Skocz do zawartości
Lisek

Acer Travelmate 4651lmi

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli oprócz wentyla lapek nie ma wad praktycznie? Sorry że tak drążę ale sam się biję z myślami :) czy brać 4651LMi czy 1692WLMi...

1530020[/snapback]

No jak juz ciagniesz za jezyk to wolalbym miec jeszcze szybszy dysk i 1 GB pamieci, pamiec zreszta i tak planuje dokupic :) No i jak pisalem wczesniej, z rzeczy estetycznych to nie podoba mi sie czarny pasek plastiku pomiedzy klawiatura a zawiasami matrycy, ale taki sam maja tez inne Acery. Wspominalem juz takze o minimalnie nierownym podswietlaniu gornej krawedzi ekranu widczonym gdy ekran jest calkiem czarny.

Z zalet, o ktorych tutaj nie pisano ale widac na zdjeciach, warto wymienic dobre rozlozenie portow - po prawej tylko rzadziej uzywane card reader, pcmcia i irda, po lewej 3xUSB, mic, audio line out, modem, kensington lock i z tylu USB, tvout, DVI-D, EzDock i ethernet. Ja takze jako duza zalete traktuje wyjmowany naped DVD na zlaczu MediaBay, w ktore to lacze mozna wlozyc dodatkowa baterie (widzialem po ~150 EUR w niemieckich sklepach internetowych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Ciebie wielką prośbę!

Czy mógłbyś przetestować tego swojego laptopasa pod kontem "gralności"?

Zamierzam kupić tego laptopika albo Acera z X700 ale chciałbym wiedzieć jak działa na nim BF2 i przede wszystkim America's Army? Trochę nie podoba mi się pamięć i hdd, więc prawdopodobnie zrobią wypad dla DDR2 2x1GB 533 i hdd 7200 (8MB) i wtedy powinien działać cacy :lol:

Tak więc prosiłbym o przetestowanie gier jeżeli można. :D

 

Dzięki.

 

Kane

 

http://files.ausgamers.com:85/downloads/11...40_download.exe

http://www.eagames.pl/downloads.get.asp?id=1004

Edytowane przez REMIKANE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Ciebie wielką prośbę!

Czy mógłbyś przetestować tego laptopa pod kontem "gralności"?

Zamierzam kupić tego laptopika albo Acera z X700 ale chciałbym wiedzieć jak działa na nim BF2 i przede wszystkim America's Army? Trochę nie podoba mi się pamięć i hdd, więc prawdopodobnie zrobią wypad dla DDR2 2x1GB 533 i hdd 7200 (8MB) i wtedy powinien działać cacy :lol: 

Tak więc prosiłbym o przetestowanie gier jeżeli można. :D

Duże to, sciagne ale dopiero jutro w pracy, w domu mam jedynie 512kbit. Z gier, ktore już probowałem, w rozdzielczosci 1024x768, wszędzie max detale, wyniki są takie:

Fifa 2005 - 60 fps

NFSU2 - wyscig 25-35 fps, miasto ~40fps

Quake3 - 400 fps :)

Juiced Demo - 20 fps (tyle samo zarówno w 1024x768 jak i w 1400x1050)

Doom3 Demo - nie zmierzyłem FPS ale chodziło płynnie przy High Detail

 

FPS mierzyłem przy pomocy programu FRAPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... aha! I czy jest możliwość podłączenia dwóch zewnętrznych monitorów.

 

Jeszcza raz dzięki! B)

1531674[/snapback]

Tutaj bedzie ciezko bo nie mam zadnego zewnetrznego monitora, jedynie telewizor :) W kazdym razie jest tryb dual view - film idzie na TV a na laptopowym LCD mozna robic cos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj bedzie ciezko bo nie mam zadnego zewnetrznego monitora, jedynie telewizor :) W kazdym  razie jest tryb dual view - film idzie na TV a na laptopowym LCD mozna robic cos innego.

