Skocz do zawartości
mkl

Hit Lata :]

Rekomendowane odpowiedzi

Pokahontaz z tym utworem za wcześnie się pojawił i zapewne takiej popularności nie będzie miał, bo jeżeli te "inteligentne" osoby trochę skumają textu to się dowiedzą, że w tym kawałku jedzie się po ich ulubieńcach. Zresztą znając charakter fokuza i rahima nie chcieliby pewnie, żeby ich utwór stał się hitem pokroju 18l itp.

ten z ozon "nieżle wymiata" heheh

 

a ostatnio z polskich to się naoglądałem i nasłuchałem "...to jest biba, biba..."

ps. Lonely to śpiewa niejaki Acon.

Edytowane przez FastlY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile dałbym by zapomnieć ten skandal żenującego clowna Klaudia ma dawna, wszystkie chwile gdy debile te mają swe złe chwile ile można jak sauna , suczki morda psie suczku ....

 

 

znam to na pamięć to jest suuuper też powinno zostać hitem lata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fastly, tak jest piosenka akona lonely która jest jeszcze do przyjęcia, ale jest też jakaś nowa pisoenka lonely niejakiego roba thomasa która mi sie nie podoba za to jest strasznie popularna, z tego co wiem to leci w większości stacji radiowych...

 

ps. widze ze pokahontaz ma tutaj silny support ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile dałbym by zapomnieć ten skandal żenującego clowna Klaudia ma dawna, wszystkie chwile gdy debile te mają swe złe chwile ile można jak sauna , suczki morda psie suczku ....

znam to na pamięć to jest suuuper też powinno zostać hitem lata :D

1511729[/snapback]

 

Ja znam całą płytke na pamięć prawie... tzn. teksty tak na wyrywki, czyli jakieś 90% tego co na płycie :D

 

Nawet tekst pod OCerów jest - "to są te wydatki na które musisz zdobyć kase, nie wiem, spod podłogi wydobyć nawet czasem", wyrwane z kontekstu całego utworu ale ładnie brzmi.

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ Tiesto - Adagio for Strings albo 4 Strings - Sunrise, no ewentualnie z tanecznych Milk & Sugar - What is love albo Cabin Crew - Star to fall... jak dla mnie wypas kawałki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne [;

 

-----

 

Ściągnijcie sobie tę oto mp3. Jest ona ogólnie dostępna na stronach z mp3 [arabskich] coś jak mp3.wp.pl. Więc ją udostepnie.

 

Pierwszy raz ją usłyszałem w jakimś arabskim filmie samochodowych. Gdzie kolesie driftowali na autostradzie ;] Jak coś film nazywa się Bobo ma koło 3mb i siedzi na emule...

 

Piosenka troche zła jakoś ale to nie przeszkadza. Takie arabskie disco polo [;

 

http://www.toya.net.pl/~poca/Erhabe.mp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda slucham techno, lecz spodobala mi sie "Black Eyed Peas - cos tam :lol:" ich najnowsza... Ta jak ona spiewa "on, no, no , don't fuc* with my (nie wiem jak sie pisze serce :P)

 

Pozdrawiam :wink:

1512184[/snapback]

wrr

don't phunk with my heart .......

 

 

wątpie żeby jakieś ambitne kawałki zostały hitem lata, pokahotaz nim na pewno nie będzie :> prędzej jakies mezo albo donu ze swoją przestrzenią 2 :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda slucham techno, lecz spodobala mi sie "Black Eyed Peas - cos tam :lol:" ich najnowsza... Ta jak ona spiewa "on, no, no , don't fuc* with my (nie wiem jak sie pisze serce :P)

 

Pozdrawiam :wink:

1512184[/snapback]

Chyba chodzi Ci o The Black Eyed Peas - Dont phunk with my heart ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta piosenka black eyed peas jest dla mnie straszna, od razu m isie kojarzy z 13-letnimi GóFfNiArAmI :(

a biba ma ochydny bit, najbardziej podstawowy z możliwych, takie piosenki to sie kilkanaście lat temu produkowało :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrr

don't phunk with my heart .......

