialem stabilne 2750Mhz.

Moje byle mobo

Mozesz tu poogladac.

Edytowane przez culmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz na poczatku stwierdzilem ze nie bede modowac DFI. Swoje pierwsze dfi dostalem pod koniec listopada. Padlo po 3 dniach pracyna fsb 166(sto sześcdziesiat sześc), czekalem do 31 grudnia aby dostac z serwisu drugie które ani razu nie wstalo (popsulo mi humor na calego sylwka), pozniej w pcprojekcie 10 dni remanentu bylo i nawet nie mozna bylo sie dodzwonic i w koncu od 6 lutego mam sprawna plyte! Jak narazie dziala bezproblemowo, ale na mody jakos brakuje mi odwagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz nie mowie ze ja od razu dostalem sprawna i dzialajaca plytke :D

jednak na mody odwagi nie nigdy nie brakowalo.

Jedyna zlosc moja bieze sie z tego ze po modowaniu nie zdazylem zobaczyc co te mobo potrafi. Zostalo mi tylko pare fajnych fotek i zrzutow z ekranu jeszcze z przed modowania. Po modowaniu mam tylko max screen.

http://monki.us/~culmen/cpu-2871.JPG

Nic pozatym:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nic specjalnego FSB:261, ja screena na takim fsb bez zadnych modów moge zrobic, ale proc bardzo ładnie - ten voltaz to przekłamany czy naprawde na takim niskim lecial 2870?? U mnie cpu-z pokazuje mniej wiecej takie napiecie jak w biosie dam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Wy tyle wyciskacie? :( ja mam gegorce 2 ti 200 64 mb /128 bit i ledwo co 6500 pkt :( podkrecialem z 175/400 do 210/430 i wiecej cos nie chce isc.. moze dlatego ze sterowniki instalowalem na sterowniki? no nie wiem, doradzcie cos ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nic specjalnego FSB:261

Tu chodzilo o max screen z proca:D

Voltaz przeklamany :wink: real 1,9v z miernika :wink:

Pisalem juz ze stabilny byl na 2750 na 1,9v

http://monki.us/~culmen/superPI14min48s.JPG

Mam linki do orbow z 263 :P

Ty wyniki z wiekszego fsb:

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3605597

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8443825

CZEKERAUT B)

@Fidel

Jakos nie widze linka jeszcze

Btw.

Powiedz cos o sprzecie na jakiem to ciskales??

W 800x600 to moze i tak :mellow:

Wiesz kiedys na forum zawital lanselot co twierdzil ze wykrecil karte

330core i 620 mem ale zadnych orbow nie przedstawil.

Edytowane przez culmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no s-pi ładnie, ja na swoim sprzecie wycisnolem 15:29, niestety proc (2560 byl puszczony). No mark na 263 to juz ladnie, ja maksymalinie swoje mamy na 263 odpalilem ale o 3dmarku wogole mowy nie bylo. Ale proca to masakrycznego miales, select czy taki ci sie poprostu trafil??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No procek bardzo ładnie. A co do memow od rapry to tez trzeba trafic, ent kiedys kupil 512 infineon na bh-6, u niego robily niby 2-2-2-5 fsb 238 @ 3,1v, u mnie marka na 3,3 (3,4real) nie zawsze marka przechodzily. Ale tez on nigdy nie testowal na full stable, zazwyczj memtest i pi a tego u siebie nie s[prawdzalem. U mnie goldmema sypalo nawet 233 2-2-2-11. Moze wina tego ze 512 a nf2 mial czasem z tym jazdy.... A te twoje ile byly full stable, testowales gm6.64??

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sie przyznac ze nie przetestowalem GM

memtest86+ przelazily na 3.3v na 264 w dualu.

Kupilem je od niego jako 257@3,3v ale jego Infinity wiecej nie potrafilo poprostu. U mnie troszke wiecej zrobily. Z moich doswiadczen 3D mark 2001

jest b czuly na jakiekolwiek bledy pamieci. Przynajmniej na nf2. Jakos bardzo przekonany jestem do jego selekcji. Zawsze sprzet potrafil wiecej niz mial robic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee, a jak wyglada bład w memtescie?? :) w zyciu nie widzialem takiego czegos, u mnie jesli jest w stanie memtesta zaladowac to juz go przechodzi!!!!

 

Rapra infinity mial, kiedy?? On od dluzszego czasu na DFI LP 250GB selektuje...

 

Co do procow od Rapry to racja, ale dlaczego nikt porzadnie nie stestuje memow na full stable?? Ja raz do opchniecia mialem miesiac temu 256MB FSB:244 2-2-2-11 @ 3,3v na remarkach kingstona testowane 8h GM6.64, 12h blend i 3h lobby high w loopie z 3dmark01se (swoja droga GM i prime nie wykryja niestabilnosci pamieci a to ja znajdzie - sproboj kiedys) i nikt za 85zl nie chcial wziac, co sie porobiło powiedz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

Ja swoje memki opycham za znacznei wyzsza cene i propozycje 220-230 zeta wysniewalem na starcie. Wiesz jak jakies pol roku temu zaplacilem za nie duuuuuuuzo wiecej trodno ciagle tracic na sprzecie.

Wiesz moze nie jest to do konca stabilne ale jak memki sa w stanie przejsc memtesta test #5 na wysokich taktach prawdopodobnie pojda stabilnie wiecej niz takie co na tym samym napieciu poleca nizej.

Pozatym pamietaj ze kazdy sprzet sie rozni od siebie i u jednego moga chodzic tak u innego inaczej

Blad w memtescie test #5

http://monki.us/~culmen/memtest@265.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo zobaczylem blad w memtescie :D Hurrrrra :D U mnie zawsze jak boot poszedl to memtest86 stable byl.

 

No ja wiem ze sprzet sie rozni ale moja cena 85zl na fsb244 2-2-2-11 chyba nie byla wygórowana. A nikt ich nie chcial, wystawialem dwa razy na 7 dni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No i doszedł do mnie ten Medion 3 Ti 200, w związku z czym kilka prostych pytań:

1. Karta nie ma aktywnego chłodzenia tylko sam radiator, który bardzo się grzeje, że aż prawie parzy, tymczasowo dałem mu lekki nawiew z coolera od WR IV puszczonego na 5V i jest wyraźnie lepiej, ale nie wiem czy zabierać się za OC, pamięci 4 ns.

2. Jakie proponujecie optymalne sterowniki do pracy?

3. Trzeba przy OC dawać radiatorki na memki? Takie jak np. w Gainwardzie...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamiloz: a ilu ns pamieci masz ? Na razie jak widac ten 3ti od mediona slabiutko sie kreci. Wiekszosc 3ti200 dalo sie wykrecic do wartosci 3ti500.

 

Mnie sie udalo dokladnie 11 400pkt wycisnac przy sempronie1,75@2,2ghz.

Karte mialem wykrecona na 270/560 na standardowym chlodzeniu, a karta palita byla :) Teraz wymienam na R9550 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się kręcić trochę na tym podłym radiatorku, ale w wolnej chwili dam większy nawiew i sprawdzę dokładnie...

A tak przy okazji to dałem 450 mhz dla pamięci i spokojnie 3dmarka01 przechodziła, nawet sobie w Car Tycoon pograłem :lol:

Później ją dokładnie potestuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko sie pochwale.

Dzis przelecialem marka na GPU 200@280 MEM 450@580

FC oczywiscie. Na wiecej czasu nie mialem :/

1513389[/snapback]

Ooooo... ładnie, na jakjej platformie(A64)?? Jakiś rekordzik juz padł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...