Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

plecy plecami

arni mial najlepsza klate:>

gdzies znajde fote gdzie stoi bokiem z wypieta klata:> zaden wspolczesny koksik jak coleman takiej nie ma:)

1704014[/snapback]

Oj mają i większe, chodzi tylko o proporcje. Zauważ, że klatka wydaje się o wiele większa przy mniejszych barkach i ramionach. Arni nie miał takich barów jak część współcześnych kulturystów ważących często po 130 kg. Wpominalismy o wspaniałych bicepsach arniego, ale pamiętajmy, że biceps to ok. 1/3 ramienia, pozostała część to triceps, a tutaj gubernator się nie wyróżniał. Myślę, że kluczem do budowy wielkich ramion jest tricio, a ten najbardziej podobał mi się u Paula DeMayo.

 

edit: właśnie ustaliłem, że ten ostatni zmarł 2.06.2005. Kto chce koksować, niech pomyśli 2 razy.

edit2: zdjęcie gościa

post-108254-1129539871_thumb.jpg

Edytowane przez leo10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starzy wyjadacze pewnie pamiętają Andreasa Munzera, którego też nie wsród żywych. Nie był to typowy zmasowany typ, ale jak dla mnie świetnie wyrzeźbiony kulturysta - ot 106 kg przy 172cm. Takiego jak u niego poprzecznego prążkowania tricepsu nie widziałem do dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy moje stwierdzenie podpada pod ten punkt? Tylko stwierdziłem fakt chyba. gdyby nie moja skromność zasypał bym Was moimi zdjęciami a tak cedzę po jednym, dwóch... Może przy okazji ćwiczeń trika postaram się pstryknąć fotkę i uchwycić to prążkowanie- mam nadzieję, że nie będzie to źle zrozumiane :-) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak ja patrze na tych najbardziej wyrzeźbionych ludzi to poprostu oczy bolą :D Ciekawe czy dadzą rade podnieść tyle co strongman ? ;] BTW ten co ma wyrażną fakturą mięśnia to chyba bardzo cienką skóre miał ( a może nawet była po odsysaniu tłuszczu ? ).

 

Na koniec pytanie, kto gdzie i ile płaci za siłownie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy moje stwierdzenie podpada pod ten punkt? Tylko stwierdziłem fakt chyba. gdyby nie moja skromność zasypał bym Was moimi zdjęciami a tak cedzę po jednym, dwóch... Może przy okazji ćwiczeń trika postaram się pstryknąć fotkę i uchwycić to prążkowanie- mam nadzieję, że nie będzie to źle zrozumiane :-) .

1704184[/snapback]

No coś Ty, przecież to był tylko żart z mojej strony. Poza tym te zasady odnosiły się do początkujących. Wszelkie zdjęcia są mile widziane, a ich ilość nie gra roli.

 

edit: zdjęcie Andreasa Munzera - świeć Panie nad jego duszą.

 

edit2: płaciłem za prawdziwą siłownię przez 2-ce, ale w tych porach co ja trenowało wiele innych osób i czekanie na zwolnienie sprzętu doprowadzało mnie do pasji. Później i teraz nie płacę nic - mam do wyboru 2 siłownie: własną- piwniczną i przyzakładową - w firmie dobrej znajomej.

post-108254-1129548742_thumb.jpg

Edytowane przez leo10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leo10 dzieki za odzew ze zdjeciami :)

 

Powroce jeszcze do Arnolda, to prawda ze dzisiejsi kulturysci sa wieksi od Arniego jesli chodzi mase ale przeciez zaden z nich nie dorowna moim zdaniem Arniemu w symetrii!!, z roku na rok ogarnie mnie corz wieksze zniesmaczenie ich wygladem, dzisiejszy swiat przesowa wszelkie granice ,takze w kulturystyce, zamiast dzisiejszych gigantow wole lata 70 i 80 w kulturystyce, bo dzisiejsze "standarty" przesuwaja sie w okolice monstr na wybiegu a nie kulturystow.To oczywiscie moje amatorskie zdanie :), wszystkie komentarze mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Symetria Arniego była dobra, ale uważam, że nóżki miał troche za cienkie, a bynajmniej nie jestem zwolennikiem "łap" w stylu Toma Platz'a.

