Skocz do zawartości
czarny666

Fifa 2006

Rekomendowane odpowiedzi

odpalam grę. pojawia się wybór języka i tu zaczyna sie problem. języli się zmieniają same muszę trafić na ten który chcem. przechodze dalej i mam wybór drużyny i tu też jest problem bo też automatycznie zmieniaja sie drużyny tak jakby to było losowanie ale nie wiem jak mam to odpalić klikam enter i wszystko inne na klawiaturze i nic. co się dzieje czy u mnie jest coś nie tak?

1688112[/snapback]

Mialem to samo zmien Klawiature z lacza USB na lacze ps2 teraz gram bez problemu Pozdro KOlejny blad Programu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z polską ligą nie do końca jest udany. Niestety nie udało się odwzrorować unikalnego klimatu naszych boisk. Po[gluteus maximus]dłe stadioy tylko z nazwy przypominające obiekt sportowy. Grupy bandyckiej hołoty nap... lające się przed meczem. Podczas gry gromkie wy h...je!!!, , sk...sy!!!!. płynące z trybun, tu i ówdzie przelatujące wyrwane siodełka, lub rączo pmykajacy, jednozwojowy neandertal (chociaż to chyba zbyt obraźliwe dla tej pradawnej istoty) dzierżący w łapach siekiere, widły, lub inne kibicowskie atrybuty.

 

Moze Ea zdecyduje sie na wydanie patcha, który w pełni ukaże te smaczki polskiego widowiska sportowego. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakieś normalne rozwiązanie na ten problem z przeskakującym menu?

Fifa pożyczyłem tylko po to aby zobaczyć czy EA się czegoś nauczyło,

ale jeśli są takie błędy to zaraz poleci delete.

 

Od razu powiem że mam klawe na PS2.

Tyle osób ma z tym problem a EA ma to w D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano...

Mam pytanko do Was. Jak strzela sie w Fifie? :) Juz dlumacze o co mi chodzi. Jezeli np. jestem kilka metrow za polem karnym, centralnie ustawiony do bramki. Probuje wtedy np. strzelic w lewy rog bramki. Naciskam strzalke do przodu i w dol i pilkarz w 99% strzeli mi jakis 1-2m obok slupka. Chodzi o to zeby strzelal pod mniejszym katem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano...

Mam pytanko do Was. Jak strzela sie w Fifie? :) Juz dlumacze o co mi chodzi. Jezeli np. jestem kilka metrow za polem karnym, centralnie ustawiony do bramki. Probuje wtedy np. strzelic w lewy rog bramki. Naciskam strzalke do przodu i w dol i pilkarz w 99% strzeli mi jakis 1-2m obok slupka. Chodzi o to zeby strzelal pod mniejszym katem.

1689488[/snapback]

wszystko zależy od klasy zawodnika, odległości od bramki i przedewszystykim twoich :) możliwości, musisz wyczuć SIŁE paska strzału :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem IDENTYCZNĄ sytuację, gola oczywiście nie było... hehe

A odnośnie podania © :D to w fifie 05 jak sie nacisnelo kombinację Q i S to mozna było kontrolować siłę podania, a w 06 przy tej samej kombinacji koles podaje normalnie i wybiega na pozycję... więc chyba sie nie da tak zrobić, pozostaje gra górą A albo kombinacją Q i W. Powiem szczerze, że sporo grałem w fifę 2005, PES4 odpaliłem na chwile, jakoś mi się nie spodobał. Obecnie katowałem polską ligę w Fifie, ale przeglądając forum natknąłem się na wątek o PES5 i sciągnąłęm demo, skołowałem pada... Od tego czasu fify nie włączyłem... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:unsure:

 

masz racje - tak naprawde nie ma zadnej pilki, a gola nie bylo gdyz noga bramkarza nie przekroczyla linii calym obwodem - BA... nawet paluszki wystaja przed linie :mur:

 

 

p.s.

rozumiem iz cien rzucany przez reke bramkarza nie jest dla ciebie wystarczajacym dowodem na to iz on naprawde wpadl caly do bramki z ta pilka ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quezal, jesli to do mnie, to zle mnie zrozumiales. Grałem w fifę 06 i miałem identyczną sytuację, że bramkarz wpadł z piłką do bramki, bramkarz oraz piłka przekroczyła całym swoim obwodem linię bramkową, a gol nie został zaliczony... :/ btw na tym screenie pilka nie rzuca cienia :] ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quezal, jesli to do mnie, to zle mnie zrozumiales. Grałem w fifę 06 i miałem identyczną sytuację, że bramkarz wpadł z piłką do bramki, bramkarz oraz piłka przekroczyła całym swoim obwodem linię bramkową, a gol nie został zaliczony... :/ btw na tym screenie pilka nie rzuca cienia :] ciekawe.

1692070[/snapback]

nie, to nie do ciebie - pisalem do Lazymodder.

Edytowane przez Qezal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos zna rozwiazanie problemu dot. transferow? Mianowicie, mam na mysli sytuacje, gdy chce kupic pilkarza, jestem bliski sfinalizowania umowy, a tu nagle w "Historii negocjacji" pokazuje raport, iz dana druzyna bedzie miala mniej niz 18 pilkarzy. Z podaniem takiej przyczyny przez klub spotkalem sie juz kilka razy i martwie sie, ze bedzie tak zawsze. Czy jest to faktyczny blad, czy po prostu to moja glupia glowka cos zle kombinuje? Szukalem w topicu, lecz nie moglem nic znalezc :C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos zna rozwiazanie problemu dot. transferow? Mianowicie, mam na mysli sytuacje, gdy chce kupic pilkarza, jestem bliski sfinalizowania umowy, a tu nagle w "Historii negocjacji" pokazuje raport, iz dana druzyna bedzie miala mniej niz 18 pilkarzy.  Z podaniem takiej przyczyny przez klub spotkalem sie juz kilka razy i martwie sie, ze bedzie tak zawsze. Czy jest to faktyczny blad, czy po prostu to moja glupia glowka cos zle kombinuje? Szukalem w topicu, lecz nie moglem nic znalezc :C.

1693114[/snapback]

No jak druzyna ma tylko 18 typow to nie moze miec mniej i Ci typa nie sprzedadzą :mur:

 

@hot_lopez przeczytaj post nr 607 :lol2:

Edytowane przez BarTweak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak druzyna ma tylko 18 typow to nie moze miec mniej i Ci typa nie sprzedadzą  :mur:

No co Ty, niemozliwe :OoOoOoOo. Nie zrozumiales mojego pytania tbh. Interesuje mnie po prostu to, czy kazdy zespol ma tylko 18 graczy w druzynie (bo na to wyglada) i jak sobie poradzic z ta bariera (patche etc.) :x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, niemozliwe :OoOoOoOo. Nie zrozumiales mojego pytania tbh. Interesuje mnie po prostu to, czy kazdy zespol ma tylko 18 graczy w druzynie (bo na to wyglada) i jak sobie poradzic z ta bariera (patche etc.) :x.

1693619[/snapback]

Aha w ten sposob :unsure: . To Ci powiem, ze wiecej mają druzyny. :rolleyes: :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...