Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :wink:

 

 

Oto moje pytania :arrow: :?::

 

:arrow: Czy nie powinno kazde misto sie ladowac osobno tak ja w VC, ze kiedy przejzedzalismy do nastepnego miasta sie ladowalo chwilke? Zostalo to w tej czescie GTA zmienione?

 

:arrow: Hm, Jestem na 2 wyspie i kiedy przyjezdzam na "stare smieci" - czyli na pierwsza wyspe kolo mojej dziewczynie nie ma zaznaczonych pol gangow :huh: Hm, czy to aby ma cos wspolnego z misjami, ze na pierwszej wsypie panuje chalos i syf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, no wkoncu gre dorwalem i sie nie zawiodlem ale tylko dlaetgo bo sie po niej nie spodziewalem zadnej rewelacji. Gram na 1024x32 2AA V. High(płynnie) i grafika w sumie jest lepsza niz w VC ale nadal archaiczna i gdyby dobrze zoptymalizowac kod szla by na 2x gorszych sprzetach niz teraz idzie(chodzi mi o ustawienia high) szaderki so coprawda niezłe.

Jak ze na klawie grac sie nie da a na moim dualu mediatech'a tez nie(niedlugo sie rozpadanie :wink: )chce podlaczyc sobie dualshocka od PS2.

 

I tym samym ma czy ktos juz probowal czy przejsciowki typu ps2>>pc dobrze chodza na san andreas i czy moglby ktos podac jakie jest sterowanie domyslne na ps2(napewno jest w instrukcji) gdyz z doswiadczenia wiem ze do takiego najlepiej sie przyzwyczaic szczegolnie, ze mam zamiar grac na dual shocku 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka nagroda przewidziana jest za zdobycie wszystkich złotych medali w szkole jazdy na motorku ;) bo jestem w trakcjie wykonywania mam 3 zlote 1 srebny ale poprawie sie na bank :P

Jakis unikatowy bike do tąd niespotykany ;]

==

A latanie przejdz sam ....bo zdaje sie ze ta umiejentosc bedzie bardzo potrzebna w Las Venturas

Ja jeszcze sie nie przekonałem ale jestem dopiero bo straszeniu typa ktorego kazałem przywiazac do samochodu :D

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tym samym ma  czy ktos juz probowal czy przejsciowki typu ps2>>pc dobrze chodza na san andreas i czy moglby ktos podac jakie jest sterowanie domyslne na ps2(napewno jest w instrukcji) gdyz z doswiadczenia wiem ze do takiego najlepiej sie przyzwyczaic szczegolnie, ze mam zamiar grac na dual shocku 2.

1502575[/snapback]

Ja mam duala 2 od sony , i przejsciowke i chodzi ok ale wole grac na klawiaturze bo na padzie z[ciach!]e sterowanie/celowanie.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała rada w VC tez była misja tego typu (z podobnym samolocikiem tylko tamten mial bomby :P) tez trzeba bylo za...zabic ;) to robilo sie to tak ze podlatywalo sie tam i przejeżdżało sie tych Kubańczyków zdaje sie ;]

taaaa ale w VC były właśnie bomby i tym łatwiej wycelować, a karbinem trzeba strzelać jak jest się na wyskości tych kolesi - co jest o wiele trudniejsze ale wcale nie niemożliwe B) (choć sam tam ugrzęzłem.lol)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj całego posta :rolleyes:

Podjedź do nich zanim otworzysz ogien upewnij sie ze zgina najlepiej rozjebac samochod,rower motor czy co tam jeszcze maja ;]

takim sposobem zostanie ci duzo paliwa a na koniec trzeba wbic sie na budynek tego sklepu jedź wzdłuż stadionu i samolocik sie wzbije na jakis budynek ustaw go naprzeciwko czerwonego kwadratu ;] Fly cool.gif

Wazne !!! jesli chcesz zeby ten samolicik wzbil sie w powietrze nie ruszaj klawiszami odpowiadajacymi za ruch tylko ewentualnie Q->>skret w lewo

