Skocz do zawartości
Fierro

X3: Reunion

Rekomendowane odpowiedzi

Gierka wyśmienita :) chodzi super , jeszcze sie nie rozkręciłem bo zbytnio nie wiem o co chodzi he he :)

No to masz szczęście, bo wielu ludzi narzeka na wydajność (w tym ja :cry: ). Jeśli nie masz problemu z wydajnością to polecam zapoznać się z grą. Nie pożałujesz! :) .

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

swego czasu zagrywałem się w X2 the threat i zamarnowałem kilka ładnych tygodni życia,giera wsysa jak niewiele

tego typu produkcji,oczywiscie skonczyłem ją z wyróżnieniem hehehehehe dorobiwszy sie grubych milionów!!!!!!

dlatego tez wiem co trzeba wiedziec aby nie przepasc w otchłaniach zapomnianych galaktyk w x3 reunion (4 miechy czekałem na premiere!!!!! i sie doczekałem i szczena opadła hehehehe)

obecnie posiadam 3 mercurasy z upgrejdowanym ładunkiem ponad 3 melony gotówki i wykonanych 9 misji głównych,i mam zamiar sie przesiąść z bustera na nove za 2 melony hehehehe

podziele sie doświadczeniem z chetnymi - zaczynajacymi exploracje - -- DOCKING GRANTED!

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

swego czasu zagrywałem się w X2 the threat i zamarnowałem kilka ładnych tygodni życia,giera wsysa jak niewiele

tego typu produkcji,oczywiscie skonczyłem ją z wyróżnieniem hehehehehe dorobiwszy sie grubych milionów!!!!!!

dlatego tez wiem co trzeba wiedziec aby nie przepasc w otchłaniach zapomnianych galaktyk w x3 reunion (4 miechy czekałem na premiere!!!!! i sie doczekałem i szczena opadła hehehehe)

obecnie posiadam 3 mercurasy z upgrejdowanym ładunkiem ponad 3 melony gotówki i wykonanych 9 misji głównych,i mam zamiar sie przesiąść z bustera na nove za 2 melony hehehehe

podziele sie doświadczeniem z chetnymi - zaczynajacymi exploracje - -- DOCKING GRANTED!

x2 the threat > x3 the reunion , pod kazdym wzgledem tylko nie graficznym , x3 to taki klon x2 , gorszy , tylko z lepsza grafika , cala ekonomia to zart w x3 , fabryki ktore nie maja surowcow potrzebnych do produkcji produkuja , piraci pojawiaja sie z nikad , nie maja baz , tak jak w x2 nawet mi sie niechce wspominac o tysiacach bledow , nawet nie da sie skonczyc kampani dopiero to ma byc naprawione w 1.3 patchu , a cala kompania jest beznadziejna , 3 mln co to jest , tyle to byle kto moze zarobic , nawet lepiej , jakies 9 mln , za przechwycenie transportu z czyms dobrym :D

niz bawienie sie w bezsensowne misje , masz 3 mercury , a masz chociaz jednego universe tradera ? ten kto ma 9800 pro i twierdzi ze gra mu chodzi dobrze , nagraj frapsem cos z sektora argon prime :) wtedy ci uwierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bla bla bla - typowy polaczek tylko biadolić i narzekać , sie nie podoba to giercaj w [ciach!]a typu starmagedon

i czekaj do usranej smierci na cos lepszego

walnij snapsa i pokaz mi te swoje 9 melonow bo mlec ozorem to kazdy potrafi!!

nikt nie zmusza do wykonywania misji dotyczacych głownej fabuły - mozna olac i dzialac na wlasna reke budujac wlasne imperium i to jest glowna zaleta tej giery!!! i kto powiedzial ze trzeba grac na full detalach :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bla bla bla - typowy polaczek tylko biadolić i narzekać , sie nie podoba to giercaj w [ciach!]a typu starmagedon

i czekaj do usranej smierci na cos lepszego

walnij snapsa i pokaz mi te swoje 9 melonow bo mlec ozorem to kazdy potrafi!!

