Skocz do zawartości
NeoXX

The Movies

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,no więc gra zapowiada się wspaniale,według mnie jest to jeden z najciekawszych,spośród znajdujących się obecnie w produkcji,tytułów.

The Movies jest zapowiadany od bardzo dawna,pierwsze informacje pojawiły się w 2002 roku.

Grafika przezentuje się świetnie(wystarczy popatrzeć na screeny),a oprawa dźwiękowa tez ma być na wysokim poziomie.

 

DATA PREMIERY:Listopad 2005

DYSTRYBUTOR:ACTIVISION

PRODUCENT:LIONHEAH STUDIOS

KATEGORIA:STRATEGICZNE - EKONOMICZNA

 

Więcej znajdziecie na oficjalnej stronie gry:www.themoviesgame.com

 

A tu macie Screeny:

http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=1198

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na screeny i na tytuł wnioskuje że będzie to miało coś wspólnego z kręceniem filmów i hmm ostatnia taka gra to była chyba Lola coś tam ale tam sie filmy xxx kręciło :> jak tego nie skiszą to może byc ciekawa pozycja czekam na więcej informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na screeny i na tytuł wnioskuje że będzie to miało coś wspólnego z kręceniem filmów i hmm ostatnia taka gra to była chyba Lola coś tam ale tam sie filmy xxx kręciło :> jak tego nie skiszą to może byc ciekawa pozycja czekam na więcej informacji

1516763[/snapback]

Prosze bardzo:

 

Zapowiedź z serwisu gry.o2.pl

Kiedy wpatruję się w ekran telewizora, oglądając jakiś filmu, często zdarza mi się ciche krytykowanie lecącego obrazu. Przyczyn mojej irytacji jest wiele, zaczynając od drobnych szczególików, poprzez pojedyncze sceny, na całym filmie kończąc. Nie wiem, jak Wy, ale scen, w których czarny charakter trzyma na muszce głównego bohatera i rozpoczyna swoją gadkę, mam już serdecznie dosyć.

 

Na szczęście ta sytuacja może diametralnie się zmienić dzięki nowemu dziełu Petera Molyneux pt. The Movies. Dla nieobeznanych z nazwiskami dodam, iż stworzył on takie hity, jak chociażby Dungeon Keeper i Black & White, które są najlepszą rekomendacją. Kolejny tytuł również może stać się grą oryginalną i genialną.

 

Przejdźmy jednak do konkretów. Zaczynamy w roku 1920 jako mało znany reżyser w rozwijającej się dopiero branży kinowej i jak każdy ambitny zapaleniec postanowimy spróbować zdobyć prestiż, pieniądze i sławę. Będziemy za tym gonić do roku 2010, kiedy to kończy się czas gry i przychodzi moment na podsumowanie kariery. To, czy będzie ona przebiegała podobnie jak u Petera Jacksona, Quentina Tarantino czy Stevena Stelberga, będzie zależało wyłącznie od Ciebie. Jeśli nie zapanujesz nad wielką machiną filmowego biznesu, to prawdopodobnie skończysz jako mało znana postać, kręcąc na obrzeżach miast horrory klasy C. Osiągnięcie sukcesu ma być tym trudniejsze, iż na głowie będziemy mieć naprawdę wiele przytłaczających spraw.

 

Pierwszą z nich jest stworzenie naszego małego państewka, w którym będziemy tworzyć wiekopomne dzieła, tak więc będziemy musieli wznieść budynki. Stare przysłowie, które głosi, że kto stoi w miejscu, ten się cofa, będzie aktualne również w tej grze, ponieważ oprócz budowania planów filmowych, gdzie będziemy kręcić sceny, plac zapełnimy także laboratoriami. Gdy zaznaczymy odpowiednie gałęzie technologiczne, nasi naukowcy przystąpią do pracy, która zaowocuje nowymi wynalazkami, poczynając od strojów, na najnowocześniejszych efektach specjalnych à la bullet time kończąc. Całość ma być bardzo prosta w obsłudze, a samo stawianie budynków będzie polegać na starym dobrym systemie „przeciągnij i puść”.

