Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej NIE mięśnie Ci się regenerują no chyba że te zakwasy Cie trzymają z pięć dni :wink:

heh, ja mam dziwnego trica ;]]

po 2 tyg mi zakwasy wyszły :lol:

ale nie ma ubytku siłi-chociaż tyle, moge ćwiczyć i to jest to :]]

gdzieś widziałem tabele z czasem regeneracji mięśni, to jest po 3-4 dni zależnie od parti średnio..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

mo tric to cholerna bestia, jedyna partie z której jestem zadowolony, musze nie dosc, ze na b duzych ciezarach go męczyć, to jeszcze dużo powtórzeń, dzisiaj pierwszy raz cwiczyłem klatke od 2 tygodni i opłąciło sie, nei dosc, ze wazdej serii po 5kg wiecej, to jeszcze mogłem z wiekszym ciezarem 2 dodatkowe powtózenia zrobic, wszystko oczywiscie bez partnera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tric dość wolno się regeneruje ;) ale spokojnie 3dni i tric jak nówka a biceps to już można co drugi dzień ćwiczyć przy odpowiednim rozciągnięciu :wink: byś wrzucił tą tabele chętnie spojrze :)

 

dziś zaczełem cyk na cp no i wrażenia może zażuce jak ktoś chętne ;) \

 

smak pomarańcza pije się jak oranżadke :lol: dość dobrze się rozpuszcza, po pierwszym dniu narazie nic nieczuje, jestem po treningu klatki pierwszy raz zaczełem progresje (schodzone serie) i musze powiedzieć że ten trening mi odpowiada i jestem bardzo zadowolony zrobiłem ok 16seri razem na klatkie i 5seri na brzuch :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

quarantino

moze nie jadłem cp, ale xpanda i początkowo smak tez ok, ale pozniej to juz takie jakies nie wiadomo co po dłuższym użytkowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tric dość wolno się regeneruje ;) ale spokojnie 3dni i tric jak nówka a biceps to już można co drugi dzień ćwiczyć przy odpowiednim rozciągnięciu :wink: byś wrzucił tą tabele chętnie spojrze :)

 

dziś zaczełem cyk na cp no i wrażenia może zażuce jak ktoś chętne ;) \

 

smak pomarańcza pije się jak oranżadke :lol: dość dobrze się rozpuszcza, po pierwszym dniu narazie nic nieczuje, jestem po treningu klatki pierwszy raz zaczełem progresje (schodzone serie) i musze powiedzieć że ten trening mi odpowiada i jestem bardzo zadowolony zrobiłem ok 16seri razem na klatkie i 5seri na brzuch :) Pozdro

nie mieszaj cp z woda itp ..le[piej bierz do buzi odrazu dobrze ci mówie;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

no podobno tak jest lepiej, nei wiem jeszcze tak nie robiłem ( cąły czas mówimy o cell pumpie oczywiscie :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem :D ale cp jeszcze nie brałem tylko zwykłe mono.Ale dlaczego do buzi??

Gdzieś było napisane kiedyś że kreta proszkowana (wszystkie odmiany Cp itp) po wczesnym rozkładzie w wodzie coś tam tracą.A brana odrazu do buzi jest rozkładane pare sekund później.Czyli wiecej daje.

nie wiem czy to wszystko prawda wkóncu koncerny robiące używki wiecej sie znają niż jakis koleś który pakuje dla zabawy.Ale faktem jest że ludzie biorący do buzi są bardziej zadowoleni.

apropos którzy panowie lubia brac paluszki swoich kobiet do buzi podczas igraszek:D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niestety zmuszony byłem odposcic ;/ wracam na silke jak skoncze prace pod koniec wakacji ;/ opisywałem juz jak i za ile robie :) mam nadzieje ze biceps kolejny 1 cm w tej robocie pojdzie. Pani doktor powiedziała iz cierpniecie jest spowodowane nadmiernym wysiłkiem no ale cóż co nas nie zabije to nas wzmocni :)

Edytowane przez wadim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :] czy można ćwiczyć codziennie ;> ?

Na siłkę chodzę na 10.00 rano, ćwiczę 1-1,5h aż nie mam siły na nic ;) Ale następnego dnia jestem w pełni sił i jak nie pójdę na siłkę to mnie kur.... bierze :P Jedyne dni w które nie chodzę to niedziela. Czy codziennie dzień treningowy nie zaszkodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli masz szybka regeneracje co na to wyglada to raczej nie widze przeciwwskazan

 

rob tylko jedna partie miesni danego dnia nie powinno to prowadzic do przeciazenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz chodzić codziennie, ale musisz sobie tak ustawić plan, żeby mięśnie miały kiedy odpocząć.

Wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć, jaki jest Twój starz treningowy, preferencji organizmu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

przy tyle suplach Piratez co luks bierze, dziwisz sie, że ma szybką regenracje? :D

mozna cwiczyc codziennie, ale po 1 czy 2 miesiecznym stażu? luks nie wydaje ci sie, ze za abrdzo tą siłke beirzesz na "serio" ? poczatkowo wystracza nawet 2 dni i obwodówke robic, pozniej przejsc na 3 -4 i tyle

ja jestem dizsiaj po pierwszym ostrym armagedonie i czuje sie jak pani, która bierze do buzi :D, ledwie skonczyłem barki naprzemian w superserii bic i tric, daje w dupe ten trenning

 

sawyer188

ja słsyzałem coś podobnego, ale to, że kreatyna jak jest długo w wodzie rozpuszcozna, zmienia sie g wartą kreatynine, ze najlepie cp. zpandy itp robic i od razu wypijać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz chodzić codziennie, ale musisz sobie tak ustawić plan, żeby mięśnie miały kiedy odpocząć.

Wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć, jaki jest Twój starz treningowy, preferencji organizmu...

starz ;d tydzień ponad :P

typ budowy ektomorficzny

co chce osiągną ? przybrac na masie ale nie tłuszcz ;)

Narazie +2,5kg przez ten tydzień :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

zgadnij jakiej masy ? :D

 

a ja jestem k@#@a endomorf i mam szerokie biodra i nic z tym nie zrobie, wiec panowie czym to zabudowac skosnymi brzucha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadnij jakiej masy ? :D

 

a ja jestem k@#@a endomorf i mam szerokie biodra i nic z tym nie zrobie, wiec panowie czym to zabudowac skosnymi brzucha?

No własnie nie wiem jakiej :P brzuch mi nie urusł, a ok.2cm w łapie więcej są :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty dopiero zaczeles cwiczyc i bierzesz tyle odzywek??

 

 

szkoda odzywek:) po drugie energie bedziesz mial do 4 tygodni tak, potem twoj organizm bedzie tak wyczerpany ze bedziesz sie zastanawial czy chodzic na silownie;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty dopiero zaczeles cwiczyc i bierzesz tyle odzywek??

szkoda odzywek:) po drugie energie bedziesz mial do 4 tygodni tak, potem twoj organizm bedzie tak wyczerpany ze bedziesz sie zastanawial czy chodzic na silownie;]

Dokładnie tak jak napisałeś :P Dopiero zaczynam i tyle odżywek biore :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

rozumiem, gainery, zma, jakies witaminki, ale kreatyny ? po chooy ?

no ae nie dziw sie jak bedziesz miałgorsze dni to ci nawet feta nie pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

starz ;d tydzień ponad :P

typ budowy ektomorficzny

co chce osiągną ? przybrac na masie ale nie tłuszcz ;)

Narazie +2,5kg przez ten tydzień :]

Na początku to norma... potem nie będzie tak łatwo...

Co do odzywek, to IMO za wcześnie... Rozpisz sobie dobrą dietę i to powinno wystarczyć. Ewentualnie dodaj jakieś białko, jeśli masz braki...

Skoro to ma być trening na mase, to chyba nie ma sensu ćwiczyć codziennie, wystarczy 3/4 razy proste ćwiczenia, raz w tygodniu każda grupa mięśniowa, po 9/12 serii...

Przez pierwszy miesiąc możesz sobie robić ogólny trening i "delikatnie" trenować wszystkie partie na każdym treningu, żeby przygotować organizm do wysiłku. Pamiętaj też o dobrej rozgrzewce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów środa i znów najszerszy i triko.

 

Najszerszy- np ściąganie linek za plecy:

Dołączona grafika

 

Przy okazji widać prawie całą siłkę.

 

Triko- ściąganie drążka...

Dołączona grafika

 

 

... i ściąganie linek:

Dołączona grafika

 

 

Kilka napinek:

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

edit- linki poprawione- thx Chaos.

Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowniez slowa uznania :) naprawde nie ma co :) nie wygladasz przy tym jak napompowany balon ;] ladnie proporcjonalnie wszystko ulozone :) chyle czola Wielkiemu Mistrzowi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby mi to ktoś pokazał że to po oleju słonecznikowym to bym się nie zdziwił :P

tric normalnie miażdży :P

tylko czemu mój taki nieśmiały :( ciężar ten sam a wielkośc... ekhm, mozna powiedzieć że go nie ma ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...