nikt nie zmusza do wykonywania misji dotyczacych głownej fabuły - mozna olac i dzialac na wlasna reke budujac wlasne imperium i to jest glowna zaleta tej giery!!! i kto powiedzial ze trzeba grac na full detalach :D :D :D

to teraz mnie rozbawiles , wejdz sobie na dzial supportu sam topic o bledach ma 46 stron a dzial techniczny reunion ma 37 stron :D , wiec o czym tu bedziemy mowic :D ja ich nie napisalem :D , mozna budowac imperium , w grze ktora opiera sie na ekonomi ktora w jest zwalona wielkie statki potrafia sie rozbic o portal albo stacje zanim zadokuja nawet nie chce mi sie wymieniac bledow , wystarczy wejsc na to forum i poczytac troche , jakbys gral w x2 the threat to bys nie pisal takich bzdur bo ta gra jest o niebo lepsza od x3 jaki jest w tej postaci , ja w to gralem 2 tyg temu :D i jakos nie zamierzam do tej gry powracac , napewno nie w takim stanie jakim ona jest teraz , ale moze ja zainstaluje zagram od nowa i ci pokaze ze te 9 mln to jest nic :D

 

a teksty o polaczkach to sobie zachowaj dla burakow'czkow z avondale :D

Edytowane przez tek9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhahahahaha x2 lepsza!!!!z ktorej strony , bredzisz chlopcze!!

x2 mimo iz byla ok to jednak ilosc baboli w niej w porownaniu z x3 jest ZATRWAŻAJĄCA!!

pojedynki w x2 to prawdziwa katorga , giera wieszala sie regularnie po dluzszym graniu, a do tego save'y potrafily sie skopac i nie chcialy sie ladowac!!trzeba bylo pograc dluzej a nie kilka godzin jak w x3!!!

jak ci sie statki rozbijaja o bazy to zainsatluj na nich shield'y i bedzie ok! :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhahahahaha x2 lepsza!!!!z ktorej strony , bredzisz chlopcze!!

x2 mimo iz byla ok to jednak ilosc baboli w niej w porownaniu z x3 jest ZATRWAŻAJĄCA!!

pojedynki w x2 to prawdziwa katorga , giera wieszala sie regularnie po dluzszym graniu, a do tego save'y potrafily sie skopac i nie chcialy sie ladowac!!trzeba bylo pograc dluzej a nie kilka godzin jak w x3!!!

jak ci sie statki rozbijaja o bazy to zainsatluj na nich shield'y i bedzie ok! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Would you say X2 (patched) is better than X3 in its current state?

Yep. X2 rocks. I'm shelving X3 for now. 59%

Give X3 more time. It's worth it. 40%

 

mowi samo za siebie :D , a tak wogole to x3 mialbyc dodatkiem do x2 i mial sie nazywac the return , x3 nie ma wielu opcji ktore sa w x2 , roznia sie tylko grafika , i to ze jest system walki lepszy w x3 , i moze swiat nie jest taki pusty , i tego oczekuje sie od kolejnej czesci gry , aby byla taka sama albo nawet ubozsza niz poprzednia ? x3 sprawia wrazenie niedokonczonego produktu , gorsze cutscenki niz w x2 , muza z x2 itp , piszesz tak jakby x3 nie mial bledow to wszystko co wymieniles aplikuje

sie tez do x3 , a shieldy tu gowno pomoga , jak jestes 20 sektorow dalej to nie wiesz co twoj inny statek robi , zreszta ta gra mnie znudzila , nie wiem po co wogole w to grac , skoro nie ma zadnego celu , zbudujesz imperium , flote itp , i co zniszczysz kilka sektorow , i na tym sie konczy

