Skocz do zawartości
dem

Athlon X2 - Wszystko O Dwurdzeniówkach Amd

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj są CD pisałem odpisał mi ze to Toledo http://www.allegro.pl/show_item.php?item=118760356

A tu cytuje odpowiedz goscia z SIRIUS.PL

 

 

 

@Witam

 

Ten procesor trafi do polski w tym tygodniu.Wydaje mi sie ze juz w srode bedzie dostepny w sprzedazy.Jezeli na naszej stronie w dostepnosci pojawi sie napis OK badz liczba dostenych sztuk oznacza to ze mozna juz zamoic towar.

Jezel ido srody nei bedzie takiej informacji na stronie, prosze do mnei napisac a ja postaram sie uzyskac dokladna date dostarczenie tego procesora.

 

Pozdrawiam

Tomasz Otłowski

Sirius.pl@ SIRIUS.PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samael88

 

ad1. W opisie aukcji jest Manchester

 

ad2. "Ten" znaczy CD czy "ten" znaczy 3800+?

 

----------------------------

 

Jimmy007

 

Nigdy nie używałem softu, wszystko z poziomu BIOSa

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samael88

 

ad1. W opisie aukcji jest Manchester

 

ad2. "Ten" znaczy CD czy "ten" znaczy 3800+?

ad 1 . Zapytałem czy posiadają Toledo odpisali ze maja z koncowką CD chyba ze to jakis wal i pozniej beda pisali ze przepraszaja ale sie nie dogadalismy

ad 2 tez dokładnie zapytałem o procesor z koncówka CD Toledo i dostałem tą odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad 1 . Zapytałem czy posiadają Toledo odpisali ze maja z koncowką CD chyba ze to jakis wal i pozniej beda pisali ze przepraszaja ale sie nie dogadalismy

ad 2 tez dokładnie zapytałem o procesor z koncówka CD Toledo i dostałem tą odpowiedz

ad1. ad2. No właśnie, czy kolesie nie chcą oszukać? Najlepiej byłoby odebrać osobiscie. Skąd może wiedzieć, proce z jakiej serii będzie miał w środę? Hurtownie mają tak dokładne informacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak warot czekac , kolejne steppingi sa jeszcze lepsze albo conajmniej tak samo dobre:)

 

oto kilka przykladow z sieci

 

X2 3800+ * 3GHz @ 1,424V * E6 Toledo 0626 FPMW * Lukü @ 54°C * mit HS * 9h DualPrime

X² 3800+ *CD-Toledo* 3000MHz@1,328V (defaults) 0625VPMW *Wakü* 45°C *mit HS* 3h05m Dualprime

 

25 i 26 tydzien:) wynik chyba jeden na AC drugi na WC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robot: nie ma co czekac... bo te tygodnie moze po prostu sa gdzies indziej w kraju a u nas sciagaja akurat z hurtowni AMD w polsce 18 tydzien... skoncza sie procki niedlugo a AMD juz nie robi wiec nie wiem na co tu czekac? na 0,05 V mniej przy 3 Ghz? :D kto o to dba czy leci na 1,45 czy na 1,39 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi bardziej o to ze narazie juz CD z 18 tyg nie ma , a jak beda nastepne to widac na co mozna trafic tak na oko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robot: nie ma co czekac... bo te tygodnie moze po prostu sa gdzies indziej w kraju a u nas sciagaja akurat z hurtowni AMD w polsce 18 tydzien... skoncza sie procki niedlugo a AMD juz nie robi wiec nie wiem na co tu czekac? na 0,05 V mniej przy 3 Ghz? :D kto o to dba czy leci na 1,45 czy na 1,39 :D

Np. Ja.

1.45V to wieksze napiecie, wieksza temperatura, wieksze obroty wentylatora, czyli glosniej.

 

Nadal nie wiem czy brac tego 4400+, patrzyłem na Xs-ie to potrzebyja wiekszego V do pracy przy 2,7GHz niz te nowe X2 3800+, z tego wiele nie dociaga do 2.7Ghz a jak dociagna to cis kolo 1,47-1,5V.

 

:huh: czlowiek ciagle musi miec jakies problemy.......

