Skocz do zawartości
leonardo

Karta Graficzna Do San Andreas.

Rekomendowane odpowiedzi

co kev, żal dupe ściska, że gośc może mieć wydajniejszą grafe za 200zł od Twojej  :D  :D

1499006[/snapback]

no ściska bo wkurza mnie ,że mam 256 / 128 i gry mi chodzą tragicznie

 

a propo , ile moge ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> za tego swojego syfa ??? i jaką karte kupić do 300 zł (tylko nie radeon 9550) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUP RADKA 9550 - żygać mi się chce tym radeonem

...

ludzie dajcie spokój z tym radeonem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

1498757[/snapback]

:plom:

Ja bym proponowal zostac przy tym co masz. To bardzo oryginalny sprzecik (5500) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole nie ma to jak nVidia a nie jakies tam radeony z ktorymi sa same problemy :D To prawie jak z athlonami i p4, prawdziwa moc w mhz, kontra kombinowane oznaczenia i watpliwa wydajnosc :-P :-P :)

 

A juz tak serio, to jesli na sile nvidia to czekac na 6600 (az zejda do takich cen..) albo gf4ti (taniej niz 300 zdecydowanie, chyba ze jakies 4600 i rozne wyszukane modele 4Ti).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kev, jak czytam Twoje posty to po prostu smiech z piana sie miesza.

1500291[/snapback]

to nie czytaj :P

 

 

 

a co do 9550 to się chyba przekonałem ale i tak wolałbym gf-a ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co prawda to prawda - żal dupę ściska :(((((  a co mi do 300 zł polecacie ????

1499927[/snapback]

nie no nie mogę, kev się przyznał, że ma shita :D

na twoim miejscu zrobiłbym na allegro jakąś wybajerzoną aukcję, jak znajdziesz frajera to i może 250zł za niego wyciągniesz, a do 300zł proponuje Ci ... 9550 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy istny szał z wymiana kart graficznych!!! Tyle że ja też rozglądam sie za jakims dobrym sprzętem. zastanawiam się co będzie współpracowało z moim sprzętem(P4 1,5Ghz@1,6Ghz, 256 MB RAM, Geforce MX440SE 64MB). Własnie zastanawiam się jaka karte grficzna włozyc zamiast tego GeForce? co byście mi polecili(oczewiście kompa mam przystosowanego do gierek(takie plany)). Tak jak kolega leonardo szukam karty do GTA San Andreas i tez z Pixel Shadery. ;-) ;-) Myslałem nad nVidia GF 5200 128MB, 128 bit i SAPPHIRE R 9550 128MB, 128 bit. Która z tych dwóch kart jest wydajniejsza?(oczywiscie w gierkach). Juz sie rozglądam za dokupieniem pamięci ale to inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Powiem tak:

Ja grałem u kolegi na Radeonie 9200, na LOW w 800x600 i dało się grać z miare wszystkimi efektami gry a więc dla SA dobra jest każda grafika od Radka 9200 wgóre. W poniedziałek zobacze jak śmiga na FX 5200 64 bitowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto zmieniać MX440 na 9550 tylko do GTA SA. Mam porównanie, jak to działa na obu kartach i jest zbyt mała różnica na korzyść 9550 (400/500). A z efektów to na MX440 jedynie nie ma falującego powietrza. niwe warto 9550 do tej gry, słaba w niej jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto zmieniać MX440 na 9550 tylko do GTA SA. Mam porównanie, jak to działa na obu kartach i jest zbyt mała różnica na korzyść 9550 (400/500). A z efektów to na MX440 jedynie nie ma falującego powietrza. niwe warto 9550 do tej gry, słaba w niej jest.

1502852[/snapback]

No tak, tylko ze chciałbym jeszcze sobie pograc na w miarę dobrych efektach w Half-Life 2, i może jeszcze w jakieś nowsze gierki. Narazie zacznę odkładac na jakaś dobą karte do gierek. Może wymienię te karte co mam za jakis rok, może mniej. Tak więc narazie zaciskam pasa. A procesor sie jeszcze więcej podkręci(1500mhz@1600Mhz). Bo ten do nowszych gierek już nie wystarczy. POZDRO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka grafa do GTA SA?

 

Mója konfiguracja kompa:

AMD Athlon XP 2000+

256 MB RAM

MB z AGP x8...

HDD itd.

Chieftec 360W

 

Karta graficzna (UWAGA!) RIVA TNT2 16MB :P

Co wciepnąć teraz do kompa żeby to GTA SA chodziło w miarę przyzwoicie?

Zastanawiam się nad:

R9550 Abit Guru (nie XT!) oczywiście podkręcany :]

R9600 Pro

jakiś GF? FX napewno nie, pozostaje seria 6 (6200? na AGP) najlepiej 6600 GT :D

 

Co doradzicie tak w miare cenowo do ~400-500 zł. Myślę nad dok. RAM'u ~ 512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GeForce 3 Ti 200 64MB i GTA śmiga mi  na 1024x768 Medium całkiem przyzwoicie  :)

1503997[/snapback]

Szacunek ale "tylko Medim''. Wolał bym na full. :wink: Ale jak patrze na forum(w temacie o GTA San Andreas) to widzę że ta CUDOWNA GIERKA ma duże wymaganie. wie juz teraz szukam grafiki a za pamięcia się ostro oglądam. POZDRO!!! B) B) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ginek polecam Ci to GeForce 6200 Gigabyte GV-N62128DP 128MB (128-bit) TV/DVI BOX (AGP).

