Skocz do zawartości
Gość scar

Grand Theft Auto 4

Rekomendowane odpowiedzi

Grand Theft Auto IV: Kikizo Preview 2

 

http://games.kikizo.com/news/200707/115_p01.asp

 

http://img65.imageshack.us/img65/4048/gran...10320f8dkt2.jpg

 

troszkę chyba twarz się zmieniła gł. bohaterowi :]

Jakbym widział Putina bandytę :lol:

 

Rockstar rep says 'complete experience' only on 360 - plus new screens and details

It's no secret that the long-ago announced downloadable episodes for Grand Theft Auto IV will be exclusive to the Xbox 360 version of the game. According to Rockstar Games spokesman Hosi Simon, however, there won't be any consolation prizes for those who choose to buy the PlayStation 3 edition instead. When asked during a preview of the game (which you can read about here, if you haven't already) whether there would be any advantage to owning the PS3 version that could rival the 360's exclusives, Simon said, "not that I can think of."

Big Screen, Main Screen

 

"They're identical games," Simon continued. "We're not hardware makers, and we're not like a pawn between these companies, we try not to be as much as we can. We make great games for people to enjoy on whichever system they want.

 

"But I guess if you want the complete experience with the episodes, then yeah, you should buy the 360, I suppose," Simon said.

 

Downloadable episodes or no, the game looks set to be an incredible experience on both platforms, and we've got a new batch of GTA IV screens and art to prove it (just hit the Images tab above to see them all). To find out much more about what you can expect from this sprawling underworld epic, check out the meaty details revealed by our lates

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrało się tego trochę ostatnimi czasy, lecz nie chciałem was zanudzać pomniejszymi newsami i postanowiłem chwilę poczekać i wrzucić dla Was coś obszerniejszego. Wiem, że wielu z Was czeka na tę grę z wywieszonym jęzorem – i słusznie. Nawet ci, których poprzednie odsłony GTA odrzucały przyznają, że najnowsza część zapowiada się wyśmienicie. Wśród osób, które grały już w demo panuje przekonanie, że IV jest tak rewelacyjna, że nawet gdyby nie nazywała się Grand Theft Auto, nawet gdyby nie robił jej Rockstar to i tak byłaby najgorętszą grą tego roku. Wiążę z tym tytułem olbrzymie nadzieje, choć mam świadomość, że częściowo się zawiodę – tak jest przecież zawsze, gdy człowiek czeka na coś zbyt długo. Ale czas przejść do mięska.

 

- Jak już wiecie Liberty City będzie mniejsze niż stan San Andreas. Do tej pory przebąkiwano coś o 1/3 wielkości, lecz teraz wiadomo, że ma to być 3/4! Jeśli to prawda to w nasze ręce zostanie oddany ogromne miasto.

 

- Pojawi się pewien rodzaj HUDa. Po pierwsze będzie mini mapka w rogu ekranu. Po drugie – naokoło niej będzie czerwony pasek pokazujący stan naszego zdrowia. Być może kolejny, niebieski pasek będzie oznaczał naszą zbroję.

 

- Wspomniany przez nas wcześniej handlarz bronią to Jamajczyk, który towar trzyma w bagażniku swojego samochodu. Musimy sobie jednak zapracować na zaufanie Jacoba. By tego dokonać trzeba się będzie z nim trochę „pobujać”. Pójść na bilard, załatwić jakąś przysługę. Dopiero wtedy Jacob na każdy nasz telefon będzie przyjeżdżał w zaułek niedaleko nas i oferował nam broń po atrakcyjnej cenie.

 

- Podczas podróży taksówką to my wskazujemy dokładnie miejsce, do którego chcemy dojechać. Ponadto mamy do wyboru trzy sposoby spędzenia podróży: 1) możemy po prostu siedzieć i oglądać widoki podczas jazdy 2) możemy zapłacić taksówkarzowi podwójną opłatę, by pojechał dwukrotnie szybciej 3) możemy po prostu „przewinąć” podróż i od razu znaleźć się u celu. W trakcie jazdy da się rozmawiać z kierowcą, czy też rozglądać po okolicy a kamera zmienia swoje położenie co pięć sekund. Nie wiadomo czy można wysiąść z taksówki w dowolnym momencie podróży, albo kazać kierowcy jechać dalej.

 

- Auta są wyposażone w GPS, który pokazuje nam najlepszą trasę do miejsca, w które chcemy dotrzeć. Nie wiadomo, czy w grze będą również auta bez GPSu.

 

- Mamy do wyboru zarówno celowanie automatyczne jak i ręczne. Ponadto możemy się schować praktycznie za każdą przeszkodą. To samo dotyczy również naszych przeciwników.