 

Drugi elementem, nad którym będziemy musieli zapanować, to ludzie i sprzęt. Wiadomo, że jeden człowiek nie jest w stanie sam stworzyć pełnometrażowego filmu, więc z pomocą przyjdą nam scenarzyści, producenci oraz oczywiście aktorzy. Niestety nie ma nic za darmo, i wszyscy będą musieli otrzymać swoją gaże, co może być szczególnie bolesne w przypadku artystów. W The Movies nie uświadczymy wprawdzie istniejących aktorów z dużego ekranu, ale wykreowanie postaci na wzór Gibsona, Hanksa tudzież Sandry Bullock nie powinno stanowić większych trudności. Problem pojawi się w momencie, gdy nasze gwiazdy obrosną w piórka i zaczną miewać humorki związane np. z podwyżką gaży lub sztabem ludzi zajmujących się nimi. W ekstremalnych przypadkach nasze kury znoszące złote jajka mogą nawet zarządzać zatrudnienia ochrony, co zapewne dosyć boleśnie odczujemy na własnej kieszeni. Przy takich problemach wydanie kilku tysięcy zielonych na kamery, stroje czy scenografię wydaje się wręcz błahostką.

 

Ostatnim problemem, który spadnie na naszą obolałą już główkę, będzie kręcenie filmu. Gdy już przygotujemy całą scenerię i zatrudnimy aktorów, wybierzemy interesujący nas scenariusz i zaczniemy tworzyć dzieło. W grze będzie dostępnych ponad dwa tysiące unikatowych scen z możliwością ich modyfikacji. Wybrawszy interesujący nas fragment, ustawiamy wszystko i wszystkich na swoich miejscach, a jeśli nie będziemy zadowoleni z danej sceny, to zatrzymujemy akcję i wprowadzamy korekty. Ciekawostką będą rozmaite suwaki, które odpowiadają za różne cechy filmu, jak np. brutalność i realizm. Tutaj również przyda się odrobina eksperymentów, by uniknąć „dzieł” pokroju nowej wersji „Pearl Harbor” lub kolejnych części „Matrixa”.

 

The Movies zapowiada się na naprawdę świetną i oryginalną rozrywkę, wybijającą się z tłumu gier ekonomicznych. Do tej pory wyniki dobrych pomysłów połączonych z Peterem Molyneux okazywały się tytułami wręcz genialnymi i mam nadzieję, że tym razem stanie się podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

mi nazwisko tego pana kojarzy sie PRZEDE WSZYSTKIM z jedna z najpiekniejszych moich przygod w swiecie gier komputerowych pt. Another World

 

gierka zapowiada sie ciekawie. pozyjemy, zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz byla gra o kreceniu filmow zdaje sie miala tytul "Lola Virtual Baby" albo cos takiego. Zaczynalo sie od fotek i rozkladowek w gazetach a konczylo na filmach :D

Ciekawa byla no i blondyna w roli glownej :D

 

Edit:

Nie doczytalem ze Sztandar juz cos o niej wspomnial :)

Edytowane przez CruX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś kiedyś obiło mi sie o uszy że to ma być na silniku Vice City (mialo być ? )

ale po screenach to jakos nie wyglada na GTA :lol: ;)

1519130[/snapback]

 

To, ze gra jest na silniku GTAVC nie znaczy, ze wszytskie gry beda tak wygladac.

 

Jest to RenderWare Engine, ktory jest bardzo elastyczny - wyszlo na nim baaardzo duzo gier i to bardzo od siebie sie roznacych. Na przyklad taki Settlers 5 albo Mortal Kombat 5. Silniczek jest bardzo stary (pamietam, ze nawet Tony Hawk 2 byl na nim), ale jednak daje rade. ;)

Edytowane przez FrIkO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest czadowa... Zeby ogladac na full screen musimy udac sie do "production office" i przeniesc I do Movie play czy jakos tak...

Moj ostatni wypiek na podstawie wlasnego scenariusza..hyhy.. powstal w ciagu 15 minut, wiecej roboty bylo z czyms innym...jestem na minusie..cos okolo 190 tys. $ + gwiazdor nie wytrzymal i odszedl, rezyserka natomiast popadla w alkoholizm...ale warto bylo..

http://rapidshare.de/files/7554322/film2.zip.html

 

wersja dla tych co giery nie maja..jeszcze ;p

http://rapidshare.de/files/7555431/fylm.wmv.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pogralem 2h i moge powiedziec , ze gra jest masakrycznie dobra!! Juz dawno zadna gra mnie tak nie wciagnela ;] nie liczac nfs:mw ;p

ta gra jest masakrycznie nudna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie czy gra jest warta wydania 100zł ??

opiszcie plusy i zalety

bo nie wiem czy warto ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> kartke i pisac scenariusz do mojego filmu :) a właśnie jak wyglada sprawa ze scenariuszem ?? i można zrobić 1 godzinny film ??