1531703[/snapback]

Witam.

 

Ja też niestety nie sprawdzę tego teraz, ale wydaje mi się, że ten notebook może dawać jednocześnie tylko na dwa różne ekrany (chociaż ma wyjścia VGA, DVI i S-VIDEO). Tak przynajmniej wygląda, jak się wejdzie we Właściwości ekranu/Ustawienia to na obrazku narysowane są tylko dwa wyświetlacze. Ale być może można na dwóch wyjściach dawać to samo - to teoretycznie mogłoby być możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... to jeszcze pytanie do was dwóch.

Wynik Quake3 i NFSU2 są naprawdę ładne ale czy przypadkiem twardy dysk nie "muli" podczas gry? - w końcu jest to hdd który nie ma imponujących parametrów: 2MB cache, 4200 RPM, czas dostępu 12.0 ms, GMR, ATA/133, transmisja 370 Mbps, głośność 2.4B. Do pracy mi wystarczy ale czy do gier też?

 

Remi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opiszę Wam jeszcze moje doświadczenia z tym lapkiem. Generalnie to zgadzam się ze wszystkim co pisał manux. Czyli laptop jest ogólnie fajny i jestem z niego zadowolony. Jedyna w zasadzie wada to szum przy pracy (niezbyt duży i na pewno do wytrzymania, ale inne laptopy z Cenrino potrafią tylko co kilka/kilkanaście minut włączyć wiatrak na minutę). Tak więc jest to pewien zawód. Temperatura procesora u mnie - po jakimś czasie pracy biurowej to 43' C (tyle samo ma dysk - więc być może od dysku się nagrzewa). Przy grach to bywa powyżej 50' C. Zauważyłem, że póki dysk się nie nagrzeje to procesor też jest chłodniejszy. Zresztą ten dysk ma tylko 4200 obrotów więc na pewno nie jest rewelacyjny.

 

Jeśli chodzi o granie to na pewno się nadaje i można pograć we wszystkie gry jak na razie. Z tym, że Doom3 i HalfLife2 potrafią czasem przyciąć, jak coś doczytują z dysku - ale to kwestia pamięci - pewnie 1GB by pomógł.

 

Na razie nie znalazłem softu, którym można byłoby sterować wiatrakiem. Niestety. Do monitorowania temperatury proca nadaje się program HMonitor (ale jest niestety shareware i właście mi się kończy jego trwałość).

 

Pobawiłem się za to w obniżanie napięcia procesora (undervolting). To teoretycznie miało pomóc na to, by wiatrak się rzadziej włączał, bo procesor mniej by się grzał. Ale tak jak napisałem po pewnym czasie i tak procesor dochodzi do temperatury dysku i wiatrak chodzi. Ale zawsze pewnie trochę później.

 

Gdyby kogoś interesowało to do undervoltingu używam programu RightMark CPU Clock (RMClock). Instrukcję wziąłem stąd http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=18837

 

Tyle że nie używałem programu CPUMSR (sam RMClock mi wystarczył). Aktualnie używam takich ustawień:

FID VID

6.0x 0.700V

9.0x 0.844V

12.0x 0.972V

(trzeba też włączyć opcję Use OS Load-based management).

 

Wszystko działa 100% ok, a to jest 0.2-0.3V mniejsze napięcie niż default dla procesora.

