Skocz do zawartości
Nexer

Enemy Territory: Quake Wars

Rekomendowane odpowiedzi

Czy AMD64 X2 4400 + 2x1GB Good Ram + 8600GTS Palit lub E2140 + 2x1GB Good Ram + 8600GTS Palit - bez OC zapewni 100FPS[lub63FPS - nie pamiętam czy wyszedł patch zwiększający z 63 do 100 FPS MAX] w ET:Quake Wars w 1024x768 @ 32bit @ FULL Detale. Czy ktoś z takim zestawem testował ET:QW ? Lub ma chęć przetestować na demie ?

Demo download: Klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ;]. Spadki czasami w wiekszej orgii bedą do niegrywalnych 30 fps ale w wieszkosci sytuacji powinno być te 60fps. Co do max fps to jest na to pare komend. Jedna z nich likwiduje capa w ogóle:

com_unlock_timingMethod 0

 

Mimo zdjęcia ograniczenia fps (i wyswietlania w rogu np 100 fps) i tak w pojazdach jest cap 30 fps to widać ;]. Troche to wkurza ze nie mozna zdjąc tego capa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale ja nigdy nie grałem w sp w QW ;]. Z botami grałem ale na serwie mp (czyli troche botów troche ludzi) dawno temu ale nie widzałem zeby było ograniczenie do 30 fps. Wiec to ogranicznie to może tylko w "sp" jest.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem odswieżyć temat...

Dosyć mam BF 2142 :)

Wszystko śmiga jak należy... znajduje serwrery... łączy ... gram max 5 min i zrywa połączenie :( WTF ?

Wszystkie inne gry chodzą... patch najnowszy... czytałem ze jest ogólnie problem w multi na Chello ale to inne tez nie powinny chodzić ...

 

Dodam że śmigam na Viscie - firewalle, antywiry itp wyłączone ... wiem że temat dosyć odległy ale może ktoś zna jakieś rozwiązanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wywala - "utracono połączenie z usługą sieciową" .... i wywala do menu ;)

 

dziwi mnie że tylko mam ten problem przy tej grze ... BF chodzi bez problemu, net, gg i inne śmigają - nic nie zrywa ...

 

Tylko ET:QW sie krzaczy poprzez neta ... sprawdzałem PB , nawet go aktualizowałem ręcznie ale to nie przez to... wywaliłem wszystko z zadań co ma dostęp do neta - też nie pomogło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak ... zanim zainstalowałem vistę 64 bitową, rozeznałem temat i wszystko powinno być w jak najlepszym porządku. Tak to chyba jest, ale z wszystkim co nie dotyczy microshitu

A chodzi o Quake Wars:Enemy Territory .. po jakiejś dłuższej chwili grania w sieci po około 2-3 godzinach) pojawia się ni stąd ni zowąd, biały ekran i .... to wszystko

Zero dzwięku pochodzącego z gry, czy czegokolwiek .. gra nie odpowiada kompletnie

Pozostaje tylko wyjście z gry za pomocą menedżera zadań.

Przegrzewanie się proca albo grafy nie wchodzi w rachube. Kontroluje to i nie są to temperatury, które powodowały by zwiechy czy tez jakiekolwiek resety.

Stery także zmieniałem, wypróbowałem 3 różne i ciągle to samo. Gra zaktualizowana do bieżącego patcha.

Według wszelich zapewnień, także microshitu, gra jest kompatybilna z vistą.

Przedtem na xp, takich "numerów" z QW:ET nie miałem.

Innych gier nie sprawdzałem, bo w nic innego jak na razie nie grywam i nie zamierzam, interesuje mnie właśnie rozwiązanie problemu z tą konkretną grą.

Wiem, że trudno byc wróżką (chociaz tylko one wydaje się potrafią przewidzieć co w windowsach "siedzi) ale może ktos miał podobny problem, jesli nie konkretnie z QW:ET to z inna grą

Jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grają jeszcze jacyś ludzie w sieci? Bo ze względu na ilość graczy przestałem grać.

Ja pogrywam codziennie, jest teoretycznie zawsze jakieś kilka serwerów na których jest komplet graczy.

dziś według oficjalnych statystyk ze strony http://stats.enemyterritory.com było/jest około 6.000 graczy, a więc to mówi samo za siebie :D

Edytowane przez jacepaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona http://stats.enemyterritory.com/ zapewne liczy tak jak to jest w pierwszym ET, czyli ilość połączeń z serwerami.

