Skocz do zawartości
Nexer

Enemy Territory: Quake Wars

Rekomendowane odpowiedzi

News dotyczący wejścia QW w "gold":

http://community.enemyterritory.com/index.php?q=node/120

 

Ważniejszy jest jednak news z neo/gol

http://community.enemyterritory.com/index.php?q=node/120

Najważniejsze z tego newsa:

W Polsce gra zostanie wydana przez firmę Cenega. Według zapewnień wydawcy, otrzymamy ją w pełni zlokalizowanej wersji w dniu światowej premiery. Udało się nam dowiedzieć, że cena ET: Quake Wars w naszym kraju wyniesie 99,90 zł. Jeżeli chodzi o zawartość pudełka z grą, Cenega poinformuje o niej w komunikatach prasowych.

A już myślałem ze bedzie klops jak z bioshockiem ;0. Światowa premiera odbędzie sie 28 września w UE i 2 października w USA. Przynajmniej wiem teraz, ze nie bedzie opóźnień jak to zazwyczaj bywa ze spolszczanymi grami od Cenegi. Jedyne co sie obawiam to ta spolszczona wersja (oby nie było crapu ala far cry).

 

DEMO QW już 10 Września!

http://clanbase.ggl.com/news.php?nid=265161

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się już zasysa :D

Ciekawe czy da się grać na mojej integrze X1250 :lol:

 

Gra już zainstalowana, ale nie odpala się nawet. Jakiś problem z OpenGL.

Edytowane przez TomekB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się już zasysa :D

Ciekawe czy da się grać na mojej integrze X1250 :lol:

 

Gra już zainstalowana, ale nie odpala się nawet. Jakiś problem z OpenGL.

Jest tylko support dla kart od x1300 wzwyż wiec sie chyba nie zmieściłeś ;)

 

Ja ściągnę dopiero w nocy ale podobno są niewielkie zmiany w stosunku do bety2 w mapie valley. Coś tam mówili o balansie wszystkiego (hp pojazdów, deplojów itp) i lepszym movemencie ale to tylko spekulacje ;d. Zdam relacje jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się już zasysa :D

Ciekawe czy da się grać na mojej integrze X1250 :lol:

 

Gra już zainstalowana, ale nie odpala się nawet. Jakiś problem z OpenGL.

jak na integrze niezbyt dobrze poszlo, to zobaczymy jak bedzie na poczciwym radziu9550 :lol: :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z 512 RAMu QW jest wg mnie niegrywalny, jednak ceny ddr400 są na tyle dość niskie że obecnie RAM nie jest żadna przeszkodą ... GoodRAM 512mb PC 3200 kosztuje 75zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślepy jestem i za chiny ludowe nie moge znaleźć ustawień grafiki :(

no wlasnie to samo chcialem napisac i pisze :) , nie widze w ogole ustawien grafy tylko domyslne i jak wiadomo strasznie kupowato to wyglada niczym halo 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo zajmuje 700mb, i chodzi ciulowo :/ Przynajmniej na moim sprzęcie... Wszystkie detale na medium, AAx2, 1280x1024 i w grze 20-30fps.

jak wlaczam z botami mam 30fps, jaka byla komenda na to? bo unlock nic nie daje :F vsync rowniez, online mam spokojnie 90:)

com_unlock_timingMethod 0

com_unlockFPS 0

http://community.enemyterritory.com/forums...read.php?t=2042

Z botami może być lock na 30 fps dokładnie tak samo jak jest w pojazdach. Niby mam 60fps z boku ale czuje ze to 30fps (można obczaić jak sie szybko wsiada i wysiada z pojazdu).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 8800gts radzą sobie w tej grze bardzo dobrze. No nic, chyba trzeba zmienić grafe... i proca... i ram... i zasilacz. A, i płyte :mur:

Proca mobo itp to zostaw w spokoju i kup 8800 .

Na tym co w podpisie 1280x1024 jak na screenach all details maximum afx16 aax4 i nie da sie zejsc ponizej 30 fps totez nie moge zdjąć tego limitu tylko do 30 ;/. Cusik te komendy nie hulająu mnie :(.

post-7299-1189509346_thumb.jpg

post-7299-1189509384_thumb.jpg

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na jakim serwerku się spotykami?:>

zawsze gram sam ;].