 

I jeszcze taka wskazówka. W sofcie Acer ePowerManagement - jeśli ktoś chce go używać - warto wybrać opcję High zamiast Maximum. Procesor wtedy defaultowo chodzi na 800MHz a przyspiesza tylko kiedy trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Everest podaje takie dane nt. dysku:

 

Informacje fizyczne urządzenia ATA

Producent IBM

Rodzina dysków twardych Travelstar 80GN

Współczynnik postaci 2.5"

Pojemność po sformatowaniu 80 GB

Liczba dysków 2

Liczba powierzchni zapisu 4

Wymiary 100 x 70 x 9.5 mm

Maks. ciężar 99 g

Średnie opóźnienie obrotowe 7.1 ms

Prędkość obrotowa 4200 RPM

Maks. szybkość wewnętrznej transmisji danych 350 Mbitów/sek

Średni czas wyszukiwania 12 ms

Czas przejścia głowic od ścieżki do ścieżki 2.5 ms

Czas pełnego wyszukiwania 23 ms

Interfejs Ultra-ATA/100

Szybkość transmisji danych z bufora do hosta 100 MB/sek

Rozmiar bufora 8 MB

 

Czy Rozmiar bufora = wielkosc cache??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotr! :-P

Podjąłem już decyzję. Kupuję mate'a 4651lmi ale zmienię kości pamięci z 2x256 na 2x1024. Hdd, jak mówisz że nie muli to zostaje;) I tak ta opcja jest tańsza niż notebook tej samej klasy z http://www.alienware.com/ czy http://www.voodoopc.com/ .

 

PS Nigdy tego nie robię i nie popieram dystrybucji pełnej wersji software'u ale dziś zrobię wyjątek. Z tej strony możesz ściągnąć HSM w wersji 4.1.4 http://www.bsoft.ru/modules.php?name=News&...ticle&sid=11013

 

Jeszcze raz dziękuję Wam za dobrą recenzję :rolleyes:

 

REMIKANE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jeszcze jedno...

Własnie znalazłem recenzję Alienware Area-51m 7700, który obecnie kosztuje ponad $2.000 i co mnie zaszokowało to to że w 3Dmarku05 uzyskał tylko 1869 punktów co w porównaniu z 4651lmi (około) 1500 jest bardzo mało!!!!

4651lmi to naprawdę niezły notebook i waży o połowę mniej niż 51m :lol:

 

http://www.atomicmpc.com.au/article.asp?SC...&CIID=22437&p=4

 

Having looked at a PC, we were interested to see what an Alienware notebook would be like, and in a simple, one word summation: OMFG. The first thing you notice with the Alienware Area-51m 7700 when you pull it out of the box is that it's a freakin' monster of a thing. It weighs a ton (a 'ton' being 5.7kg in this case) and like something you'd happily shield yourself with in a riot – it's wide, long and thick enough to arrest projectiles.

 

So physically it's a mammoth, but the internal specifications of the Area-51m 7700 notebook also put most PCs to shame. It's a monstrous thing, with a 3.6GHz LGA775 Pentium 4 CPU and 1GB of Dual Channel DDR2 as its base. This is all raw performance stuff though, but the notebook's awesome to game and watch DVDs on. It sports a 17in widescreen SXGA+ LCD with a native resolution of 1680 x 1050 and Clearview coating. This transflective coating enhances the brightness and contrast of the display, making it excellent for watching DVDs, but the notebook's real display skills lay in gaming. It has a 256MB NVIDIA GeForce Go 6800 PCI-E graphics card installed, which allowed the 51m 7700 to score a highly impressive 1869 3Dmarks in 3Dmark05 running at its full resolution and a testament to its graphical prowess. If for some reason you don't like the screen or want more, the Area 51m 7700 also comes with DVI and S-Video out.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jeszcze jedno...

Własnie znalazłem recenzję Alienware Area-51m 7700, który obecnie kosztuje ponad $2.000 i co mnie zaszokowało to to że w 3Dmarku05 uzyskał tylko 1869 punktów co w porównaniu z 4651lmi (około) 1500 jest bardzo mało!!!!

4651lmi to naprawdę niezły notebook i waży o połowę mniej niż 51m :lol:

 

1532687[/snapback]

Tylko ze ten alienware, jak tam pisza, uzyskal to 1869 w swojej natywnej rozdzielczosci 1680x1050 a TM4651LMi swoje 1500 z 1024x768.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I THINK i HAVE TO AGREE WITH YOU - I MISSED THAT PART;). SORRY, MY FAULT!

