Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gladiac ja uważm że benito ma troche racji z tym że syntetyki to ostateczność oczywiscie z czekolada to przesadził . Chłopaki powinni wiedzieć i liczyć sie ztym że odżywki są chemią i nie pozostają obojętne dla organizmu . Powinni sie dwa razy zastanowić czy tego chcą a poza tym ludzie z krótkim stażem powinni sie skupić na treningu i diecie a nie suplementach . Wiem z doświadczenia i ty pewnie także ze na poczatku masa idzie bez wspomagań . Oczywiście mówie tu o kreatynie itp bo białko czy gajner to tylko uzupełnienie diety i mozna brać .

Udowodnij mi ze ODŻYWKI typu gainer, bulk, bialko sa szkodliwe na organizm.

 

Naucz sie rozrozniac odzywki i suplementy. Bo cos tam piszesz co sie wzajemnie wyklucza.

 

klania sie czytanie ze zrozumieniem !! panie LK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udowodnij mi ze ODŻYWKI typu gainer, bulk, bialko sa szkodliwe na organizm.

 

Naucz sie rozrozniac odzywki i suplementy. Bo cos tam piszesz co sie wzajemnie wyklucza.

 

klania sie czytanie ze zrozumieniem !! panie LK

 

Gladiac ja uważm że benito ma troche racji z tym że syntetyki to ostateczność oczywiscie z czekolada to przesadził . Chłopaki powinni wiedzieć i liczyć sie ztym że odżywki są chemią i nie pozostają obojętne dla organizmu . Powinni sie dwa razy zastanowić czy tego chcą a poza tym ludzie z krótkim stażem powinni sie skupić na treningu i diecie a nie suplementach . Wiem z doświadczenia i ty pewnie także ze na poczatku masa idzie bez wspomagań . Oczywiście mówie tu o kreatynie itp bo białko czy gajner to tylko uzupełnienie diety i mozna brać .

klania sie czytanie ze zrozumieniem !! Dokladnie najpierw czytaj. Potem wskazuj innym panie Chaos

 

A jesli brak Ci wiedzy to podpowiem

odżywki: gainer, białko, bulk, węglowodany

suplemety: HMB, kreatyna, spalacze

 

Kumamy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Panowie nie robmy wrzawy :) - ..albo robmy ;)

 

Co do porad

Jesli zalozmy ktos przychodzi na forum i chce uzyskac pomoc w spreparowaniu jak najlepszej diety ktora moze uzupelnic w suplementy(odzywki) i taki wlasnie jest cel jego wizyty oraz pytanie o rade, to po jaka cholere dawac rady w stylu-nie bierz suplementow !!!itp itd , ktos sobie wyznaczyl cele ,chce zrealizowac swoje zamierzenia wiec jesli ktos chce pomoc i ma wiedze to niech pomaga doradzajac co i jak w tej mierze a nie pisze w stylu :suple sa zle itp. lepiej miecho i czekolada -bo dla mnie to sie mija z celem

 

Badzmy bardziej rzeczowi a na zadane pytanie odpowiadajmy konkretnie to uniknie sie wielu zbytecznych komentarzy bo zrobi sie tak jak np. w temacie procesory-

-kupie amd ale nie wiem jakiego poradzcie!

-co ty !!kup intela dual core itp itd

no i sobie pogadali :(

 

ps. w necie mozna znalesc nalepsze walki K-1 w 2005r z Polskim komentarzem :) -polecam :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to niech każdy może się pochwali na jakim jest etapie TERAZ i co planuje w najblizszym czasie. Ja zaczne:

 

Teraz na wycince :)

Aktualnie - Wzrost 186cm/aktualna waga 96kg/biceps 43cm/pas 89cm

Wspomaganie - dieta :) + Thermo Speed Extreme + HMB MC + System Protein 80

Osiagnąć chce- Wzrost bez zmian 186 :)/waga -3kg by bylo 93~92/utrata z pasa 4cm by bylo 85

 

Kto nastepny sie pochwali :) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klania sie czytanie ze zrozumieniem !! Dokladnie najpierw czytaj. Potem wskazuj innym panie Chaos

 

A jesli brak Ci wiedzy to podpowiem

odżywki: gainer, białko, bulk, węglowodany

suplemety: HMB, kreatyna, spalacze

 

Kumamy??

OK użyłem złego słowa chodziło o suplementy . A że sa szkodliwe to fakt . No chyba mi nie powiesz że pozostają obojętne tzn oprócz skutków pozytywnych maja równiez negatywne na organizm . Jest to chemia . Oczywiście jest to lepsze niz objadanie się chipsami i popijanie colą :)

Nie zrozumcie mnie żle sam biore i jestem za braniem bo to naprawde pomaga . Brałem prawie wszystko co wymienił LK .

