Skocz do zawartości
Insane_PL

Problem Z Pocztą

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem, wpierw objasnie na jakim sprzecie

 

System: WIN XP SP2

Program: Outlook xpress, Mozzila Thunderbird i wszystkie inne programy do poczty

 

A jets tak ze gdy wchodze np na o2.pl i wp.pl i sprawdzampoczte to wszystko dizała, jakies 3 dni temu mialem skonfigurowane na outlooku wszystko i tez dzialalo jak klikalem wyslij odbierz, teraz klikam i mam jakies błedy choc nieprzestawiałem żadnych opcji...

 

w outlooku po wybraniu Wyslij/odbierz widze

 

Łączenie z serwerem nie powiodło się. Konto: 'poczta.o2.pl', Serwer: 'poczta.o2.pl', Protokół: POP3, Port: 110, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd łączy: 10061, Numer błędu: 0x800CCC0E

 

Łączenie z serwerem nie powiodło się. Konto: 'pop3.wp.pl', Serwer: 'pop3.wp.pl', Protokół: POP3, Port: 110, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd łączy: 10061, Numer błędu: 0x800CCC0E

 

Łączenie z serwerem nie powiodło się. Konto: 'pro.klienci.pkobp.pl', Serwer: 'pro.klienci.pkobp.pl', Protokół: POP3, Port: 110, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd łączy: 10061, Numer błędu: 0x800CCC0E

 

Zna ktos rozwiazanie na ten problem ??? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem z .o2 z tym, że ja nie mogę wysłać poczty z OutlookExpressu. Pisłam kilkakrotnie do administratora, a on mi polecał ponownie skonfigurować OutlookExpress zgodnie z podanym w Pomocy.o2 schematem, choć ja zawsze miałam tak ten program skonfigurowany. Już nie mam z nimi siły. Chyba zrezygnuję z konta na .o2, bo przy każdym wysyłaniu poczty muszę wchodzić na serwer, zamiast wysłać ją bezpośrednio z programu do tego przeznaczonego. A nie jest to sprawa żadnego wirusa, ani innego szkodnika, bo system przeskanowałam Avastem, Bitdefenderem, Ad-Aware, HijackThis, CWShrederem i wszystko czyste, jak złoto. A poczty z programu do tego przeznaczonego jak wysłać nie mogłam, tak nie mogę. :mur:

 

A jeszcze z miesiąc temu, poczta wychodzila normalnie, bez zadnych oporów.

Edytowane przez Wisia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłam. Otrzymałam komunikat, że nie można połączyć się z serwerem.

Więc jednak to nie wina klienta pocztowego czyli OE, ale dostawcy usługi. Tak zreszta podejrzewałam, bo pocztę obsługiwaną przez Wirtualną Polskę mogłam wysyłać z OE.

A The Bat! napewno jest dobry, ale komercyjny, więc niekoniecznie wszystkim pasuje.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo mam Win ME. Ale zaraz sprawdzę na drugim komputerze, gdzie mam XP.

 

p.s. Z komputera z Win Xp i OutlookExpressa 6.0 poczta wyszła. Sprawdzę teraz róznice w ustawieniach, bo wyglada na to, że decyduje system operacyjny.

Edytowane przez Wisia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłam wszystkie ustawienia w OE w Win ME i Win Xp i są identyczne.

Jedyna różnica między dwoma OutlookExpressami 6.0, to wersja programu.

W win ME to wersja 6.0.2800.1123, a w W Win XP 6.0.2600.0. Wygląda na to, że wersja wcześniejsza, ale w XP, jest lepsza od późniejszej w ME (aktualizowanym).

Teraz juz zupełnie nie wiem, co możnaby zrobić, aby to naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po problemie. Nie pomogła korespondencja z administratorem poczty o2, pomogła likwidacja w Outlook Expressie (Narzędzia>Konta>Poczta) konta poczta.o2.pl i założenie go od nowa z tą sama konfiguracją.

Nie wiadomo więc, co stanowiło problem, ale zostal on usunięty. Mogę swobodnie wysyłać pocztę z OE przez o2.

 

Pozdrawiam wszystkich i życzę mniej niezrozumiałych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewniem problemik z Outlook Expressem. Otóż wszystko chodziło jak należy, do czasu gdy OE wogóle się już nie chce włączyć :blink: Nic nie kombinowałem w systemie i nie mam pojęcia dlaczego się tak stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...