Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałem robic offtopa więc piszę tutaj. Otóż mam pewien problem. Jestem kompletnym amatorem w sprawach pakowania, siłowni itd. Coraz częściej jestem w takich sytuacjach w których nie mogę nic zrobić. Ostatnio na jednej imprezie gość zaczepiał pewna dziewczynę, stanąłem w jej obronie i gdyby nie ochroniarze to bym nieźle zarobił <uff> No i postanowiłem, że muszę coś ze sobą zrobić. Muszę zacząć ćwiczyć. Nie mam żadnego sprzętu, ale chciałbym ćwiczyc w domu. Mam trochę hajsu więc mógłbym go przeznaczyć na jakies hantle czy cos innego. Może moglibyście mi pomóc. Jakiś linki do stron dla początkujących(prawdę mówiąc to szukałem, ale za bardzo nic nie znalazłem) czy może w jakis inny sposób. Z góry dzięki.

Jezeli chcesz sie bic to lepiej skoncz jakis kurs samoobrony albo walk ulicznych.

Nie wiem jak reszta ale ja cwicze dla zdrowia oraz w miare sensownego wygladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to że pójdę i zacznę każdego kogo spotkam napier... Chodzi mi o to, że w niektórych sytuacjach to sie przydaje. Po prostu jestem cienki i ostatnio gdyby nie ci ochroniarze to może juz by mnie nie było albo leżałbym w szpitalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 opakowania mass xxl 4800g i 3000g, ktoś może mi rozpisać jak to jeśc ;> ?

Moja waga to 64kg przy 182cm, dieta juz jest :) siłka co drugi dzień.

 

Ile może trwac cykl na kreatynie mono ?

Edytowane przez luks__pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

jedz jak chcesz.. wg twojej diety, a konkretniej jej ubytków, co do kretki tach chyba z 4-6 tygodni

 

Gladiac, tamto to nei było z ironią ani nic, tylko poprostu pytanie, czy nie uważasz, ze tka mogło byc lepiej, wkoncu po tobie widac efekty długoletnich cwiczen, bo mnie nie wida,c jestem początkującym i to lepiej, ze sie chyba pytam doswiadcoznych niz miałbym machac "jak mi sie podobać"?

Edytowane przez Dawidsfuturx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

jedz jak chcesz.. wg twojej diety, a konkretniej jej ubytków, co do kretki tach chyba z 4-6 tygodni

 

Gladiac, tamto to nei było z ironią ani nic, tylko poprostu pytanie, czy nie uważasz, ze tka mogło byc lepiej, wkoncu po tobie widac efekty długoletnich cwiczen, bo mnie nie wida,c jestem początkującym i to lepiej, ze sie chyba pytam doswiadcoznych niz miałbym machac "jak mi sie podobać"?

alez absolutnie tego tak nie odebralem - a co do doradzania to zawsze robie to najlepiej jak umiem ,dlatego jak juz cos komus proponuje to raczej wczesniej sie nad tym dobrze zastanowie bo niechcialbym aby ktos mial do mnie jakies zale o zly system ,dlatego pisanie mi ze ...moze lepiej byloby tak albo tak wzgledem jakiegos cwiczenia tak naprawde nic nie wnosi bo jak juz pisalem staram sie wszystkie porady zawsze przemyslec :)

 

No a teraz moge sie troche pobyczyc w domku po zaliczeniu silki i baseniku z goracymi laseczkami mniam mniam :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

a żona w innym pkoju, a ty tu o laseczkach :D ale taka jest prawda, nawet jak nei wiem jak sie bedzie kochac swoją "luba" i tak pięno innych kobiet sie bedzie "doceniać", choc te "lube" tego czasem nie tolerują :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc zaczne od tego, że zakupie thermo speed i ta tauryne na allegro. Jak mam to wszystko brac, gdyż cały czas pracuje na budowie na siłke nie mam zamiaru chodzić bo nie mam jej. Istnieja jakieś powikłania jak bede to brał. Czy wszystko moge jeść bo podejrzewam że pić ( alkohol ) odpada ale to nie problem. :razz: Coś jeszcze musze kupić? ile powinienem to brać tzn do ilu kg powinienem schudnąć teraz waże 100kg na 184 cm wzrostu. Czy po tym powinienem przybrac na sile i moje ciału a raczej mięśnie będą jako tako wygladały?

 

 

Jak cos mi jeszcze przyjdize do głowy to zapytam. :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to że pójdę i zacznę każdego kogo spotkam napier... Chodzi mi o to, że w niektórych sytuacjach to sie przydaje. Po prostu jestem cienki i ostatnio gdyby nie ci ochroniarze to może juz by mnie nie było albo leżałbym w szpitalu.