…never the less Acer Travelmate 4651lmi is a very good notebook in that price range. As I said above the only con is it’s got two 256mb memory chips but that is not a problem nor is the noise or is it?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opiszę Wam jeszcze moje doświadczenia z tym lapkiem. Generalnie to zgadzam się ze wszystkim co pisał manux. Czyli laptop jest ogólnie fajny i jestem z niego zadowolony. Jedyna w zasadzie wada to szum przy pracy (niezbyt duży i na pewno do wytrzymania, ale inne laptopy z Cenrino potrafią tylko co kilka/kilkanaście minut włączyć wiatrak na minutę). Tak więc jest to pewien zawód. Temperatura procesora u mnie - po jakimś czasie pracy biurowej to 43' C (tyle samo ma dysk - więc być może od dysku się nagrzewa). Przy grach to bywa powyżej 50' C. Zauważyłem, że póki dysk się nie nagrzeje to procesor też jest chłodniejszy. Zresztą ten dysk ma tylko 4200 obrotów więc na pewno nie jest rewelacyjny.

 

Jeśli chodzi o granie to na pewno się nadaje i można pograć we wszystkie gry jak na razie. Z tym, że Doom3 i HalfLife2 potrafią czasem przyciąć, jak coś doczytują z dysku - ale to kwestia pamięci - pewnie 1GB by pomógł.

 

Na razie nie znalazłem softu, którym można byłoby sterować wiatrakiem. Niestety. Do monitorowania temperatury proca nadaje się program HMonitor (ale jest niestety shareware i właście mi się kończy jego trwałość).

 

Pobawiłem się za to w obniżanie napięcia procesora (undervolting). To teoretycznie miało pomóc na to, by wiatrak się rzadziej włączał, bo procesor mniej by się grzał. Ale tak jak napisałem po pewnym czasie i tak procesor dochodzi do temperatury dysku i wiatrak chodzi. Ale zawsze pewnie trochę później.

 

Gdyby kogoś interesowało to do undervoltingu używam programu RightMark CPU Clock (RMClock).  Instrukcję wziąłem stąd 1532447[/snapback]

A mógłbyś frapsem zmieżyć liczbę klatek w H-L 2 i CS:S (przy 16 przeciwnikach)?? Bardzo mi na tym zależy.Bedę wdzięczny. I jak wygląda sprawa z przeskalowaniem matrycy do 1024x768? Manux pisał swoje odczucia ale może ty masz inne.

Edytowane przez motofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Ciebie wielką prośbę!

Czy mógłbyś przetestować tego swojego laptopasa pod kontem "gralności"?

Zamierzam kupić tego laptopika albo Acera z X700 ale chciałbym wiedzieć jak działa na nim BF2 i przede wszystkim America's Army? Trochę nie podoba mi się pamięć i hdd, więc prawdopodobnie zrobią wypad dla DDR2 2x1GB 533 i hdd 7200 (8MB) i wtedy powinien działać cacy :lol: 

Tak więc prosiłbym o przetestowanie gier jeżeli można. :D

Demo America's Army, pierwsza misja treningowa - praktycznie nie schodzi poniżej 40 FPS, czasem mignie 38, czasem jest ponad 50 FPS. Niestety nie udało mi się wyleźć poza te strzelnice bo mnie jakiś leszcz pilnował :) Wszystkie ustawienia na Highest, rozdzielczosc 1024x768.

 

Demo BF2 sie instaluje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo America's Army, pierwsza misja treningowa - praktycznie nie schodzi poniżej 40 FPS, czasem mignie 38, czasem jest ponad 50 FPS. Niestety nie udało mi się wyleźć poza te strzelnice bo mnie jakiś leszcz pilnował :) Wszystkie ustawienia na Highest, rozdzielczosc 1024x768.