to samo bylo w x2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grajac w x3 po instalce patcha NIE spotkalem sie do tej pory z jakimis razacymi niedociagnieciami , w porownaniu z x2 satbilnosc 100% ani jedndej zwiechy!!!nie zauwazylem tez zadnych brakow swiadczacych o zubozeniu wersji obecnej wrecz przeciwnie!!!cutsc. w x2 to amatorka vs x3, proponuje dobrego lekarza od oczu!!!! :D muzyka swietna i klimatyczna wiec po co ja zmieniac , nie jest to jednak produkt pozbawiony wad ale nowych alternatyw odnosnie tego typu gier NIE MA I TO JEST FAKT!!!nie rozumiem jak mozna stracic kontrole nad statkiem!!!!!

po to jest odpowiedni software zebys nimi zarzadzadzal,chyba nigdy nie korzystales z satelit ktore po zrzuceniu w okreslonym sektorze udzielaja ci wszystkich informacji nawet jak jestes 50 sektorow dalej!!!!!!(smell a newbie :D )

odnosze wrazenie ze niezbyt doglebnie jestes zorientowany w temacie!!!dykteryjka odnosnie shield'ow byla subtelnym zarcikiem - odnosnie faktu niby zniszczenia satatku o stacje (urechotalem sie nie powiem hehehe-dont drink n drive :lol: )NO WLASNIE TO JEST CEL !!!! -explorujesz ,handlujesz , niszczysz i budujesz!!!nic wiecej nie trzeba zeby miec kupe dobrej zabawy!!kazda giera powszednieje po jakims czasie ale niektore wczesniej a inne pozniej i x3 z pewnoscia nalezy do tych drugich!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grajac w x3 po instalce patcha NIE spotkalem sie do tej pory z jakimis razacymi niedociagnieciami , w porownaniu z x2 satbilnosc 100% ani jedndej zwiechy!!!nie zauwazylem tez zadnych brakow swiadczacych o zubozeniu wersji obecnej wrecz przeciwnie!!!cutsc. w x2 to amatorka vs x3, proponuje dobrego lekarza od oczu!!!! :D muzyka swietna i klimatyczna wiec po co ja zmieniac , nie jest to jednak produkt pozbawiony wad ale nowych alternatyw odnosnie tego typu gier NIE MA I TO JEST FAKT!!!nie rozumiem jak mozna stracic kontrole nad statkiem!!!!!

po to jest odpowiedni software zebys nimi zarzadzadzal,chyba nigdy nie korzystales z satelit ktore po zrzuceniu w okreslonym sektorze udzielaja ci wszystkich informacji nawet jak jestes 50 sektorow dalej!!!!!!(smell a newbie :D )

odnosze wrazenie ze niezbyt doglebnie jestes zorientowany w temacie!!!dykteryjka odnosnie shield'ow byla subtelnym zarcikiem - odnosnie faktu niby zniszczenia satatku o stacje (urechotalem sie nie powiem hehehe-dont drink n drive :lol: )NO WLASNIE TO JEST CEL !!!! -explorujesz ,handlujesz , niszczysz i budujesz!!!nic wiecej nie trzeba zeby miec kupe dobrej zabawy!!kazda giera powszednieje po jakims czasie ale niektore wczesniej a inne pozniej i x3 z pewnoscia nalezy do tych drugich!!!

nie zauwazyles , to cos kiepsko szukasz , ciekawe gdzie sie podzial mobile mining , ciekawe gdzie sie podzialy inwacje piratow z ich baz , ktorzy teraz sie teleportuja , ciekawe gdzie sa kokpity , a cutscenki w x3 to profesjonalizm ? , wygladaja tragicznie , nawet te animacje postaci sa gorsze niz w x2 , i jest duzo alternatyw odnosnie tego typu gier , jest wiele symulatorow kosmicznych i wiele konwersji i modow do nich ktora upodbniaja je do x itp , moze nie na taka skale jak to jest w swiecie x ale sa , normalnie mozesz stracic kontrole nad statkiem ktory jest pod kontrola ai np ktory przewozi twoja stacje do sektora , to jest typowy blad , a satelity duzo ci pomoga jak masz wojne z rasa ktora jest w tym sektorze czesto sa niszczone , a fakt rozbijania sie statkow o portale , stacje itp jest potwierdzony przez wiele osob , to samo ai statki potrafia sie rozbic o stacje jesli np zastawisz im droge do zadokowania , a tu maly przyklad :D