E->>w prawo

nie musisz strzelac jak jestes na wysokosci "tych kolesi"

Masz ich zniszczyc ;) i tyle ...:P

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !! Ja mam problem z odpaleniem GTA SA :( wlanczam gre jet filmik , filmik sie konczy i wyskakuje takie cos :(

 

http://img250.echo.cx/my.php?image=blad4mi.png

 

Moj sprzed to

 

Athlon 1,67

256 ram

Geforce 4 mx

 

sterowniki mam nowe do karty graficznej zainstalowane , directa tez i nic , wie moze ktos co zrobic zeby ruszyla ?? Prosze o pomoc z gory dzieki , Pozdrawiam !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wyśle mi kotś tego save po tej szkole latania??,

1502520[/snapback]

NIE !! Ja nad misja z helikopterem i ciezarowkami siedzialem 30min ale dalem rade. Ale za to jaka frajda jak juz sie przejdzie. A nie savy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś już powiedział wcześniej, ostatnia misja u Zero ROXuje :D A ta poprzednia to była dosyc łatwa (za 1 razzem zrobiłem ;) ). I teraz mam u zero generację 5000$ dziennie :D Idę dalej grać.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mogiel!!

Widze ze masz teren na radasze caly na zielono czy masz tak na calym terenie??

Jak tak to czy sa jeszcze te pozostale gangi i czy cie atakuja??

1502632[/snapback]

Niestety mam większość miasta ale jest jeszcze kilka terenów wrogich gangów. Tereny te są tak male że znalezienie na nich jakiegoś pieszego graniczy z cudem a co dopiero 3 członków wrogiego gangu. Więc wywołanie wojny gangów na nich jest super trudne, albo trzeba miec szczescie po prostu. Juz się o to pytałem i ktoś napisał że po przejęciu wszystkich terytoriów nie ma już wrogich gangów.

 

Nagrodą za ukonczenie szkółki motocyklowej jest motor zwykły ścigacz. Troche się zawiodłem. Teraz zostały mi jeszcze dwa złota do zrobienia w szkole latania.

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzicie moj post ???? odpowiecie mi czy nie ???? PROSZE ja zaraz musze isc oddac plytke !!

1502666[/snapback]

Trudno coś poradzić. Może ta instalka directa jest zrabana?

 

Wszystkie szkoły na złota, nagroda za wzorowe latanie jest hunter :)

Dołączona grafika

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaklinowałem sie :((( Misja u ZERO z helikopetrem ,beczkami bombami i mostem....

Szkoła samochodowa 5 okorążeń w banshee .........

Szkoła lotnicza głupi test z 3ema kółkami .....

 

Zaraz zjem klawiature....!!!!!!!!!! :mur: :mur: :mur: :mur:

 

I nie mówcie mi że jak nie przejde tego to nei mam po co grać dalej !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ludzie .. jak nie mozecie wejsć do opcji advanced tzn że macie gf mx tak jak ja ... nie potrzebuje nic zmieniać i gram .....

 

Napiszcie jakie karty grafiki macie ... będzie wszystko wiadome....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mam zrobic zeby gra chodzila bez plyty ??????????

1502815[/snapback]

znalezc i sciagnal odpowiedni pik .exe ktory podmieniasz z oryginalnym i grasz bez plyty (tzw. nocd-crack) w sumie to crack, ale ty masz oryginalna zapewne gre i wykozystujesz ten plik dla potrzeb osobistych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ludzie .. jak nie mozecie wejsć do opcji advanced tzn że macie gf mx tak jak ja ... nie potrzebuje nic zmieniać i gram .....

 

Napiszcie jakie karty grafiki macie ... będzie wszystko wiadome....

