Skocz do zawartości
czarny666

Fifa 2006

Rekomendowane odpowiedzi

No grafika nie jest za ladna, ale tez nie mozna powiedziec, ze jest brzydka, w koncu tutaj dolozono staran do przyjemnosci z gry, a nie tylko do efektow graficznych, ktore sa rowniez wazne, ale mysle, ze to marketing zeby kupic fife 07, ktora pewnie bedzie miala poprawioną grafike i na tym zarobią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.Mam pytanie Fifa chodzi mi normalnie oprócz 2 rzeczy i chciałbym sie dowiedzieć czym może byc to spowodowane. Wiec po pierwsze nie moge wpisywać nazwy kariery itp. choć moge normalnioe poruszać sie po grze za jej pomocą. I drugie pytanie to dlaczego gdy skończe np w trybie kariery mecz i klikam dalej to gra sie zacina. Czy te 2 problemy moga byc spowodowane tym że mam Windowsa 98? Z góry dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się przestawić klawisze tak żeby sprint był pod "W"(na stałe) ?

Kiedy to robię to po ponownyn uruchomieniu gry jest tak jak na początku

(zapisuję profil itd.)

1694006[/snapback]

A nie lepiej po prostu przyzwyczaic sie do nowych ustawien? TBH, to kilka lat temu, kiedy te zmiany zaszly, tez mi to przeszkadzalo. Grajac namietnie w fife 98 i kolejne edycje nie moglem z poczatku przywyknac do zmiany klawiszu sprintu.

 

Co do grafiki, mnie ona nie przeszkadza. Moze kibice na trybunach sa kiepsko przygotowani, ale z kolei kiedy bylo by odwrotnie, to ludzie whineowali by na to, ze im gra muli przez publicznosc. Bardziej przeszkadza mi to, ze i tak gram ze stotsunkowo wysoko polozonej kamery i nie mam okazji sie przyjrzec blizej tej grafice :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej po prostu przyzwyczaic sie do nowych ustawien? TBH, to kilka lat temu, kiedy te zmiany zaszly, tez mi to przeszkadzalo. Grajac namietnie w fife 98 i kolejne edycje nie moglem z poczatku przywyknac do zmiany klawiszu sprintu.

Przykro mi nie podzielam zdania. To ustawenia klawiszy dopasowuję sie do gracza a nie gracza do klawiszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nauczyłem się grać w Fifa 06

w obronie trzeba używać - trzymać "Q" aby wezwać drugiego obrońcę

w ataku przy wyjściach sam na sam trzeba trzymać Turbo i co jakiś czas wciskać SHIFT + trzymając strzałkę do przodu aby zgubić obrońców

Grałem Manchesterem i wygrałem z Wisłą 1:0 (14:5 strzały)

Grałem Manchesterem i wygrałem z Wisłą 4:1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś nauczyłem się grać w Fifa 06

w obronie trzeba używać - trzymać "Q" aby wezwać drugiego obrońcę

w ataku przy wyjściach sam na sam trzeba trzymać Turbo i co jakiś czas wciskać SHIFT + trzymając strzałkę do przodu aby zgubić obrońców

Grałem Manchesterem i wygrałem z Wisłą 1:0 (14:5 strzały)

Grałem Manchesterem i wygrałem z Wisłą 4:1

1696209[/snapback]

CIEKAWE !!! :blink:

Aktualnie kończe już II sezon w F 06 gra mi sie w sumie bardzo dobrze, hehe oczywiscie LIGĄ POLSKĄ ((wisełką)) i powiem wam tak, że gra niejest aż tak trudna, owszem grajac w LM na najwyzszym poziomie nie jest łatwo - jak przyjdzie nam sie zmierzyć przypuśćmy z REALEM albo Barca :) no to narazie, ale w swojej lidze gra mi sie całkime ok, ((czasem zza łatwo)) ->> a właśnie bawil sie ktoś juz z transferami ?? chce kupić pionka BECKHAMA płace prawie 2/3 więcej sumy i chłop mówi ze ceni sie wiecej ?? :blink: ku...o co chodzi ?? albo,że np, druzyna ma tylko 18 zawodników itd...no ale dobra ...Ale ja i tak ich wszytskich wyKupię B)

P.S.

GIERA JEST ZAJEBISTA :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi nie podzielam zdania. To ustawenia klawiszy dopasowuję sie do gracza a nie gracza do klawiszy.

1695747[/snapback]

: DDDDDD

A czy ja pisze, ze jest odwrotnie? W tym wypadku tak jest po prostu latwiej. No chyba, ze ktos ma cierpliwosc zmieniac klawiszologie przy kazdym uruchamianiu gry : X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam wielki problem i proszę Was o pomoc !!!

 

Gdy ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span> sie fifa 2006 pojawia się czarny obraz a potem wychodzi do windowsa i widzę tylko mój pulpit !!

 

Prosze o POMOC pls !!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...