Skocz do zawartości
Nexer

Enemy Territory: Quake Wars

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem dzisiaj ETQW za 25zł. Niestety nie mogę czerpać przyjemności z gry. Wszystkie serwery posiadają horrendalne pingi rzędu 120. Znacie jakieś dobre serwery ??

Ja gram w QW:ET od czasu wydania tej gry i zawsze są dostępne serwery które mają takie pingi, iz wogóle nie przeszkadzaja w rozgrywce. Może jakis program działający w tle (np. jakiś antywir) powoduje te pingi :-|

Inne gry zachowują się też w ten sposób, sprawdź jeśli nie masz innej mozliwości np. Quakelive, jak tam zachowują się serwery.

 

widzę, że Kolega jakimś fanboyem "game-monitor" jest czy cosik ... to nie te czasy szukania samemu serwerów i wklepywania ich namiarów aby pograć, QW:ET ma wbudowaną sprawnie działającą wyszukiwarkę serwerów, jakby ktoś nie wiedział, po kiego licha ta propozycja uzywania innej ... nie wiem:wink:

Edytowane przez jacepaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro w grze nie moze znalesc serwera z niskim pingiem to powinien recznie spingowac jakis polski serwer, i jezeli bedzie mial normalny ping to wejsc na niego i porownac czy ma mniej wiecej to samo.

 

 

Pomysl czasem zanim zaczniesz klepac w literki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysl czasem zanim zaczniesz klepac w literki.

zacznij od siebie :wink:

 

Serwery z małymi pingami są, i jeśli wyszukiwarka z poziomu gry takowych nie znajduje to masz coś z przepustowością łącza nie tak. I nic tutaj nie pomogą bezsensowne rady Kolegi Jina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...