 

A tak poważnie to jest pare ciekawych zmian w stosunku do bety i te zmiany są dobre imo. Troche mniej laguje, pełniejsza (chyba) animacja postaci, ogólnie lepszy balans i spawny na mapie. Dla mnie jednak najważniejsze ze teraz widać spawn hosty na ekranie jak normalny spawn (taki kwadracik z chorągiewką) ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem godzinke noi co zauwazyl yuucOm, gra jest calkiem niezle wybalansowana (na poczatku wydawalo mi sie ze jednak ludzie maja wieksza sile ognia, ale to pewnie kwestia tego ze dostalem 10 headow ^^)

 

Co do misji to jeszcze nie do konca rozumiem. Moze zechcialby ktos mnie poprawic (bede uzywal termitologii nooba za co przepraszam)

 

Od strony Ludzi:

 

Odbudowa mostu, potem przechodza tunelem do 2 respa alienow.

 

Czy w tym respie jest cos waznego? Wydawalo mi sie ze wlasnie gdzies w tyhc okolicach ludzie hackuja oslony - no wlasnie, czy aby na pewno> czy raczej hackuja dopiero dzialko ktore od czasu do czasu wystrzeliwuje w strone generatora alienow rakiete.

 

Potem mamy 'nienaruszalny most' zza ktorym o ile dobrze pamietam jest juz 'generator' stroggow, przemieniajacy ludzi w zombie :D, ktory alienii musze bronic za wszelka cene.

 

Hmm ogolnie to trudno mi sie bylo polapac. Za ktorko gralem i czasem mialem nawet watpliwosci czy to do czego sie zblizam to jest jakis pojazd czy moze jakies dzialko stroggow.

 

Moze mialby ktos chwile i chcial opisac wszystkie kruczki ktore moga pomoc jednej i drugiej stronie podczas rozgrywki.

 

OD siebie moge dodac ze uzywajac apteczki stroggow na ciele czlowieka mozemy jakby zalockowac jego zwłoki i umiescic w tym miejscu na mapie respa dla naszego teamu. Ciekawe rozwiazanie, nie wiem tylko na jak dlugo to dziala.

 

PS. Mysle ze jesli ktos bardziej wprawiony, kto poswiecil przynajmniej pare godzin na QW napisalby ktorki tutorial how to win :) to moznaby wtedy od razu sprobowac sie zgadac na jakims servie, osobicie mam pare pozycji w favourites z pingiem ~40-50ms. Do tego jakis server TS i mozna grac. Inaczej nie widze zadnej przyjemnosci z rozgrywki, bez komunikacji po prostu sie zgubicie na sporej mapie. Tyle ode mnie. GL HF

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za drugim razem wszystko już wiedziałem (2vs2) :] IMO dość łatwo zrozumiec o co chodzi :]

 

Od strony ludzi:

 

Budowa mostu, eng buduje 2 razy :] Potem jest support z powietrza, dostajemy DMC (dobrze gadam?)

Przejeżdżamy przez most i ludzie zdobywają respa. Potem dalej tą dużą maszynką do końca po śladach i parkujemy. Znowu zmienia sie respawn.

Kolejne zadanie to shackowanie przez Covera rdzenia(czy co to tam jest).

Potem potrzebny soldier i musi podłożyć bombe we wskazane miejsce. Wchodzi się przez rozwalony front budynku.

 

A stroggi? Nie wiem nie grałem ale pewnie jak axis w starym et :) bronić swoich obiektów :D

 

Gierka syci, moze muszę przyzwyczaić się do nowych hitboxów itd. :] I czekać na fulla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem godzinke noi co zauwazyl yuucOm, gra jest calkiem niezle wybalansowana (na poczatku wydawalo mi sie ze jednak ludzie maja wieksza sile ognia, ale to pewnie kwestia tego ze dostalem 10 headow ^^)

 

Co do misji to jeszcze nie do konca rozumiem. Moze zechcialby ktos mnie poprawic (bede uzywal termitologii nooba za co przepraszam)

....

Każdy jest na poczatku n00bem (ja też :P).

Tutaj daje bardzo dobrego linka z opisem praktycznie każdego aspekty gry w tym opis map ;).

http://4newbies.planetwolfenstein.gamespy.com/ETQW/index.php

 

Mi sie gra wypaśnie ale nie pasuje mi ze na 4 lvl battlesensa HEALTH REGENERATION jest takie wolne. No przecież to 4 lvl ;p. Może sie to zmieni w QWpr0. Zobaczymy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...