 

wątpie żeby jakieś ambitne kawałki zostały hitem lata, pokahotaz nim na pewno nie będzie :> prędzej jakies mezo albo donu ze swoją przestrzenią 2  :lol:  :lol:

1512222[/snapback]

Znowu na mnie masz piane :wink:? A co do piosenki hehe, ja myslalem, ze oni spiewaja fuc* a nie phunk :P Ale dobra... mi sie ona podoba nawet, a teledysk, takze niczego sobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu na mnie masz piane :wink:? A co do piosenki hehe, ja myslalem, ze oni spiewaja fuc* a nie phunk :P Ale dobra... mi sie ona podoba nawet, a teledysk, takze niczego sobie :D

1512401[/snapback]

ni

po prostu nie lubie jak ktoś przeinacza na gorsze ;> bo nie wszędzie jest o pier***eniu [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorillaz, Pokahontaz .. broncię panie Boze żeby zostały hitem, to to już strach będzie cokolwiek słuchać. zresztą hitem zostanie pewnie utwór nie prosperujący zbyt ynteligentnymi zwrotami i refrenem w stylu lalal..

 

 

BTW co do Gorillaz to wydali naprawde mocna płyte, polecam całą przesłuchać, w szczególności Dirty Harry rox, dla mnie jednen z hitów tego roku, jeszcze tylko czekam czy Ścianka coś wkońcu wypuści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferry Corsten feat. Elles De Graaf - Let Me Show You My World

F.B. feat. Edun - Who's Knocking on the Door (Ferry Corsten Remix)

Fischerspooner - Never Win (Ferry Corsten Remix)

 

PS. Adagio for Strings w wykonaniu Tiesto to przeciez utwor ponad 2 letni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ Tiesto - Adagio for Strings albo 4 Strings - Sunrise, no ewentualnie z tanecznych Milk & Sugar - What is love albo Cabin Crew - Star to fall... jak dla mnie wypas kawałki :)

1511984[/snapback]

 

O q...a mało co nie spadłem z fotela

DJ Tiesto- Adagio for Strings, czy dla tych techno przeróbek nie ma już zadnej swietosci, zreszta sprawdzcie sami

Oryginalne wykonanie Samuel Barber-Adagio for Strings

 

Nie zebym sie czepial ale dla mnie to jest profanacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O q...a mało co nie spadłem z fotela

DJ Tiesto- Adagio for Strings, czy dla tych techno przeróbek nie ma już zadnej swietosci, zreszta sprawdzcie sami

Oryginalne wykonanie Samuel Barber-Adagio for Strings

 

Nie zebym sie czepial ale dla mnie to jest profanacja

1515191[/snapback]

profanacją jest kawalek Mandaryna - here i go again

 

nie chce nic mówic, ale to jest utwór kultowego rockowego zespołu, whitesnake. NA PAL I ZLINCZOWAC JĄ ZA TO!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samuel Barber owszem też mam i nawet mi sie podoba ale Tiesta jakieś takie dynamiczniejsze :) ale co do Waszego gdybania a "yntelygencji" hitu lata to niestety się musze zgodzic :( po prostu ludziom sie niechce myslec w takim czasie jak wakacje i wybierają to co najmniej skomplikowane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samuel Barber owszem też mam i nawet mi sie podoba ale Tiesta jakieś takie dynamiczniejsze :) ale co do Waszego gdybania a "yntelygencji" hitu lata to niestety się musze zgodzic :( po prostu ludziom sie niechce myslec w takim czasie jak wakacje i wybierają to co najmniej skomplikowane :D

1515357[/snapback]

 

Powiem tak mnie strasznie wpienia to panujaca od kilku lat moda na roznego rodzaju przerobki i "nowe interpretacje znanych utworów" np. Niesmiertelny utwór Killing Me Souftly, z ktorego bit posłuzył nijakiemu Mario Williamsowi. Czy wykorzystanie utworu Kronos Quartetu z requiem For A Dream przez super raperów z J8L jako podkład w ich "hicie" 51 stan, rece same opadaja.

A co do hitu lata to jeszcze nie wiem, ostatnio nie slucham radia i jestem w plecy z nowymi utworami choc moze to bedzie ta niemka Sarah Connor-ten kawalek z robootsów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi szczerze mowiac wszystko jedno ci bedzie hitem lata. I tak po 2-3 dniach bedziemy go mieli dosc chocby byl debest... Idziesz ulica i WSZEDZIE ten sam kawalek. Ale tak to juz jest u nas. CO roku... ;] Przykre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...