Skocz do zawartości
Turbo-media

Przymusowe Wakacje :)

Rekomendowane odpowiedzi

witam, właśnie sie szczęśliwie dowiedziałem ze 13 wylatuje z rodzicami na wakacje do Turcji konkretnie Alanyi (jak w temacie pod przymusem) trudno sie mówi moze będzie ciekawie.. ale nie oto chodzi, skoro jade to chciałbym sie dowiedzieć czy ktoś z was orientuje sie w tamtejszych cenach elektroniki?? Chodzi mi oto czy wogóle warto brać własną kase na zakup czegoś na prąd, głownie interesuje mnie elektronika komputerowa, ale ogólnie cos w stylu odtwarzacze mp3 tez mnie ciekawi, dzięki za wszystkie odpowiedzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O sprzecie ci za duzo nie powiem oprocz tego ze balbym sie tam cos kupic bo to jest imperium podrobek :) DolceGabana to jest w kazdym sklepie. Ale w napewno mozesz kupic sobie duzo tanich ciuchow. Z elektroniki to napewno zwrocisz uwage na klaksony :D. Prawie kazdy ma swoj orginalny dzwiek np. gwizd. Jak pojade jeszcze raz to napewno sobie taki sprawie. Z tego co sie orientuje to mozna tez tam kupic tanio sterydy w aptekach :P

Tez bylem w Alanyi i bylo bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

O sprzecie ci za duzo nie powiem oprocz tego ze balbym sie tam cos kupic bo to jest imperium podrobek :) DolceGabana to jest w kazdym sklepie.  Ale w napewno mozesz kupic sobie duzo tanich ciuchow. Z elektroniki to napewno zwrocisz uwage na klaksony :D. Prawie kazdy ma swoj orginalny dzwiek np. gwizd. Jak pojade jeszcze raz to napewno sobie taki sprawie. Z tego co sie orientuje to mozna tez tam kupic tanio sterydy w aptekach :P

Tez bylem w Alanyi i bylo bardzo fajnie.

1537147[/snapback]

w grecji tez mozna dostac tanie dopalacze;) normalnie w aptekach tylko trzeba wiedziec co kupic;) co do cen elektroniki to rewelacji bym sie nie spodziewal:P luknij na jakis ebay czy sklep internetowy Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwiczyć ćwicze ale sterydy to nie a bajka, chyba że komuś pchnąć, ale ryzyko. O tych ciuchach słyszałem sporo, tylko czy warto kupić coś z napisem co sie rozsypie jak koszulka z tesco za 5zł?? Chyba że jakościowo tez niesą najgorsze, sprawdzałeś?? Podróbki też dobra sprawa.. hrhr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, właśnie sie szczęśliwie dowiedziałem ze 13 wylatuje z rodzicami na wakacje do Turcji konkretnie Alanyi (jak w temacie pod przymusem) trudno sie mówi moze będzie ciekawie.. ale nie oto chodzi, skoro jade to  chciałbym sie dowiedzieć czy ktoś z was orientuje sie w tamtejszych cenach elektroniki?? Chodzi mi oto czy wogóle warto brać własną kase na zakup czegoś na prąd, głownie interesuje mnie elektronika komputerowa, ale ogólnie cos w stylu odtwarzacze mp3 tez mnie ciekawi, dzięki za wszystkie odpowiedzi.  :)

1537097[/snapback]

Weź kase i kup złoto tam jest tanie, potem sprzedasz w Polsce i kupisz podzespoły do kompa. :D Edytowane przez samm-ur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym tez myślałem tylko jak sprawdzić czy nie wkręcają wałka?? Pytałem kumpla jego ojciec jest jubilerem jak mi zaczął gadać że jakiś kamien jakiś płyn i sie sprawdza kolor to pomyślałem że to jednak nienajlepszy pomysł, gdybym miał pewność że nie wcisną mi kitu to bym na 100% kupił sobie troch i pchnął na allegro :) p.s. a srebro?? Bo często nosze i mniejwięcej potrafie rozpoznać prawdziwe i wałkowane, ktoś mi mówił o :wink: Rolexach wiadomo jakich ale napis maja z tego co widze na allegro jest troche wiary co bierze takie cóś. Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered
Ćwiczyć ćwicze ale sterydy to nie a bajka, chyba że komuś pchnąć, ale ryzyko. O tych ciuchach słyszałem sporo, tylko czy warto kupić coś z napisem co sie rozsypie jak koszulka z tesco za 5zł?? Chyba że jakościowo tez niesą najgorsze, sprawdzałeś?? Podróbki też dobra sprawa.. hrhr

1537157[/snapback]

np to 1537158[/snapback]

kiedys czytalem w gazecie ze babka cala reklamowke zlota chciala przemycic do polski z turcji :lol: ale wpadla na lotnisku hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie, dzieki za pomoc ale ani dopalaczy ani drugów nie zamierzam nigdy próbować, tak sobe postanowiłem i tego sie trzymam, wole po imprezie miec ból głowki kolejny dzień niz sie truc, a propos wczoraj czytałem że norma to 1 piwo dziennie, czyli dla normy w rok szkolnym wypada mi 7szt. w sobote albo w piątek:) nie no reklamówke złota to musiała mieć hajsu troche, a moze to tylko tombak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jedziecie na wakacje a wam w głowach handel :razz:. Ja też się niebawem wybieram prawdopodobie do Egiptu (ale jeszcze nie zdecydowałem na 100% :razz: ) i ani razu nie pomyślałem o takich "interesach". Choć może to nierozsądne z mojej strony :razz: . Najważniejsze aby dobrze wypocząć :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jedziesz do Turcji, klimat zajebisty, wyluzuj. A druga sprawa nie chcesz jechac to nie jedź chyba, że jesteś w tym wieku że nie można Cię samego zostawić w domu.