Heh z kad ja te sytuacje z dyskotek znam, pewnosc siebie znacznie wzrasta kiedy cwiczysz, to jest napewno spory plus, noi laseczki fajnie patrza na ciebie jak wybity jestes :)

ale pamietaj liczy sie inteligencja i dla inteligentej laski nie bedzie sie liczyła twoja siła ;)

Kup sobie hantle, tylko takie ktore bedziesz mogl uzupełnić na poczatek przypuszczam iz ci starczy 2x 15kg . ja na hantlach zrobiłem 1.5 cm na bicepsie w miesiac :)

kupiłem 8x 2.5kg plus gryf, oraz 4 x 5 kg. Oczywiscie to na przyszłosc, ustawaisz sobie hantle według siły.

U mnie to stawienie wyglada 12 kg na kazdym hantlu.

Teraz chodze na siłownie ( tzn wakacje odpoczywam od siłowni a zasówam do pracy)

Ja miałem nastepujący plan domatora :)

 

5 serii a w każdej:

 

1. podnoszenie do góry tak jak sztange 12x 12 kg

2. rozpiętki 12x12 kg

3. Biceps 12x12 kg

4. Triceps 12x12kg

5. Plecy ale nie wiem kjak to cwiczenie opisac ;) 20x12 kg

6. Nadgarstki 20x12kg

 

Podnoszenie sie na wąsko i na szeroko do oporu.

 

Siła ci napewno wzrosnie, nie jest to trening raczej na dluzsza mete.

 

PS. jezeli chodzi o dyskoteki, to z tymi dziewczynami jest róznie i bij sie tylko kiedy musisz albo wiesz ze wygrasz :P trzeba umiec udrzyć, PAMIETAJ NAWET NIE SILNYM UDERZENIEM MOŻESZ KOGOŚ ZABIĆ!! Ja bardzo nie lubie sie bić, wiem ze mam troche siły i to już moze być niebezpieczne, ale swojej kobiety nie dam ruszyć. Chodze na dyskoteki od 3 lat i tylko raz musiałem urzyc siły i wystarczyło mocniejsze odepchniecie.

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę mieć pewność, że obronię swoją dziewczynę wtedy kiedy sytuacja będzie tego wymagała. Nie chcę ćwiczyć po to żeby się bić, chyba że naprawdę będzie trzeba. Dziekuje za zainteresowanie. Teraz musze poszukac jakichś hantli. :)

Edytowane przez palantunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

rzeczywiście nauczysz sie przez neta jak sie bic.....

nie ma bata, musisz miec podstawy przynajmniej z clubu fighterskiego, odpowiednia garda, itp, ilu jest 120kg "pakierów" po koksie, którzy dostają baty od 70 kilowych dobrze wycwicoznych zawodników muy thai :D

Edytowane przez Dawidsfuturx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

mi tam tąńczenie potrzebne jest jak świni siodło :D

ale jak do sztuk walki to chyba dobry jest trenning interwałowy, lub coś ala full body workout*

 

*stosował z was ktoś juz to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

po thermo speed nie bardzo ci siły przybedzie, to ejst raczej na zbijanie masy, pobaw sie najpierw z tym na tej budowie, a pozniej ksonczysz prace i sie wezmiesz za masówke

 

sawyer188 wg mnei też boz jest fajny, kick boxing ciut lepszy, ale to dobre jest do normalnej wlaki, a mt to na ulice dobre, gdzie walisz co pod ręką sie znajdzie, żeby nie było nie cwicze zadnego ze sportów walki i nie jestem stronniczy co lepsze, itp

ale zeby nie było chodzilo sie poł roku na kung fu & combat kalaki ( to ejst zajebiste ) i biały pas z belką jest <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po thermo speed nie bardzo ci siły przybedzie, to ejst raczej na zbijanie masy, pobaw sie najpierw z tym na tej budowie, a pozniej ksonczysz prace i sie wezmiesz za masówke

Czyli narazie brac tylko to ? Coś prócz tego jeszcze musze kupić jakies witaminy ?