 

1502709[/snapback]

Napisalem wyzej co i jak ze nie moge wogule w gre wejsc bo wyskakuje mi ten blad :(

 

moja karta graficzna to Geforce 4mx 64 mb

 

da sie wogule na tej karcie grac ? jak tak to jak mam wogule wlaczyc ta gre ? HELP

Edytowane przez Gryniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno coś poradzić. Może ta instalka directa jest zrabana?

 

Wszystkie szkoły na złota, nagroda za wzorowe latanie jest ]hunter :)

 

:arrow: IMAGE with HUNTER

1502670[/snapback]

A nie lepiej jest wpisac: "OHDUDE"? :wink: Oczywiscie zartuje, naprwde gra mi sie podoba, gram w nia 4-5 godzin dziennie, poniewaz niemoge zaniedbac pozostalych gier takich jak Call of Duty :wink: A co do GTA, to naprawde fabula jest powalajaca, misje, krajobrazy, pogoda zmieniajaca sie, auta, muza, ogroomna mapa, zachowanie sie auta, helikoptery, wszystko co bylo w VC :arrow: zostalo poprawione, a wiele nowych rzeczy dodanych...

 

:arrow: POPRAWIONE: Hmm :huh: np. Prowadzenie Auta, Huntera, a takze wytrzymalosc niektorych obiektow, np. huntera na wieleeele dluzzsza...

 

:arrow: DODANE: Roznorakie skille, typu, weapon skill, driving skill, itp.

 

Takze gra wedlug mnie juz zostala gra 2005 roku :wink: Wlasnie siadam dalej do gry, jestem teraz przy moim garazu. A co do garazu :arrow: hm czy bede tam zarabial? Bede tam reperowal? Bo wiem juz, iz podczzas jednej z misj jechalem tam podlozyc kokaine kolesiowi B) A podobala mi sie akcja, jak to policja zlokalizowala to wielkie pole z marichuana, a wlasciciel, a zarazem moj "pracodawca" wpadl w panike i zaczal przy mojej pomocy wszystko palic :lol: A na sam koniec jak lecialem do auta, to zauwazylem, ze CJ sie nacpal :blink: :D Fajnie sie wtedy prowadzilo auto... :wink:

 

Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem wyzej co i jak ze nie moge wogule w gre wejsc bo wyskakuje mi ten blad :(

 

moja karta graficzna to Geforce 4mx 64 mb

 

da sie wogule na tej karcie grac ? jak tak to jak mam wogule wlaczyc ta gre ? HELP

1502837[/snapback]

najawazniejsze czy masz aktualne sterowniki pod karte graficzna (najlepiej oficjalne) www.nvidia.pl oraz directx 9.0c...powinno spokojnie smigac na twojej karcie, znajomy posiada 256 ramu athlona 1500+ geforce 2mx 64mb i smiga smialo, nie ma wypas grafy ale da sie spokojnie grac, jeszcze pytanie czy masz oryginalna wersje gry czy piracka, jak to drogie to mozesz miec wadowego cracka, ale biorac pod uwage to ze masz oryginalna wersje gry niewiem co moze ci wadzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wielki problem który mnie strasznie wpienia:

 

otóż gram sobie, wszystko jest OK, gierka śmiga płynnie, ale czasami (a ostatnio coraz częściej) gdy wciskam ESC i wchodzę do menu gra się zawiesza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

co zrobić, oże macie jakiśpomysł???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wielki problem który mnie strasznie wpienia:

 

otóż gram sobie, wszystko jest OK, gierka śmiga płynnie, ale czasami (a ostatnio coraz częściej) gdy wciskam ESC i wchodzę do menu gra się zawiesza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

co zrobić, oże macie jakiśpomysł???

1502882[/snapback]

tak kur.. mamy, nie naciskaj ESC

jap.. :mur: :mur: :mur: co za temat, najgłupszy temat w tym roku na podforum gry :cry:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno ta krewna cesara to jest naprawdę porypana

Catalina była chyba w gta3. Przy misji z wyścigami po lesie (SA) ... możemy nawet spotkać Tommiego :) z liberty city który jak zwykle nic nie mówi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...