Co za ludzie i co to za temat "przymusowe wakacje"??? Przymusowe wakacje to są w Biłgoraju.źle Ci jeszcze??? Musisz mame trzymać za reke na tym wyjezdzie, tam jest tyle barów i dyskotek nawet na plaży że nie będziesz chciał wracać do pokoju(chyba że mama będą kazali wrócić o 8).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wyluzujcie, tak tylko pytałem, ja jeda wypocząć ale jestem w końcu polakiem a polak tak jak turek jak nie zrobi chociarz jednego interesu w tygodniu to jest chory, mam podobnie, jak narazie dobrze na tym wychodze :) pytałem tylko tak żeby sie zorientować, a tu najazdy takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

mozesz mi kupic troche sterydow jak chcesz:) potem wystawisz na allegro/ebay i kupie

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.sterydy.com.pl  Poczytaj jakie to szkodliwe... ;)

1539908[/snapback]

 

Słuchaj nie chce was zanudzac jakie to jest szkodliwe , ale powiem wam jedną rzecz moja starsza była na szkoleniu związanym ze środkami dopingujacymi i tyle się nasłuchałęm o sterydaich itp. zę napewno bym ich nie wzia do ust ,oraz wypowiedzi osób które brały i jak potem wyglądały. Dlatego to jest wasz wybór. :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterydy można brać tylko i wyłącznie pod okiem lekarza jeśli je oczywiście przepisze,inaczej [ciach!]o to da bo człowiek napcha sie tym dziadostwem a potem na strość jak sie ćwiczyc przestanie to bedzie jeden wielki flak.Więc nie polecma tego(chyba ze chcecie wyglądać jak mistrz Pudzianowski i mieć problem z impotencją w wieku 3 lat),a zresztą wdług mnie takie "szprycownie się" nic nie daje bo jaka satysfakcja jak samemu wypracujesz mięsnie bez żadnego doppingu:)(taki mały OT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterydy można brać tylko i wyłącznie pod okiem lekarza jeśli je oczywiście przepisze,inaczej [ciach!]o to da bo człowiek napcha sie tym dziadostwem a potem na strość jak sie ćwiczyc przestanie to bedzie jeden wielki flak.Więc nie polecma tego(chyba ze chcecie wyglądać jak mistrz Pudzianowski i mieć problem z impotencją w wieku 3 lat),a zresztą wdług mnie takie "szprycownie się" nic nie daje bo jaka satysfakcja jak samemu wypracujesz mięsnie bez żadnego doppingu:)(taki mały OT)

1540254[/snapback]

Otóż to idziemy na browca :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widze że temat sie rozkręcił tylko szkoda że nie w tym kierunku w którym myślałem, o sterydach wypowiadać sie nie bedę bo każdy ma swoje zdanie, mi juz duzo czasu do wyjazdu nie pozostało więc jeżeli ktoś ma jeszcze jakiekolwiek informacje nt. cen elektroniki w turcji to byłbym wdzięczny. A tak wogóle to czy na przywożenie ze sobą do kraju sterydów jest paragraf?? nie żebym planował ale tak tylko pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle to czy na przywożenie ze sobą do kraju sterydów jest paragraf?? nie żebym planował ale tak tylko pytam.

1541041[/snapback]

Raczej nie, ale nie jestem pewny w 100% :wink: Przecież mozna kupowac w aptece tylko trzeba miec recepte :razz:

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(blablabla...)

Dlatego to jest wasz wybór. :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:

Sluchaj kamilo, moglbys nie uzywac w prawie kazdym swoim poscie kilku ikon ' :mur: '. To nie jest 'pozytywny' emot. Wstawiajac go do niemal kazdej wypowiedzi dajesz innym do zrozumienia, ze masz ich za debili. Przynajmniej ja to tak odbieram, dlatego wyluzuj. <_<

 

[/OT]

 

A co do tematu, to w Turcji mozesz bardzo tanio kupic oryginalne ciuchy (albo takie, ktore wygladaja jak oryginalne, hehehe ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj kamilo, moglbys nie uzywac w prawie kazdym swoim poscie kilku ikon ' :mur: '. To nie jest 'pozytywny' emot. Wstawiajac go do niemal kazdej wypowiedzi dajesz innym do zrozumienia, ze masz ich za debili. Przynajmniej ja to tak odbieram, dlatego wyluzuj.  <_<

 

1541073[/snapback]

 

Zapytam sie tak. Czy z tobą wszystko dobrze ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam sie tak. Czy z tobą wszystko dobrze ?  :D

Jak najbardziej. Przejrzalem Twoje posty i w wiekszosci z nich wstawiasz, zupelnie bez sensu, po kilka emotow ' :mur: '. Po co?

[Dalsza dyskusje (o ile zamierzasz takową prowadzic) proponuje przeniesc na priv.]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Dalsza dyskusje (o ile zamierzasz takową prowadzic) proponuje przeniesc na priv.]

1541112[/snapback]

Jestem za...

 

BTW - moze podepne sie.. ;]

Czy coś w Chorwacji jest atrakcyjne cenowo w porównaniu z polskimi cenami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

Jestem za...

 

BTW - moze podepne sie.. ;]

Czy coś w Chorwacji jest atrakcyjne cenowo w porównaniu z polskimi cenami?

1541247[/snapback]

piwo i szama jest tania;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...