 

Ktoś już to brał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie brał sie za thermo pracując fizycznie,odłóż to na potem :)

Kiedyś poruszany był temat Vina diesel'a :blink: koles mnie rozwala co rok robi się wiekszy i większy:D

Wczoraj oblukał szybkich i wściekłych, pith black'a dzisiaj jeszcze kroniki ryśka zostały :lol: spoko aktor :wink:

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem :) tzn. ciągle co 2-3 minuty cierpnie mi ręka nawet jak cos robie. Zaczelo sie to 2 dni temu. Cięzko pracuje w te wakacje, w tamte miałem podobną prace. Tzn przez 8 h rzucam do maszyny skrzynki z truskawkami od 10 do 30 kg. Robie to z kolegą rzucamy po 700 kg ( 1 paleta) Jak on rzuca to ja zabieram skrzynke i podaje na drugi pas gdzie inni to układają. Przez noc robimy około 100 palet na głowę. W tamtym roku było o tyle lzej ze jeden rzucał drugi siedział noi robiło sie wolniej bo w inne miejsce szły te truskawki (maliny, pożeczki)

Nie powiem płacą mi całe głowno o bo ok. 28 zł za noc, ale biceps sie zawaliscie robi :) w tamtym roku ze 2-3 cm przez 1,5 miesiaca. Jestem z tej pracy zadowolony bo potem mam zapał do nauki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem :) tzn. ciągle co 2-3 minuty cierpnie mi ręka nawet jak cos robie. Zaczelo sie to 2 dni temu. Cięzko pracuje w te wakacje, w tamte miałem podobną prace. Tzn przez 8 h rzucam do maszyny skrzynki z truskawkami od 10 do 30 kg. Robie to z kolegą rzucamy po 700 kg ( 1 paleta) Jak on rzuca to ja zabieram skrzynke i podaje na drugi pas gdzie inni to układają. Przez noc robimy około 100 palet na głowę. W tamtym roku było o tyle lzej ze jeden rzucał drugi siedział noi robiło sie wolniej bo w inne miejsce szły te truskawki (maliny, pożeczki)

Nie powiem płacą mi całe głowno o bo ok. 28 zł za noc, ale biceps sie zawaliscie robi :) w tamtym roku ze 2-3 cm przez 1,5 miesiaca. Jestem z tej pracy zadowolony bo potem mam zapał do nauki :D

idź do lekarza, to moze być coś z krążeniem.. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

wadim może być od kręgosłupa, szczególnie jak móisz ze cos tma przesuwasz, ojciec miałpodobnie, jak "przegrzał" kręgosłup to mu ręka cierpła

 

teraz ja mam pytanie, panowie, w szczególnosci do gladiaca bo on takie coś osiagną

ja zrobic zeby barki były własnie takie kulczaste i do tego "podciąć" linie miedzy tricep a pocznymi/przednimi aktonami barków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wadim może być od kręgosłupa, szczególnie jak móisz ze cos tma przesuwasz, ojciec miałpodobnie, jak "przegrzał" kręgosłup to mu ręka cierpła

musze sie schylac po te skrzynki wiec mozliwe ze kregosłup, Twojemu ojcu przeszło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz ja mam pytanie, panowie, w szczególnosci do gladiaca bo on takie coś osiagną

ja zrobic zeby barki były własnie takie kulczaste i do tego "podciąć" linie miedzy tricep a pocznymi/przednimi aktonami barków?

mi polecali rozpierdki stojąc, ale nie wiem czy nie żartowali sobie ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

to wiem co to jest to robie, to są chyba wznosy hanti bokiem stojac, strasznie działą to na pcozne aktony

aha jeszcze jedno pytanie, od jakich aktonów zacząc cwiczyc barki, bo ja zawsze zaczynam od tylnich, neiwiem czy to dobrze czy źle....

 

edit

pudzian ucieka przed pankiem

kliknij jesli masz wiecej niz 18 latek :D

 

http://youtube.com/watch?v=2yG_fr20C7k&amp...;search=pudzian

Edytowane przez Dawidsfuturx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Kumpel ma problem z klatą... Chodzi o to że ma cyce nie równe, ale tak ostro ! Widać różnice z daleka i juz nie wie co z tym robic... Poleciłem mu rozpiętki i pompki na poręczach. Wczesniej nie robil tych prawidlowych rozpiętek tylko jakeis wyciskanie ze skrętem i mysalem caly czas ze to rozpiętki są... Gość cwiczy ju zod około roku i ma rzeźbe której nie jeden moze mu pozazdroscic... Na prawde spory kolo, tylko ze te cyce ma strasznie krzywe ;/ Co ma robic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

pewnie przy wyciskanie sztange krzy prowadził, wg mnie niech zejdzie z ciężarów, przeżuci sie na hantle ( choc nie koniecznie)

i rozpierdki na linkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...