Jak strona http://stats.enemyterritory.com/ liczy to wszystko jest mi obojętne .... statystyki w każdym bądz razie nalicza na bieżąco i poprawnie a ilośc graczy pisałem j.w

Zawsze jest kilka serwerów prawie "full". Ja nieraz chcąc wejść na ulubiony serwer muszę czekać kilkanaście do kilkudziesięciu minut :sad:

"Game monitor" pokazuje ilość graczy na daną chwilę (jesli nawet pokazuje tylko 550 graczy to chyba jest z kim zagrać no nie), natomiast "stats.enemyterritory" ile było przez cały dzisiejszy dzień.

Chyba nie sądzicie że przez moje 1270 godzin grania w QW:ET pogrywałem na pustych serwerkach z duchami :wink:

Edytowane przez jacepaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Game monitor" pokazuje ilość graczy na daną chwilę (jesli nawet pokazuje tylko 550 graczy to chyba jest z kim zagrać no nie), natomiast "stats.enemyterritory" ile było przez cały dzisiejszy dzień.

No stary, przez caly dzien... 550 osob online to zalosny wynik. Jezeli nawet niemce w to nie graja to gra po prostu musi byc zla :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No stary, przez caly dzien... 550 osob online to zalosny wynik. Jezeli nawet niemce w to nie graja to gra po prostu musi byc zla :]

tego nawet nie zamierzam komentować ... żałosna wypowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu masz znikome pojecie o grach multiplayerowych jezeli nie rozumiesz mojej wypowiedzi. Ja sam moglbym skomentowac spedzenie 1300h przy online'owym fpsie ktory nawet nie ma aktywnej ligi, ale nie czerpie przyjemnosci z obrazania ludzi w internecie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QW to nie ET tylko bardziej Battlefield i to przekreśliło zainteresowanie grą. Rozgrywka jest wyraźnie wolniejsza i starych 'wyjadaczy' taki styl gry z oczywistych względów nie przyciągnął.

Ale liczba graczy na serwerach nie świadczy o tym że gra jest bardzo dobra czy też totalnie beznadziejna... np wg game-monitor w Frontlines: Fuel of War gra obecnie około 50 osób [; za to w CS jakieś 150tys [;

Rynek gier jest przesycony i słabsi bez wyrobionej 'marki' przegrywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zainstaluję u siebie i dam ci znać.

Zainstalowałem system na nowo .. czysty, bez żadnego innego oprogramowania, wszystko na standardowych ustawieniach po instalce. Stery do grafy najnowsze, certyfikowane.

Potem zainstalowałem QW:ET i grałem 5 godzin bez żadnej "zwiechy" czy innego problemu.

Doinstalowałem po tym graniu Kaspersky Internet security i zacząłem grać ponownie ... nie wiem czy to dziwny przypadek czy coś innego, ale problem powrócił i "zwiecha" .. biały ekran i zero odzewu ze strony gry.

No chyba to nie KIS powoduje problemy, przynajmniej na xp było wszystko o.k.

Tak więc widać nie ma reguły na zawieszanie się gry, raz mozna grać bardzo długo a nieraz błąd nastepuje po 5 minutach grania :sad:

Pozostał tylko menedżer zadań i zamkniecie za jego pomocą gry. Pojawia się potem w trayu ikona "żóty wykrzyknik" ale ni jak nie można klikając na nią zobaczyć co spowodowało błąd. Ikona jest tam sobie i nie reaguje na żadne kliknięcia czy próby jej otwarcia.

Pisałeś, że masz ten system i tę grę, mógłbyś jednak sprawdzić u siebie czy to samo się dzieje czy jest o.k.

Edytowane przez jacepaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni testowałem i moim zdaniem to nie jest wina systemu. Co prawda raz mi się gra zawiesiła, ale myślę że to z innego powodu. Jak będę miał jeszcze takie problemy to napiszę. A dzieje się tak tylko w ET:QW? Może coś nie tak z dyskiem albo ramem?

 

Aha ja mam wersję Home Premium 64 bit ale to nie powinno grać roli moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilkunastu dni wszystko działa bez problemu, a zlikwidowałem tylko całkowicie plik stronicowania.

Przedtem system sam dobierał wielkość pamięci wirtualnej.

Nie wiem czy to istotne, ale dla informacji podam że na partycji z systemem mam tylko 12 GB wolnego miejsca.

W każdym bądz razie problem jest teraz ku mojej uciesze, całkowicie zlikwidowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj ETQW za 25zł. Niestety nie mogę czerpać przyjemności z gry. Wszystkie serwery posiadają horrendalne pingi rzędu 120. Znacie jakieś dobre serwery ??

Edytowane przez Marvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...