Kulturystyka z dawnych lat różniła się zdecydowanei od obecnej, ale pamiętajmy, że w latach 90 także byli zawodnicy pięknie, proporcjonalnie zbudowani, bez monstrualnych rozmiarów - jak np. Kevin Levrone. No ale już taki Dorian Yates (na zdjęciu) to było przegięcie - zwłaszcza w zakresie grzbietu.

 

Zamieszczam także moje zdjęcie po 2-letniej przerwie i spadku o pon.10 kg, więc proszę bez śmiechu na sali

 

edit: sorry, że taki nieogolony :)

post-108254-1129558308_thumb.jpg

post-108254-1129558441_thumb.jpg

Edytowane przez leo10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie interesuje mnie współczesna kulturystyka- to już produkt masowy a zawodowiec od zawodowca różni się tylko twarzą ;-) - nuuuda.

 

Nie ma to jak stara szkoła:

 

Dołączona grafika

 

Polecam w altaviście wpisać jakieś słowo związane z kulturystyką (np jakieś nazwisko) i zaznaczyć żeby wyszukało tylko czarno-białe zdjęcia- ciekawie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sila hmmm

francuza robilem we wrzesniu 35kg:/

 

przy 8 dniu cyklu 50kg :) mozliwe jest to ze dochodze do formy przed wakacyjnej ale przed wakacjami jak dobrze pamietam to 45kg robilem sztanga

:)

 

zdjecie lapy sie nie powiekszy bo wiekszego nie mialem (fota byla na ava robiona:/)

po cyklu popstrykam zdjecia tak bedzie najlepiej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sadze zeby ktorys wspolczesny kulturysta mial lepsza klate od arniego:

1705021[/snapback]

małe porównanie, chociażby z Dilletem.

O tym co jest lepsze, decydują kryteria subiektywne, obok obiektywnej oceny, dlatego nie będziemy o to kruszyć kopii.

W dzisiejszych czasach dawny Mister Olimpia ze wzorcową sylwetką (na zdjęciu Larry Scott) nie miałby szans w konfrontacji z tymi zwierzakami; co się stało z kulturystyką?

 

edit: jeszcze arni

post-108254-1129575584_thumb.jpg

post-108254-1129575599_thumb.jpg

post-108254-1129575711_thumb.jpg

Edytowane przez leo10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal uwazam ze arni to wzor ,nie tylko jesli chodzi o muskulature ale i o cala kariere sportowa

 

 

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

jesli chodzi o plecy arniego to zobaczie gdzie mu sie koncza :) ,wlasnie od miecha zaczalem "powaznie" cwiczyc plecki ,zobaczymy za plo roku co z tego bedzie :)

 

ps. Piratez to ile masz na sucho przed treningiem?

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz mam 41.5

 

wiec pompa jest masakryczna:o nie moglem uwierzyc bo to wkoncu 2.5cm po treningu..(robie superserie na przemianc z tipcepsem i bicepsem)

 

w tydzien lapka urosla o 1cm na sucho wiec wynik tez jest bombowy

 

ps na zdjeciu mam 42cm(stara fota)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW dlaczego ten ziom na kolorowym zdjęciu ma takie pokręcone żyły na klacie ? :

1705452[/snapback]

Przerost formy nad treścią :), a mówiąc poważnie koleś tyle w siebie ładował towaru, że później mdlał na scenie jak mało kto, chyba jeszcze żyje...