 

 

After several hours of play, I found a sector and started to build factories. I supplied my factories with cargo ships. But now after more hours of play my cargo ships are running into stations or complex tubes and destroying themselves, costing me millions of credits. Is there a known bug in the flight pathing of ships that degrades over time? Are there any fixes for this kind of problem?

 

Noticed it myself, while i was checking the messages in the game, i noticd i had lost a tp, but it said "your toucan was destroyed in sector ore belt by your silicon mine", seems a little odd as the mine is unarmed.

Bit later i could hear this constant banging when i was near the gate, when i got close to it, one of the ts's was just ramming the edge of the gate over and over until it blew up....nice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak kokpitow i mobile'a - faktycznie katastrofalna sprawa majca wplyw na grywalnosc - dont be funny,

cutsc kiepskie ?- tak to jest powod do globalnej histerii,funny again :lol:

podaj chociaz JEDEN tytul godny uwagi, bo wiekszosc tzw konwersji to zenada i makabra!!!

trzeba grac inteligentnie i wlasciciwie rozmieszczac nawigacje w sektorach,(myslenie nie jest zbrodnia :D )

niszczenie satelit jest zjawiskiem RZADKIM!mam je praktycznie w kazdym sektorze i zadna nie zostala zniszczona!

i zawsze mozna je zastapic nowymi w razie straty-zaden problem,

NIGDY nie zdazylo mi sie zniszczyc statku o stacje,byc moze jestem za malo zdolny buhahahaha,a gdyby nawet to

jest cos takiego jak SAVE!dont panic!load n play with more care!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak kokpitow i mobile'a - faktycznie katastrofalna sprawa majca wplyw na grywalnosc - dont be funny,

cutsc kiepskie ?- tak to jest powod do globalnej histerii,funny again :lol:

podaj chociaz JEDEN tytul godny uwagi, bo wiekszosc tzw konwersji to zenada i makabra!!!

trzeba grac inteligentnie i wlasciciwie rozmieszczac nawigacje w sektorach,(myslenie nie jest zbrodnia :D )

niszczenie satelit jest zjawiskiem RZADKIM!mam je praktycznie w kazdym sektorze i zadna nie zostala zniszczona!

i zawsze mozna je zastapic nowymi w razie straty-zaden problem,

NIGDY nie zdazylo mi sie zniszczyc statku o stacje,byc moze jestem za malo zdolny buhahahaha,a gdyby nawet to

jest cos takiego jak SAVE!dont panic!load n play with more care!

nikt tu nie mowi o zniszczeniu twojego statku o stacje , naucz sie czytac ze zrozumieniem , ai niszczy sobie statki o stacje i inne rzeczy , zeby kupic np stacje potrzebujesz ja czyms przetransportowac , czasami taki transporter potrafi sie rozbic o portal itp z twoja stacja w srodku , i zdecyduj sie na cos , albo pisz po polsku albo po angielsku :mur: sprawdz sobie torn stars

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowalem ze bede pisal tak i tak , jak ci to przeszkadza to twoj problem!