Edytowane przez R@F@L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom intelektualny filmu -1 ;]

 

Chociaz motyw z samolotem przedni :lol:

 

-patrz samolot

-gdzie?

-w [gluteus maximus] (taki kop :P)

zastanawiam sie co on brał przed reżyserką tego dzieła :lol: :lol:

ale motyw z samolotem roxuje ;];];]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde =/ gram gram i nadal nie mam opcji zrobienia wlasnego filmu =/

 

musisz wybudowac budynek advanced script writing czy cos w tym stylu..zanim to nastapi musisz nakrecic chyba 4-5 "filmow" na podstawie cudzych "scenariuszy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie. Czy da się poprawić raz napisany sceniariusz przez 3 moich osiłków ?

 

- Gwiazdy mi odchodzą, chociaż kible, bar, ćwiczą jak nie kręce, makeover robią, jednak odchodzą. -

- Napisałem scenariusz SC-FI, wybrałem swoje gwiazdy i wszystko zeszło im na zero dlaczego ?

- Kiedy mam sceniariusz i daje go do Casting, zawsze są już jakiś nieznane mi postacie w tym pokoju 2/2 ? Zdejmujecie je i dajecie swoje gwiazdy do filmu ?

- Skąd bierzecie lepszego rezysera wzielem unemployed, ktory przed budowa stał ? I tak kręci, czy moze cwiczyc gdzies ?

 

Jaki macie tricki i styl ?

 

 

 

Gra wciąga to mało powiedzane !

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest czadowa... Zeby ogladac na full screen musimy udac sie do "production office" i przeniesc I do Movie play czy jakos tak...

Moj ostatni wypiek na podstawie wlasnego scenariusza..hyhy.. powstal w ciagu 15 minut, wiecej roboty bylo z czyms innym...jestem na minusie..cos okolo 190 tys. $ + gwiazdor nie wytrzymal i odszedl, rezyserka natomiast popadla w alkoholizm...ale warto bylo..

http://rapidshare.de/files/7554322/film2.zip.html

 

wersja dla tych co giery nie maja..jeszcze ;p

http://rapidshare.de/files/7555431/fylm.wmv.html

 

 

mógłbyś zapodać gdzieś indziej bo nie mogę se sciągnąć!

Plisuś!! :)) :lol:

Edytowane przez Black Jack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

powiem ze gra mnie dzisiaj wciagla na pare godzin ktore zleciały jak z bicza strzelił, ale niech mi ktos powie jak zatrudniac nowych aktorow i rezyserow najpierw stali przed budynkiem teraz ich nie ma?? a potrzebuje ludzi

wie ktos moze z tych co grali

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, a widze że nikt nie potrafi mi odpowiedziec na pytania:

 

 

Więcej ludzi, których możesz zatrudnić ? Tylko i wyłącznie poprzez twoj Ranking (które jest pokazany w postaci gwiazdek lub jakieś klikniesz w prawym górnym rogu na gwiazde tą dużą.

 

Czyli: więcej budynków, więcej wyprodukowanych filmów, ładniejszy teren, ogólne dobre samopoczucie załogi... to się dodaje, do rankingu nie pamiętam jak się dokladnie nazywa.

 

 

 

Aha, ok na większość pytań sobie odpowiedziałem. Jednak czy pisząc i składając w tym nowym budynku scenariusz można dzwignać go na przynajmniej 3-4 gwiazdki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem mialem okazje zobaczyc owa produkcje na wlasne oczeta i powiem,ze owe sie milo zaskoczyly.Co prawda filmik,ktory widzialem (wojenny :P) po nakreceniu byl zdzierski,ale to dodaje grze uroku.Gra ma cos z simsow,chociaz bazuje na enginie B&w2 i w przeciwienstwie do niego chodzi o 100% plynniej a przy tym wyglada naprawde bardzo ladnie.Moja icena jak narazie to 9 za orginalnosc i grafike - pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro szukałeś i nic to trudno. :) :P

Ale możę będzie (nie jestem pewien) na stronce maciek.kom.pl czy jakoś tak.

 

Nie mam z tą stroną nic wspólnego.

Nie jestem założycielem nie reklamuje tylko pomagam naszemu nowemu urzytkownikowi!

Który dołączył do nas Wczoraj, o 21:32!

Dziękuje bardzo :P

 

ten kto to przeczytałał niech o tym zapomni.

Edytowane przez Black Jack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...