Skocz do zawartości
dem

Athlon X2 - Wszystko O Dwurdzeniówkach Amd

Rekomendowane odpowiedzi

To ile Waszym zdaniem powinna wynosic cena za niego i co wziac ? :) Bo dalej nie daliscie mi odpowiedzi :P

Max za niego według mnie, to ok 670 zł.

Poza tym, jego oc w stosunku do x2 3800 Toledo, nie jest takie rewelacyjne. Patrz np. procesor AndyN

Edytowane przez lukmek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max za niego według mnie, to ok 670 zł.

Poza tym, jego oc w stosunku do x2 3800 Toledo, nie jest takie rewelacyjne. Patrz np. procesor AndyN

Teraz, to trochę przesadziłeś kolego. Za 3Ghz @ 1,55v dobra cena, to ~850zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male pytanko w pomiarze temp. sa teraz trzy 300x9 1.4

1--Procesor-38c

2--rdzen1-47c

3--rdzen2-46c

w stresie

a tcase usiebie mam 65c to znaczy doczego to bedzie odnosic sie do procecora czy do rdzeni?

temp w idlae

P-29c

R1-39c

r2-38c

to chyba jest ok.

I jeszcze jakie max Vcore na tego procka??

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date=' 7 sie 2006, 22:32' post='2262805']

AndyN 2.9Ghz @1.36v ten opek 3ghz 1.55v ,mysle ze andyN ma jeszcze zapas...

Tylko ile jeszcze tego zapasu :? Rownie dobrze moze to byc max. te 2.9Ghz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, to trochę przesadziłeś kolego. Za 3Ghz @ 1,55v dobra cena, to ~850zł.

Według Ciebie, może tak, ale według mnie nie. Za ok. 760 zł można mieć e6300, który z palcem w [gluteus maximus] zrobi ok. 3.2GHz i będzie wydajniejszy. Ale to jest moje zdanie. Mam do tego takie prawo. Ty też masz prawo do swojego zdania, szanuję to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ile jeszcze tego zapasu :? Rownie dobrze moze to byc max. te 2.9Ghz

Może jutro "zaatakuję" 3GHz. Dziś walczyłem z moją MSI, sterownikami sata i resetowaniem kompa z nowym (obsługującym x2) BIOem. Udało się. Idę spać .....

' date=' 7 sie 2006, 22:38' post='2262818']

Przy tak niskim voltarzu to ten procek sie napewno jeszcze niewymaxowal,razej mu prądu braknie narazie jak zakresu.

Max jaki mogę dać na tej płycie to teoretycznie 1,539vcore (1,4V + 9,9%) Nie wiadomo jaka będzie temperatura z takim (a może nie będzie takie potrzebne) vcore (nadzieja w WC), nie wiadomo jak wytrzyma 3GHz zasilacz (->miernik by się przydał). Cierpliwości ....

 

 

Pamiętajcie też o tym, że moje wyniki po części (oprócz procka) są zasługą WC -> PowerX2.0, BIX2

 

Malik

 

Ten proc masz na myśli?: http://www.allegro.pl/item118355179_optero..._box_bonus.html

On jest ściągany z US, nie ma polskiej gwarancji

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jutro "zaatakuję" 3GHz. Dziś walczyłem z moją MSI, sterownikami sata i resetowaniem kompa z nowym (obsługującym x2) BIOem. Udało się. Idę spać .....

 

Max jaki mogę dać na tej płycie to teoretycznie 1,539vcore (1,4V + 9,9%) Nie wiadomo jaka będzie temperatura z takim (a może nie będzie takie potrzebne) vcore (nadzieja w WC), nie wiadomo jak wytrzyma 3GHz zasilacz (->miernik by się przydał). Cierpliwości ....

Malik

 

Ten proc masz na myśli?: http://www.allegro.pl/item118355179_optero..._box_bonus.html

On jest ściągany z US, nie ma polskiej gwarancji

Dokladnie o tym procku mowie Andy - wiem ze nie ma polskiej gwary. Tak samo jak moj San Diego, tez jest zza oceanu.

 

Bo jezeli nie ten to bede sie przymierzal do x2 4400 chyba ze doradzicie mi cos innego :)

Edytowane przez Malik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz CD czy BV?

BV ale chyba trawil mi sie dobry modelik narazie jade na 1.4v 9x300.3 godziny temu go dostalem w lapy.Zaraz dalej bede sie bawil.

ldbfe 0608RPMW jak dobrze czytam to chyba z sierpnia tego roku?

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego co wynika to:

 

s939 Toledo 10x200 -2000 mhz mnożnik 10x

s939 Menchester 9x200 - 1800 mhz mnożnik 9x

 

Czy dobrze wydedukowałem?

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ChrisG 608 oznacza 8 tydzien a nie miesiac ;) Ciekawe kiedy nowe dostawy w nizszej cenie pojawia sie w sklepach, moze lada dzien...

No mam nadzieje bo za miecha chciałem sie przesiąść :) ... najwyżej zrobimy zbiórke na forum i zamówimy z Niemiec jakby nasi rodacy życzyli sobie po 1000 zł za sztuke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... najwyżej zrobimy zbiórke na forum i zamówimy z Niemiec jakby nasi rodacy życzyli sobie po 1000 zł za sztuke :D

jestem jak najbardziej za i jeżeli cena byłaby w granicach 500-550 to już byłoby super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem jak najbardziej za i jeżeli cena byłaby w granicach 500-550 to już byłoby super

juz jest super :lol:

Wala ceny w polandzie jak cholera :mur: .po przeliczeniu 150$ +tax=162$=486zl a na ojczystej ziemi 590zl.Koledzy podatek was zabija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ładne procki wam się teraz trafiają, sam się zastanawiam czy nie przeskoczyć na Toledo. Mój X2 ledwo zipie, został oskalpowany i teraz sprawdzam czy to cos mu pomogło.

Zobaczyłem program do niezależnego odczytu temperatur z rdzeni Core Temp v0.9.0.91, ale u mnie on naprawdę bardzo dziwnie działa, sami zobaczcie.

 

http://img131.imageshack.us/my.php?image=2...mperaturux4.jpg

Edytowane przez Worms14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max jaki mogę dać na tej płycie to teoretycznie 1,539vcore (1,4V + 9,9%) Nie wiadomo jaka będzie temperatura z takim (a może nie będzie takie potrzebne) vcore (nadzieja w WC), nie wiadomo jak wytrzyma 3GHz zasilacz (->miernik by się przydał). Cierpliwości ....

Jezeli czujniki na maszych MSI dzialaja podobnie to moge ci powiedziec ile bylo przy takich ustawieniach na AC ;)

 

W stresie przy 2,65Ghz 52-53C.

 

Btw: to bedzie wiecej niz 1,539V, u mnie przy takich ustawieniach jest 1,56-1,57V (mierzone miernikiem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Prześledziłęm z grubsza ten wątek, ale nie wiem jak bardzo mogę podkręcić mojego X2 +3800 na stockowym wentylatorze? na razie mam 2200MHz...

Jeśli nie polecanie kręcić go na tym wentylatorze to jaki polecacie, ale nie drogi a wydajniejszy od tego co byłw boxie:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Prześledziłęm z grubsza ten wątek, ale nie wiem jak bardzo mogę podkręcić mojego X2 +3800 na stockowym wentylatorze? na razie mam 2200MHz...

Jeśli nie polecanie kręcić go na tym wentylatorze to jaki polecacie, ale nie drogi a wydajniejszy od tego co byłw boxie:)

 

Pozdrawiam

np. Ac Freezer 64 pro klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...