"czasami" tzn kiedy??rownie dobrze nigdy ! istnieje taka mozliwosc lecz prawdopotobienstwo takiego zdarzenia jest

stosunkowo nikle , w razie wpadki load i po sprawie!!!

malkontentem byc rzecz wygodna,kwestia charakteru,lepiej szukac dziury w [gluteus maximus] niz sposobu na obejscie i tak banalnych problemow !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo ! słuchajcie potrzebuje pomocy , co zrobić na samym początku ? zrobiłem 1 misje , rozwaliłem kilka statków i odebrałem 2 wiadomośc i mam udać sie do bazy na bodajże south west , lece w tą strone i nic , trudna ta gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokazało się demo. waży prawie 1 giga :lol2:

No juz wczoraj bylo, tylko, ze ta gra nie ma multi a w sp to juz nie widze sensu grac... gdyby do tej czesci dodali ten tryb, ale nie, oni ciagle ida w zaparte. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam demo ale gra jest strasznie zabugowana, zagrałem 10min i sie zawiesiła no to ją odpalam ponownie a tu komunikat "File missing" :D :D :mur:

 

Instalowałem demo od nowa 3 razy za każdym razem to samo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mur:

 

Ale gra bardzo fajna extra grafa ale napewno nie kupie jej przez bugi w recenzji na ign napisali że niepowinni tego wogule wydawać bo to jakaś alpha :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

O Boze,wlasnie w to zagralem,jak mogli wypuscic tak niezoptymalizowana gre ?? !! Mam nadzieje,ze patch cos pomoze,ale panowie !! Tak jak napisal Tek9 czy ustawie wszystko na low czy na high chodzi tak samo,czyli tragicznie.To juz Fear w 1600x1200 z aax4 i anizo x8 z Soft Shadows mi plynniej chodzi !! :o :o :o :o AAA Czy tworcy wiedza co zrobili?? A ja myslalem,ze Boiling Point jest niezoptymalizowany :P Podejrzewam,ze z ta gra nie poradzilby sobie nawet x1900xtx puszczony w crossfire z 2GB ramu na amd X2 4800+ podkreconym na 4Ghz na plycie dfi lan party z raptorem nie dalyby sobie rady z ta gra !! Sprawdze jeszcze z patchem ale czarno to widze.Zwracam natychmiastowy honor tej grze (BP)

Edit - sciagnalem patcha 1.2.01 - to samo !! Co prawda po intrze juz pozniej chodzi normalnie (intro arcy tragicznie), ale sam fakt,ze tak nie powinno byc na takim sprzecie,a gra ma grafike niesamowita,co jednak i tak nieusprawiedliwia tych wymagan

Edit2 - ok,patch 1.4 rozwiazuje sprawe plynnosci i teraz gram ze wszystkim na max,gdzie niegdzie bardzo doslownie leciutko przeczyta,ale taka gra powinna wyjsc w wersji 1.0 a w 1.4 to powinno byc arcy plynnie.Przesadzili chlopaki,ale teraz juz mozna grac,wiec jak lubicie takie gry to strzal w 10.Polzdrawiam :)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

hydro2 nie przesadzaj... ;)

 

po zrobieniu u mnie benchmarka w demie z wszystkim na maxa 1280x1024 4xAA 8xAnizoHQ - mam sredni wynik prawie 60fps

wiec nie jest tak tragicznie

Wiesz - po patchu tak mam,ale w wersji 1.0 to jak zobaczylem pierwszy filmik to myslalem,ze z krzesla spadne.Dogrywka dogrywke pogania,jakies 7 klatek przy dobrych wiatrach obojetnie w jakich detalach.Pozniej bylo w miare ok ale czasem jeszcze dogrywalo.Nie uwazasz,ze to przesada na sprzecie tej klasy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Stałem się szczęśliwym posiadaczem tego wynalazku, gierka Strasznie cieła i często się zawieszała. Trochę poczytałem i przynajmniej u mnie lekarstwem na wszystkie problemy było wyłączenia karty muzycznej na mobo (ac97 - jakaś Via) i podpięcie starego Creativa - chyba ich pierwsza karta stereo :). Gra smiga płynnie i się nie wiesza przy wszyskim na max i rozdziałce 1280x1024, 1600x1280 trochę tnie na medium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...