 

Stawiając sobie Arniego za wzór pamiętajmy, że i on koksu nie wylewał za kołnierz, o czy sam publicznie kiedyś poinformował. Ale przed jego treningiem, sylwetką, wkładem w popularyzację i rozwój kulturystyki, wreszcie karierą - sportową i nie tylko - tylko chylić czoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leonik uwazasz ze Arni zaczal w wieku 16 lat? ;), tak wlasciwie jesli mogl zaczac to dopiero chyba po wojsku,chociaz moze i pozniej jak wyjechal do usa do Weidera na zaproszenie,chociaz cholera wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie jeden fakt u kulturystów. Gdy się patrzy an ich górną cześć (głowa, szyja i ramienia) To się wydaje że to chudzielec. A jak się do dołu looknie to wygląda jakby załozył na siebei "Napakowanego" polara :P

 

EDIT: Gladaic@ no weź zdjecie Shwarceneger (Czarnegomurzyna) z przodu i weź czarną kartkę i przykryj zdjęcie aż do obojczyków... co twój muzg ci podpowiada? Co twój ci instynkt podpowie w pytaniu "co jest dalej? Kości czy Mięśnie? (bez urazy, nie choiz mi oto ze posługujesz się jedynie instynktem, tylko poprostu tuatj wkracza do akcji instynkt.)

 

EDIT2: Skomentuje post nizej, niż bede pisac nowy Post. O_o Jeść sałatkę, warzywa i HAMBURGERY? To koleś jest mocny... niedługo "napakuje" w kalendarz :P

 

Aha... wole Ginekolog :P Jak lookam na twarz mojego qmpla podczas pompek, to ja juz nie wiem kim zostanę... chyba ginekologiem :P

 

Pretłumacz sobie jego nazwisko z niemieckiego na polski... Shwarc-czarny neger-murzyn/ciemny

Edytowane przez Frankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo kumam Frankes co miales na mysli "chudzielce" ,moze patrzysz na "innych" kulturystow, bo ja jak patrze na takiego co trzeba np. na jego ,szyje(kark)to takiego wrazenia nie mam, no chyba ze ci chodzi ze powinni tez pracowac nad glowa i miec wieksze....czolo!! ;) :):)

 

 

nie ma to jak male sniadanko :)

 

Dołączona grafika

 

styl ....czajnikowy ;) :) oraz cwiczenie rozgrzewajace (ukrop w czajniku) ;)

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

ps kto mnie oswieci jak wstawic filmik? ????????? !!!

 

edit:

EDIT: Gladaic@ no weź zdjecie Czarnegomurzyna (Shwarceneger) z przodu i weź czarną kartkę i przykryj zdjęcie aż do obojczyków... co twój muzg ci podpowiada? Co twój ci instynkt podpowie w pytaniu "co jest dalej? Kości czy Mięśnie? (bez urazy, nie choiz mi oto ze posługujesz się jedynie instynktem, tylko poprostu tuatj wkracza do akcji instynkt.)

wiesz co Frankes jak na murzyna polozysz czarna kartkie to ile bedzie widac?? ;) ;) ,tak na serio ja nie patrze sie nigdy pod tym katem z dwojga zlego ,wole patrzec na ich normalne twarze niz na naszych co niektorych pakierow ktorym koksy rozsadzaja twarze :( ,moze zacznij patrzec na reszte no chyba ze jestes antropologiem i glowa jest dla ciebie wazna ;) :)

 

ps bdw- Frankes to Arnold jest czarnym murzynem???????!!!!!!!! jak ja to moglem przeoczyc :zonk: :shock: :-D

 

edit2 !!! Frankes zalamujesz mnie bo poprawnie pisze sie Swarzenegger co z twoja wersja niemiecka nie ma nic wspolnego

 

Pretłumacz sobie jego nazwisko z niemieckiego na polski... Shwarc-czarny neger-murzyn/ciemny

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhhhm... to mialo być dla jaj z tym shwarceneger. Nie lubię go znadto bo juz wiele razy palną takei głupstwa i to w filmach i to w normalnym życiu. A ta jego klata to już mi się bardziej podoba tarka do sera :P . Ale nie będe sobie psół opini więc najmocniej przepraszam, ale ten bez ład i bez skałd jest stąd że przyzwyczaiłem sie do szybkiego slangu. Choc nie lubie slangować... dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...