 

Demo BF2 sie instaluje...

1533093[/snapback]

Żebyś się nie męczył za bardzo z treningiem przeczytaj to http://www.unknowncheats.com/forum/showthread.php?t=25113 a następnie napisz jak się gra online z przeciwnikami na mapie Urban Assault, minimum 20 osób- mapa jest dość wymagająca:)

 

thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo BF2 sie instaluje...

1533093[/snapback]

I sie zainstalowało :) Na początku spróbowałem dać wszystkie ustawienia ma max-a przy 1024x768 ale skonczylo sie to dluuugim ladowaniem i zwieszka. Za drugim podejsciem ustawilem Overall Quality na High (najwyzszy), co ustawilo wszystko oprocz tekstur i antyaliasingu na High. Tak gra sie odpalila, niestety grac sie nie da bo co chwile swapuje i w momentach swapowania strasznie zrywa :sad: Tutaj niestety klania sie 512MB RAM i wolny dysk. Poza momentami swapowania osiagi sa takie - w polu 40-50 FPS (czasami FPS skacze i do 60), podczas jatki z kilkoma czolgami, jakis dymu (czy to kurz moze) :), drzewa, budynki, kilku zolnierzy - wacha sie pomiedzy 20-30 FPS (mam wrazenie, ze czesciej w strone 20 niz 30).

Edytowane przez manux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sie zainstalowało :) Na początku spróbowałem dać wszystkie ustawienia ma max-a przy 1024x768 ale skonczylo sie to dluuugim ladowaniem i zwieszka. Za drugim podejsciem ustawilem Overall Quality na High (najwyzszy), co ustawilo wszystko oprocz tekstur i antyaliasingu na High. Tak gra sie odpalila, niestety grac sie nie da bo co chwile swapuje i w momentach swapowania strasznie zrywa  :sad: Tutaj niestety klania sie 512MB RAM i wolny dysk. Poza momentami swapowania osiagi sa takie - w polu 40-50 FPS (czasami FPS skacze i do 60), podczas jatki z kilkoma czolgami, jakis dymu (czy to kurz moze) :), drzewa, budynki, kilku zolnierzy -  wacha sie pomiedzy 20-30 FPS (mam wrazenie, ze czesciej w strone 20 niz 30).

1533176[/snapback]

SUPER!!! Jeżeli BF2 działa w miarę normalnie to mate da sobie radę z każdą inną grą. Tak jak mówisz, zwiesza się bo ma tylko 512mb a minimum dla BF2 to 1gb a żeby normalnie grać potrzeba 1,5gb.

Cuż, za około dwa lata nasz acer'ek się zestarzeje i znowu będzie trzeba zmienić hardware :-P :-P :-P

Jeszcze raz WIELKIE dzięki za testy!!! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manux,a masz może Half-Life 2 i CS:S? Jak to chodzi? Chodzi mi o średnią liczbę klatek.Szczególnie CS:S na high w 1024x768 przy 16 playerach.

1533299[/snapback]

Niestety nie mam, ale daj namiary na jakies dema to sciagne i przetestuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki kilku krotkich testow FRAPS, zrobione podczas wyscigu typu sprint w NFSU2:

 

2005-07-06 21:15:55 - speed2

Frames: 747 - Time: 30000ms - Avg: 24.900 - Min: 18 - Max: 35

 

2005-07-06 21:16:33 - speed2

Frames: 1136 - Time: 30000ms - Avg: 37.867 - Min: 25 - Max: 53

 

2005-07-06 21:17:21 - speed2

Frames: 886 - Time: 30000ms - Avg: 29.533 - Min: 15 - Max: 36

 

2005-07-06 21:56:49 - speed2

Frames: 3293 - Time: 120000ms - Avg: 27.442 - Min: 20 - Max: 42

Edytowane przez manux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ati.com/gitg/promotions/halflife2demo/

 

Tutaj jest demo Half-Life 2,niestety CS:S'a nie ma dema :(.

