Skocz do zawartości
Caminero

Catalysty 5.7 Juz Sa!

Rekomendowane odpowiedzi

Catalyst 5.7 dla Windows XP

Catalyst 5.7+ Control Center dla Windows XP wymaga Microsoft .NET Framework

Szczegółowe informacje o poprawionych błędach (m.in. Flight Sim 2004, Trackmania Sunrise, Warcraft III) oraz tych, na które jeszcze można się natknąć w wersji 5.6 (m.in. Battlefield 2, City of Heroes, Doom3, Farcry, Grand Theft Auto, Grand Theft Auto: San Andreas, Star Wars Jedi Knight 2, World of Warcraft) znajdziemy w domumencieCATALYST Release Note Version 5.7

Edytowane przez Caminero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie, już zasysam

 

 

edit: te stery to porażka zainstalowałem je i wogole GTA:SA nie chce mi odpalić :angry:

normalnie się wkurzyłem !

Edytowane przez sigard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sigard... z katalogu \Moje dokumenty\GTA San Andreas User Files skasuj plik gta_sa.set i gra odpali :)

 

-edit-

 

@Caminero... popraw linki

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczegółowe informacje o poprawionych błędach (m.in. Flight Sim 2004, Trackmania Sunrise, Warcraft III) oraz tych, na które jeszcze można się natknąć w wersji 5.6 (m.in. Battlefield 2, City of Heroes, Doom3, Farcry, Grand Theft Auto, Grand Theft Auto: San Andreas, Star Wars Jedi Knight 2, World of Warcraft) znajdziemy w domumencieCATALYST Release Note Version 5.7

A problemow z Earth'em 2160 nie naprawili :roll: . Brawa dla ati...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jin- tak samo jak brawa naleza sie nvidii. Ta gra nie dziala plynnie nawet na 7800gtx, wiec o czym ty wlasciwie piszesz? Jesli engine jest doglebnie spieprzony to nawet nowe caty tu nie pomoga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te stery dawaja niezłego kopa WOW jak włończe gta sa to znaczek nividii widze przez 30 setnych sekundy wcześniej jakieś 2 sek nieżle:)))))))))))))))))))))))))

1548070[/snapback]

tak mialem na DNA 4.0.5.6, na tych znow jest jak poprzednio. W 3dmarku05 wynik lepszy 300pkt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jin- tak samo jak brawa naleza sie nvidii. Ta gra nie dziala plynnie nawet na 7800gtx, wiec o czym ty wlasciwie piszesz? Jesli engine jest doglebnie spieprzony to nawet nowe caty tu nie pomoga.

1548102[/snapback]

Jak nie działa jak działa. W 1024x768 i z pierołami na on i nic nie tnie. No chyba ze deszcz zaczyna padac to [ciach!]ly trza wyłączyc(aa i af)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisze wnioskujac z doswiadczen Sulaco (7800GTX sli) i moich (to co w podpisie + notebook z gf6800GO) i jest kiepsko. Odpal bench'a to wtedy pogadamy (inna sprawa, ze ten benchmark dziwny jest).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co wy się czepiacie tak do tego Earth'a 2160 ja mam tylko GB 9550 i wszystko ustawione na maksa prócz wygładzania krawędzi i giera chodzi jak burza żadnych zacięć ani zwolnień. I coś jeszcze nie poprawili jednego ważnego ędu z wersji 5.6 , otóż błędy podczas oglądania filmów w formacie WMV np. mam taki trailer gry Juiced i na modowanych sterach 5.6 wszystko jest ok lecz na referencyjntch 5.6 i 5.7 można powiedzieć że kolory są odwrócone i jest straszna pikseloza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej...........pomocy !! wam wszytkim lepiej chodzi a ja na swoim radku 9200 na starych sterach miałem w 3d marku 2001 ok 8200 ptk a po zainstalowaniu omeg(wczesniej tez mialem ) z nwoym catalistem kur**** wynik mam 7900 i czego to jest wina ??? co to moze byc ? taki spadek wydajności po wgraniu nowszych sterów ;/ ;/ ; /;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że stare stery to były 4.12 beta :] ich nic nie przebije, na nie instalowanym pół roku temu systemie w stosunku do całkiem wydajnych jak na nowe caty omeg 2.6.25a dały mi w tym marku dobre kilkaset pkt. w bonusie, niedługo robię formata i atakuję 14K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Heh a nie lepsze są czasem najnowsze omegi? dają mniej pkt. w 3D marku ale osobiscie zauwarzyłem chyba że zdeczka lepiej gry chodzą B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze na Omegi oparte na Catalystach 5.7 poczekamy jeszcze dlugo.

Jesli ktos ma informacje o innej dystrybucji zmodowanych sterownikow ktora pozwala na bezstresowe odblokowanie potokow to bede ogromnie zobowiazany za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...