Skocz do zawartości
cavarr

Freezone Xc-80 Al / Alcu / Cu

Rekomendowane odpowiedzi

zmienilem koledze w tym pentagramie wiatraczek na op1 i ma spokoj z terkotaniem

tak wiec kupno pentagrama moim zdaniem nie oplaca sie

cena op1 33zl pentagram xc 92zl

no i oczywiscie ta przerobka i na dodatek nie swieci juz

Edytowane przez Umbrella

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ten pentagram XC-80 Al ma jakieś efekty świetlne ?? i jak jest mocowany, na kołki ?? co byście zamiast tego pentagtrama polecili w tej cenie, zależy mi głownie na ciszy. i czy są przejściówki z 3 pinów na 2 piny

Edytowane przez terror

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

al świeci sie na niebiesko, alcu i cu na czerwono, mocowany jest na srubki z nakretkami a od spodniej strony dokladana jest zapinka, żeby uszyyenic karte. nie ma przejściówek z 3 na 2 piny bo na tym 3 to pewnie idzie dioda. po prostu podlaczasz to do plyty głównej odciążając karte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 kabelek to jest raczej monitorowanie obrotow :D

 

terror >> mozesz podpiac go do karty, tylko trzeba troche pokombinowac - czerwony do plusa na karcie, a czarny do minusa na karcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzić ilość obrotów w Freezone XC-80 Al podłączonym wtyczką 3 pinową bezpośrednio do płyty głównej ?? . i czy jeśli zastosuje rozgałęziacz do którego podepnę wiatraczek w obudowie i w/w chłodzenie to czy odczytam obydwa naraz czy tylko jedno z nich, i które ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał na mysli program speedfan ;)

juz poprawione, nawet nie popatrzyłem co napisałem ;)

 

 

Jest jeszcze jedno rozwiazanie specjalny panel - troche to kosztuje ale takze ma kilka innych przydatnych rzeczy

Tańsze ale na stałe to kupic regulatory napięcia do kazdego z wentylatorów i ustawić sobie prędkość jaką sie chce (koszt 1 to jakieś 8-10zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tańsze ale na stałe to kupic regulatory napięcia do kazdego z wentylatorów i ustawić sobie prędkość jaką sie chce (koszt 1 to jakieś 8-10zł)

Dla mnie nie by się nie chciało otwierać za każdym razem budy jak bym chiał zagrać np w MW 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...