 

Niech nikt nie ma doła że coś bierze . Jest to dozwolone przebadane i nic sie nikomu nie stanie.

Poprostu chce powiedzieć ludziom z małym stażem że ważniejsza jest dieta trening i styl życia że SUPLEMENTY tego nie zastąpia że są tylko uzupełnieniem i warto je brać dopiero jak się wyczerpią naturalne mozliwości organizmu do wzrostu.

 

Nie kłućmy się wszyscy sie wspomagamy i wspomagać się będziemy a więc postarajmy się żeby ten topic ludziom pomagał i rozwiewał a nie budził wątpliwości .

 

Także moje zdanie jest takie odżywki / suplementy jak najbardziej ale nie jest to najważniejsze i brać dopiero jak trzeba.

 

Mam nadzieje że zostałem dobrze zrozumiany

 

Pozdrawiam -yahoo-

 

EDIT

 

Thermal speed

 

Waga 102 przed thermalem i dietą 109 wymiary się nie ruszyły :(

 

Dołączona grafika

Edytowane przez -yahoo-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile masz wzrostu i jak z pasem? 7 kg na jednym thermalu to duzo Ci polecialo. Ja chce zbic powiedzmy max 4kg na 2 x thermo speed extreme + HMB MC

Edytowane przez LK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzrost 181 pas to chyba z 92 grubas jestem . Mi generalnie zalezy na sile mniej na wyglądzie .

Siła 5 seria na skosie raz 180 kg nie idealnie z lekko podniesioną pupą troche na chama , martwy rekord 272.5 obecnie nie do powtórzenia teraz max 250 przysiad słaby nie próbuje na maxa mam problem z bołem przy przysiadzie w biodrach (taka już moja natura). Reszte mięsni ćwicze mniej siłowo .Barki chce poprawiś bo mam płaskie .

 

7 kg to u mnie nie tak wiele ja potrafie mieć rozrzut 2tygodniowy nawet 2 kg bez prób zmiejszenia czy zwiększenia wagi

 

Dołączona grafika

Edytowane przez -yahoo-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos slabo z ta wasza redukcja:)

ja zaczelem redukcje na poczatku maja

waga 108kg wzrost 193cm

biceps 44, pas 95, klata 120

 

teraz aktualnie waga 95kg

bicepsu i klaty nie mierze, oceniam ja wg lustra ale na bank spadlo

za to pas..85cm:> musze zejsc do ponizej 80 ladnie krate pokazac na plazy sese

 

foty dam jak juz ta nieszczesna krate uzyskam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby efekt byl to musi byc dieta nisko weglowodanowo tluszczowa dieta, trocha wykanczajaca ale moim zdaniem najlepsze efekty daje

ja 1gr tluszczu i 1-2gr wegla na kg ciala daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znowu pisze w sprawie ewentualnych korekt treningu (rzeźba) wszystkie cwiczenia 4 serie

1. Płaska 8 x45 kg (35kg) ;] (nie smiac sie)

2. Skos 8 x45 (35 kg)

3.Rozpiętki 8 x 11 kg lub brama

4. Biceps 12x 11 kg

5. Podnoszenie sie ale tutaj to pare razy bo juz siły nie mam (1-2 serie)

 

Zalezy mi głownie na klacie, kipeski bolek jestem ale po miesiacu treningów na hantlach teraz smigamy na siłownie i jak widać kiepsko narazie nam idzie ;/ przy takich kg jakie podnosimy to chyba dłuo bede musiał czekac na efekty ;/

dzis rozmawiałem z gosciem na siłowni jest w moim wieku 19 lat cwiczy od 1.5 roku podnosi 110 kg ale n ie wyglada na jakiegos podpakowanego, cwiczy codziennie, chyba dlatego nie widac jakis przyrostów. Pocieszam sie tym ze on tyle podnosił jak zaczynał :P Najgorsze jest to ze nie podnosze ciezaru swojego ciała (70 kg) no ale mysle ze nie ma co wymgać niewiadomo czego po 4 wizytach na siłowni i miesiecznej praktyki z hantlami ;/

Narazie jade na sucho i nie zamierzam tego zmienić chociaz chciało by sie wziąźć kreatyne widzac szybkie efekty ;/

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj az wstyd sie pokazywac z takimi fotkami...ale coz :D kazdy od "czegos" musi zaczac :P wiec sie prosze ze mnie nie smiac, jestem drobnej postury.... :D

Wzrost - ok 173

Waga - 71 kg (wiem nie widac ale moj brzuszek wie o co chodzi :P )