 

EDIT

A pisał ktoś z posiadaczy 4651LMi do Acer Polska w związku z tym wiatraczkiem ? Może to wiatraczek na grafice? Albo wina softu który nie obsługuje jeszcze tego modelu....

Edytowane przez motofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W HL2 demo fraps pokazuje od 30 do 100 klatek w 1024. Nawet przy włączonym 4xAA i 16x Anizo nie jest dużo wolniej. Tyle, że nie można włączać Texture Detail na High, bo wtedy cały czas tylko dysk pracuje, a płytnności już nie ma żadnej.

 

W CS Source nie próbowałem - dema nie ma.

 

Jeśli chodzi o wiatrak to nie pytałem się w supporcie Acera. Chociaż oczywiście gdyby pojawił się upgrade biosu albo coś to byłoby super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha,no w sumie trochę mało ramu jest i tyle. Jest od 30 do 100 klatek a tak średnio? koło 60 klatek jest przez większość gry?

Edytowane przez motofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We FRAPS pod klawisze F11 jest tzw. benchmark, ktory przez konfigurowalny okres czasu (difoltowo 60s) co bodajze sekunde robi pomiar FPS. Na koniec zapisuje w pliku w katalogu programu raport z wartoscia FPS minimalna, maksymalna i srednia. Mysle, ze to najbardziej miarodajny wynik bo jednak wartosc FPS lubi sie duzo zmieniac podczas gry (tak jak w podanym przeze mnie wyzej tescie z NFSU2 - od 15 do ponad 50).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż oczywiście gdyby pojawił się upgrade biosu albo coś to byłoby super.

1533791[/snapback]

Tutaj jest jakis bios 1.8 z konca czerwca. Nie wiem czy to jest fabryczny czy jakis nowy, bo dopiero dzisiaj zamowilem tego lapka ;) Sprawdzcie czy cos poprawia odnosnie dzialania wiatrakow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go dostaniesz to opisz pierwsze wrażenia z matrycą :).(przeskalowanie do 1024x768,kąty,smużenie itp.) Bo w sumie matryca to najważniejsza część laptopa i z niej się korzysta najczęściej.Musi być jak najlepsza.

Edytowane przez motofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wogole upgrade BIOSu mozna sobie robic we wlasnym zakresie nie martwiac sie o utrate gwarancji?

1534514[/snapback]

Jeszcze sie nie spotkalem, zeby zmiana biosu powodowala utrate gwarancji ;) Tutaj masz o tyle bezpieczniej niz w desktopie, ze nikt ci zasilania nie odepnie podczas flashowania :D Wrzuc tego biosa i daj znac co sie zmienilo, przeciez po to one wychodza (i sa przeciez normalnie dostepne na www, a tak bylyby tylko dla serwisow)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie cos jest w pliku z release notes, dot tego biosu. Czy te oznaczenia w sekcji Video to GF 6600? Probuje upewnic sie ze to odpowiedni bios, miejmy tez nadzieje ze to nie jakas wersja chinska :)

 

===============================================================================+

EDL00 Release Note

===============================================================================+

BIOS CORE Version ................ Insyde BIOS

CPUs Supported ................ INTEL Dothan 533MHz

RAM Modual ................ Two Channel DDR2

Chipset ................ INTEL Alviso-GM/GML/PM

Bridge ................ INTEL ICH6-M

Super I/O ................ SMC LPC47N217

PCMCIA,SD ................ ENE CB714

Video ................ Nvidia NV43/NV44

On-board Audio ................ REALTEK ALC250

On-board LAN ................ BROADCOM BCM4401/BCM5788M

1394 Controller ................ TI TSB43AB21

Clock Generator ................ ICS ICS954226AGT

KBC ................ ENE KB910

BIOS ROM ................ SST 39VF040/39VF080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...