Skocz do zawartości
kuruś

Mozilla Firefox 1.0.6 / Mozilla Thunderbird 1.0.6

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy znów kolejną wersję zapraszam do ściągania i korzystania:

 

Mozilla Firefox 1.0.6 RC PL

Mozilla Firefox 1.0.6 RC ENG

 

Wraz z przeglądarką ukazał się klient poczty email został oznaczony tym samym numerkiem co przeglądarka zapraszam do ściągania:

 

Mozilla Thunderbird 1.0.6 RC

Edytowane przez qura16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy klient elektronicznej poczty wydaje sie byc nawet fajny na pierwszy rzut oka. Moze przy nim zostane jak pokorzystam troche. Zawsze to lepsze niz korzystac z Outlook'a :]

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociazby to, ze nie trzeba uzywac zadnego dodatkowego programu do blokowania wyskakujacych okien lub tez ustawiania niechcianych stron startowych.

IE dosc czesto mi sie zawieszal, a FF raczej juz tak nie robi na moim kompie.

Ktos moze dodac, ze FF jest mniej dziurawy. Zreszta to tylko moje opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam może i głupie pytanie, ale co jest takiego dobrego w firefoxie i lepszego od IE ? Przekonajcie mnie :P

1566542[/snapback]

Nie mam zamiaru Cię przekonywać, bo wisi mi czego używasz, to Twój problem że utrudniasz sobie życie kożystając z IE.

Sprawdź sam to nic nie kosztuje.

Ja osobiście nie znam nikogo kto przesiadłby się z IE na Opere/Firefoxa i po wypróbowaniu wrócił do IE, chociaż słyszałem o takich przypadkach, ale to już musi być szczyt debilizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Nie wyobrażam sobie życia bez FF. Gdyby tylko miał takiego menedżera transferów jak miała Opera.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

no to gg, ale mi IE nie sprawia problemow hehe. Wiec uberpr0 panowie p;. Życze miłego dnia.

1567923[/snapback]

I ja nie narzekam

Skoro wolicie baba od mercola :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem, i gdzies na forum czytałem ze mozna przyspieszyc FIREFOXA?

gdzie to sie robi bo juz nie pamietam

1580658[/snapback]

Wypróbuj wersję optymalizowaną pod dany procesor.

link:

http://www.moox.ws/tech/mozilla/firefox.htm

wydaje mi się że jest trochę szybsza od zwykłego Fx, ale może to tylko efekt placebo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samm-ur - :lol:

to może spróbujecie mnie przekonać dlaczego warto przeżucić się z Opery na FF? :wink:

1581147[/snapback]

A po co ktoś miałby Cię przekonywać ? Opera i Forefox to dwie świetne przeglądarki, każdy wybiera tę która jest dla niego najwygodniejsza i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może spróbujecie mnie przekonać dlaczego warto przeżucić się z Opery na FF? :wink:

1581147[/snapback]

Wlasciwie to po co? Powiem tak: robta co chceta ;] Juz jednen chcial, zeby go przekonac o wyzszosci FF nad IE. Swoja droga ciekawe czy poskutkoawlo, pewnie nie... Wiec po co sie ma kilka osob produkwoac, tylko po to zeby jeden uzytkownik zmienil albo i nie przegladarke :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem FF 1.0.6 i jak dla mnie słaba. Nie ma opcji zapisz el. docelowy jako a więc du.pa zbita. Z niektórych stron z Mp3 taką metodą trzeba pobierać muzę, a w FF tego nie ma. Więc nie da się ściągnąć. Ja korzystam z Avant Browser 10.1 bulid 26 i jak dla mnie wypas. Można blokować reklamy, wyskakujące okienka, wiele przydatnych opcji np. można sobie wpisać wyraz który ma być odszukany na stronie na której aktualnie jesteśmy (jak dla mnie świetna funkcja, szkoda, że w FF tego nie ma) i ten wyraz zostanie podkreślony na kolor rzucający się od razu w oczy (czerwony, żółty). Avant Browser jak dla mnie rządzi. Miałem też Operę, ale za cholerę nie mogłem się przekonać do niej, interfejs mi się nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru Cię przekonywać, bo wisi mi czego używasz, to Twój problem że utrudniasz sobie życie kożystając z IE.

Sprawdź sam to nic nie kosztuje.

Ja osobiście nie znam nikogo kto przesiadłby się z IE na Opere/Firefoxa i po wypróbowaniu wrócił do IE, chociaż słyszałem o takich przypadkach, ale to już musi być szczyt debilizmu.

1566796[/snapback]

 

Jak kolega wyzej uzywałem IE i od pewnego momentu powiem nigdy wiecej tego ścierwa FF rox i niech mi się nik nie wazy już zachwalać IE bo zabije B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...