 

ps. klatka piersiowa to efekt "kurzej klatki" z dziecinstwa wiec sie nie pytac co "to" :P

post-123050-1150487395_thumb.jpg

post-123050-1150487402_thumb.jpg

post-123050-1150487407_thumb.jpg

post-123050-1150487415_thumb.jpg

post-123050-1150487422_thumb.jpg

post-123050-1150487432_thumb.jpg

post-123050-1150487439_thumb.jpg

Edytowane przez ZIBI_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znowu pisze w sprawie ewentualnych korekt treningu (rzeźba) wszystkie cwiczenia 4 serie

1. Płaska 8 x45 kg (35kg) ;] (nie smiac sie)

2. Skos 8 x45 (35 kg)

3.Rozpiętki 8 x 11 kg lub brama

4. Biceps 12x 11 kg

5. Podnoszenie sie ale tutaj to pare razy bo juz siły nie mam (1-2 serie)

 

Zalezy mi głownie na klacie, kipeski bolek jestem ale po miesiacu treningów na hantlach teraz smigamy na siłownie i jak widać kiepsko narazie nam idzie ;/ przy takich kg jakie podnosimy to chyba dłuo bede musiał czekac na efekty ;/

dzis rozmawiałem z gosciem na siłowni jest w moim wieku 19 lat cwiczy od 1.5 roku podnosi 110 kg ale n ie wyglada na jakiegos podpakowanego, cwiczy codziennie, chyba dlatego nie widac jakis przyrostów. Pocieszam sie tym ze on tyle podnosił jak zaczynał :P Najgorsze jest to ze nie podnosze ciezaru swojego ciała (70 kg) no ale mysle ze nie ma co wymgać niewiadomo czego po 4 wizytach na siłowni i miesiecznej praktyki z hantlami ;/

Narazie jade na sucho i nie zamierzam tego zmienić chociaz chciało by sie wziąźć kreatyne widzac szybkie efekty ;/

Zaczynajac, ja bralem jeszcze mniej na klatke. A ciezaru swojego ciala nawet nie probowalem ale na 100% nie wycisne ani razu wiec nie peniaj, 60% tutaj tak ma :)

Jedyne co Ci moge poradzic to nigdy nie patrz co inni wyciskaja. Czy malutki chuderlak czy wielki bydlak. Nie ma sie czego wstydzic, powinienes znac swoje cialo i brac takie ciezary aby Tobie odpowiadaly a nie kolegom obok.

Jak juz ktos pieknie zacytowal "im dluzej cwicze tym mniejsze ciezary wyciskam".

Sa to bardzo madre slowa. Dla przykladu podam jeden przypadek z wielu na naszej silowni.

Koles bral na biceps hantle po 15kg czyli calkiem niezle a nie byl wcale zbudowany. Ale gdy zobaczylismy jak nimi i nim rzuca to postanowilismy pomoc biedakowi sie opamietac. Wzial hantelki po 10kg i sie spocil 2x szybciej bo pokazalismy mu jak powinien prawidlowo je wykonywac.

Grunt to dobrze wykonane cwiczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

tylko jest taka sprawa, że nie zawsze nalezy sie smiac jak ktos źle wykonuje cwiczenie, tylko lepiej pokazac co i jak , a nie udawac guru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Mogę coś zasugerować? Kolega zibi_pl wygląda wg mnie bardzo dobrze. Nie rozumiem ludzi, po co każdy chce mieć zajebiście duże bice itp., to po jakimś czasie wygląda głupio, a taki facio ma w głowie pustke. Patrząc na jego fotki widać, że bica ma niezłego, nie jest to Van Damme, ale jednak wystarczy, klatka nieco za słaba, nie wiem jak z brzuchem, bo nie widać, kolana również widzę, że wyćwiczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img124.imageshack.us/img124/3109/a6fv.png wiem przedramie do poprawy ;/

 

http://img19.imageshack.us/img19/5610/b4xf.png takie sobie zdjecie

 

http://img19.imageshack.us/img19/8287/c4lj.png wiecej pokaze jak popracuje nad klatka :) i brzuchem :)

 

http://img151.imageshack.us/img151/8853/d8ax.png

 

http://img84.imageshack.us/img84/6075/e2fm.png tu widac troche wiecej ale jak mowilem brzuch do poprawy

 

jeszcze duuuuuuuuuuzo pracy przedemna ale jestem cierpliwy, najgorszy - w tym wszystkim ze mam 195cm wzorstu ;(

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Chudziutki jesteś na s[ciach!]*****. Popracuj pierw nad masą, bo ja nie widzę sensu ćwiczyć z taką sylwetką, jesteś po prostu za chudy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Mój szwagier ma 195 cm i zajebiście dużo je, nie chodził nigdy na siłkę, ale robił zawsze fizycznie, a łapę ma większą niż niejeden z was patrząc na te fotki, aż mnie podziw bierze jak on to zrobił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...