 

myśl dnia:

a miało być tak pięknie :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahahahah rzeczywiscie :D ale beka... moze podchwycili temat? :P ale kto za to da 1250 zika? :]

Może się walneli w cenie :wink: ale coś mi sie nie wydaje. Z drugiej strony to lepiej wziąc dwa Menchestery i z dwóch wybrać ten lepiej sie krecący po czym drugiego opylić :D

 

http://www.preis-kampf.com/war/default.asp...OCK939110028292

http://www.norskit.com/nit/default.asp?Pag...OCK939110028292

U niemców (nie u Niemca :)) taki procek 127 Euro czyli troszeczke ponad 500 zł :? więc Sirius raczej nie zasłoni się wysokimi cenami u dystrybutora ...

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie wiec cynk jesli pojawi sie info ze w siriusie maja CD :)

LOL - może ktoś mi wyjaśnic dlaczego A64 3800 Toledo stoi w siriusie za 1250 zł :| a obok Manchester za 609 o_O Pop***** ich?

Chyba się pojawiły ... :lol: :lol:

 

Dem, dopisz do FAQ program do odczytu temperatury rdzeni 2262223[/snapback]

Mam nadzieję że wraz z nowymi procami zmienią cenę no bo Toledo za 1200 zl to jakaś paranoja

WWW.SIRIUS.PL

Ależ oni to zrobili. Przy tej pozycji jest symbol [N] - "nowość" :D Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten procesor trafi do polski w tym tygodniu.Wydaje mi sie ze juz w srode bedzie dostepny w sprzedazy.Jezeli na naszej stronie w dostepnosci pojawi sie napis OK badz liczba dostenych sztuk oznacza to ze mozna juz zamoic towar.

Mam nadzieję że wraz z nowymi procami zmienią cenę no bo Toledo za 1200 zl to jakaś paranoja

WWW.SIRIUS.PL

Edytowane przez chrums

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy cena procesorow Toledo X2 3800 jest juz ostateczna ? Czy spadnie mniej wiecej do poziomu Manchester'a ?

sirius 15:15:48

trudno powiedzieć

sirius 15:15:54

najlepiej sprawdzac na stronie

 

 

witam, czy cena procesorow Toledo X2 3800 jest juz ostateczna ? Czy spadnie mniej wiecej do poziomu Manchester'a ?

sirius2 15:18:19

nie mam pojecia

sirius2 15:18:27

kiedys pewnie spadnie

 

 

eeee ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba napisze do nich maila i zapytam się czy to promocja na 1 Kwietnia 2007 już się rozpoczeła :D

 

EDIT: co za zachłanne ciule :?

 

Chyba zapomieli że za 1300 zyli to jest E6600 który zjada tego x2

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szukaj CD.... ja mialem szczescie szybko sie zdecydowalem i sie dla mnie jeden CD ostal w 4speed :D

Ja dzwonilem do Proline w czwartek i sprzedawca powiedzial, ze juz nie ma. Ale w piatek okazalo sie, ze magazynier ma jeszcze 1 sztuke CD (sprzedawca mowil, ze nie ma i sie dziwil, ze jednak jest). Wiec warto osobiscie popytac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taka propozycje. Pojawil sie tu kolo (Jarogniew) co sprowadzil kilka sztuk tych prockow z niemiec. jak zbierzemy sie w jakies 5 osob to bedziemy mieli bankowe Toledo w cenie grubo ponizej 600zl. kto jest za?

 

Dzis dzwonilem do Magazynow Proline we wrocku i maja tylko BV. 4speed to samo. Obie info z dzis. ja tam jestem za niemcami (hehe). Niech sie sirius w nos ugryzie z takimi cenami. Co za boty...ahaha

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tej aukcji z allgero z terracom z wawy maja toledo

samu kupilem w zeszlym tygodniu u nich

tylko mam problem z podkreceniem go:/

jesli ktos bedzie w stanie pomoc to ostatni post w temacie o plytach asus`a po 939

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@robot

 

ja z tym kolesiem na PW gadalem:

 

"heh. wiesz może bym mógł ale nie mam w tej chwili kasy, żeby zainwestować, co najwyżej można zebrać się w parę osób:) i sprowadzić razem wtedy przy 5 osobach jest ~510pln za procek:) z przesyłką, tylko ta gwara w Niemczech:/"

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...