 

- Powtarzają się wiadomości o tym, że internet będzie ważnym źródłem informacji w GTA IV. Będziemy mogli tam znaleźć dane na temat kogoś, kogo chcemy zlikwidować, sprawdzić interesujące nas adresy etc. W jednej z misji wysyłamy mailem swoje CV, by potem stawić się na spotkanie w sprawie pracy i wyrzucić przez okno wieżowca niedoszłego pracodawcę.

polygamia.pl

:razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszytko gut (szczególnie nowy system strzelania i coveru podobno jest dobry: http://www.gamespot.com/xbox360/action/gra...;om_clk=topslot) mam tylko nadzieje ze GPS da sie wyłączyć ;]. Nie chce [ciach!]a ala questowa strzałka do Obliviona... Jakby kropka na radarze nie wystarczyła.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar Games dało jasno do zrozumienia i oficjalnie potwierdziło fakt, iż wszelkiej maści dodatki będą w wyłączności dla 360tki.

 

Sony dostaje kolejny cios - prawdopodobnie premiera wersji właśnie dla tej konsoli nastąpi 2 tygodnie później. 14 dni to spory kawałek czasu ażeby fani GTA skusili się do kupna 360tkowej edycji i podniesienia ilości sprzedanych sztuk na korzyść M$.

 

Co ciekawe demo prezentowane na E3 chodziło właśnie na sprzęcie Microsoftu.

xboxonline.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Klimat Nowego York'u został bardzo realistycznie pokazany w grze. Rano słychać odgłosy pojazdów stojących w korku(odgłosy klaksonów, silników). Niko stąjący obok osoby zamiatającej chodnik zostaje odruchowo odepchnięty przez nią. W pewnym momencie słychać krzyki poddenerwowanej kobiety dochodzace z jej samochodu - ""This s*** is bananas!"(te gó**a, to banany)

efekty nauki jezyka z gazetek typu "inglisz iz izi" %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur*a.

 

Ale z drugiej stronie to dobrze, może doszlifują wszystko do perfekcji. Również obawiam się o framerate. Może jakieś odkrywcze multi?

Przynajmniej będę miał kasę na inne killery z 2007 ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shit! mam nadzieję, że się w ogóle doczekamy...

kiedyś na pewno :lol2:

 

GTA IV's 1st Xbox 360 Episode Slated For Fiscal '08

"While we can't comment on the confidential contractual agreement, we still plan to deliver the first episodic content for Xbox 360 in fiscal 2008."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur*a.

 

Ale z drugiej stronie to dobrze, może doszlifują wszystko do perfekcji. Również obawiam się o framerate. Może jakieś odkrywcze multi?

Przynajmniej będę miał kasę na inne killery z 2007 ;P

Jakoś nigdy nie potrafię sobie wytłumaczyć obsuwy gry tym, że ją dopracują. Po cholere wcześniej podają terminy. Pewnie jeszcze w tym roku zmienią datę premiery na "kiedyś w 2008 eoku". Ciekawe jaki następny tytuł zaliczy obsuwę na przyszły rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar jeszcze nigdy nie przekładał premiery swoich gier z serii GTA :( Głównie dla tej gry kupiłem Xbox'a i myślałem, że w październiku zawita w moim napędzie...a miała to być najpiękniejsza jesień dla konsolowców od lat :) Eh...wielka...WIELKA szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi sie fajny post

przesuwało kiedys Rockstar zapowiedziana date wydania? nie...

:lol:

 

Ja tam wolałbym zagrać w GTA4 na pieca ale w takim wypadku to pewnie wyjdzie w 2009 roku...

Nie ma wyjścia pozostaje kloc i 2008...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniał mi sie fajny post

 

:lol:

 

Ja tam wolałbym zagrać w GTA4 na pieca ale w takim wypadku to pewnie wyjdzie w 2009 roku...

Nie ma wyjścia pozostaje kloc i 2008...

Pamiętam jak czytałem recenzję San Andreas na PS2...ogarniało mnie uczucie zazdrości bo sam miałem tylko PC. Dla serii GTA za każdym razem gdy wychodziła nowa cześć miałem chrapkę na PS2, jednak jakimś cudem czarnulka do dziś nie zagościła na mojej półce. Teraz posiadając x0 chciałem aby to samo poczuli ludzie którzy nie mają ani Xbox'a 360, ani PS3 :lol: Jak widać znowu trzeba czekać...nie znoszę przenoszenia daty premier <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak czytałem recenzję San Andreas na PS2...ogarniało mnie uczucie zazdrości bo sam miałem tylko PC. Dla serii GTA za każdym razem gdy wychodziła nowa cześć miałem chrapkę na PS2, jednak jakimś cudem czarnulka do dziś nie zagościła na mojej półce. Teraz posiadając x0 chciałem aby to samo poczuli ludzie którzy nie mają ani Xbox'a 360, ani PS3 :lol: Jak widać znowu trzeba czekać...nie znoszę przenoszenia daty premier <_<

wiesz, to troche glupie moim zdaniem :?

ja kupilem dwa razy PS2 dla PES1 i PES2 :-P

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...