1505857[/snapback]

Zastanawiam się nad Radeon 9800 Pro

Czy się opłaca zwłaszcza ze cena to ok. 540 zł, a cena GT 6600 to 710 zł. Co lepsze? w tych cenach?

Jak się te karty maja do siebie?, chce swoja wymienic juz od chyba 2 lat, a od kilku mies. szukam intensywnie najlepszej i nadal nie wiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak TA GRA MA NIEDOPRACOWANY ENGINE ! Na mojej karcie w detalach na max, bez AA zwalnia bardzo, na Low chodzi dobrze, w ogole ten engine to qpa i tak grafa brzydka jak jasna cholera, jakies glupie wielkie textury sprzed 4 lat, slamazarne rece, konie ruchy, a te wymagania.... Hm ciekawe czy na 6600 ta gra chodzi plynnie na max, o kuffa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha :lol:

nie frustruj sie tak - z fx 5600 to chyba normalne ;)

na serii fx gry pod dx 9.0 nie chodzą najlepiej i wiadomo to nie od dziś

chociaż to dziwne przy takim procku i takiej ilości ramu :roll:

u kolegi na gf 4 ti 4200,bartonie 2500 i 512 Ram śmigalo jak trzeba na maxa

czasami były lekkie przycinki jak deszcz padal i dużo sie dzialo na ekranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość vojtas21

TA GRA MA NIEDOPRACOWANY ENGINE

a moim skromnym zdaniem masz niedopracowaną syfiastą k. graficzną z masterskim pixel shaderem :blink:

pomyśl teraz, kto ma racje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram kolege gra ma zwalony engine, albo trzeba czekać na jakiegoś patcha albo niewiem, na mojej karcie Winfast Geforce 6600GT w 1280x1024, Very High. max draw distance chodzi 21-25 fps z frame limiterem, wogóle fraps pokazuje mi że trzyma 25fps a mam wrażenie jakby leciutko skakało :/, to samo jest kiedy ustawie dla porówanania 640x480. LOW też dziwnie to wszystko idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

efekt skakania z frame limiterem to chyba normalne czasem przy grach z ps2 <_< dlatego zawsze wylanczam frame limiter

na 1024x768 max detali i AA ustawione na x3, draw distance na maxa, gra nie spada mi ponizej 35fps przy max akcjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na karcie rzedu GeF 3 / 4Ti można już ładnie pograc , wprawdze bez dx9 ale zawsze t odx8 jest , u mnie w 1024x768x16 detale High i AAx3 gra bardzo ladnie chodzi przy palecie 32bit czasem potrafi zwolnic, nie zauwarzyle mna pierwszy rzut oka roznic w jakosci obrazu pomiedzy paleta 16 a 32bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawada jest taka że chcąc grać w najnowsze tytuły z grafiką na max to trzeba mieć minimum radeona 9800 lub 6600gt, a i to nie zawsze wystarcza (battelfield 2), także lepiej dać sobie spokój z kartą za 300zł. i brać minimum to co napisałem (nie ma co się łudzić że po wejściu na rynek kart 24 i 32 potokowych, producenci gier będą się wysilać nad dopracowywaniu silnika gry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawada jest taka że chcąc grać w najnowsze tytuły z grafiką na max to trzeba mieć minimum radeona 9800 lub 6600gt, a i to nie zawsze wystarcza (battelfield 2), także lepiej dać sobie spokój z kartą za 300zł. i brać minimum to co napisałem (nie ma co się łudzić że po wejściu na rynek kart 24 i 32 potokowych, producenci gier będą się wysilać nad dopracowywaniu silnika gry)

1509494[/snapback]

nie przesadzaj, wiele gier bardzo ladnie chodzi na kartach typu 9600PRO czy 4Ti odpowiednio wykreconych, sama karta to nie wszystko, potrzebna jest w miare wydajna platforma do tego... na takim starociu jak 4Ti GTA SA chodzi super w max detalach z AA

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zgadzam sie lukasrz, ale czym GTA SA od VICE CITY ?, praktycznie niczym (mam i widziałem, jedynie większa mapa, ale grafika ta sama), mówie tu o grach na nowym silniku, sam kiedyś miałem gf4200 póżniej msi 4600ti i wiem że jeszcze rok temu były to grafy które naprawde były mocne ale teraz nawet BT2 nie uruchomisz na niej bez kombinacji, a radek 9800pro jest tym czym gf 4600ti był 2 lata temu (czyli szybką i w miarę tanią kartą do łupanie w najnowsze tytuły z detalami i efektami na max)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale teraz nawet BT2 nie uruchomisz na niej bez kombinacji

1509935[/snapback]

?? :blink:

 

czemu ? :blink: normalnie brejdak w to grał :blink: na kompie jak nizej gra chodziła płynnie z opcjami na MEDIUM/HIGH czesc tak czesc tak ;) w 1024x768....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...