Skocz do zawartości
Gość Dawidsfuturx

ATI Radeon X800 GT

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm to tak swoja droga ciekawe czy mam co probowac odblokowywac mojego x800se, bo rdzenie inne. Z tego co wiem nie udalo sie x800se odblokowac, ale nie sa to specjalnie popularne karty...

1625650[/snapback]

masz zwyklego X800SE 128MB 128BIT ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie to teraz z tego bagna niech ktoś wyciągnie kwintesencję bo ja z tych waszych gadek bezsensownych nic nie kumam. Jakie karty mają jakie rdzenie? Co to w ogóle jest X800SE ?

Edytowane przez Opson6667

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem wielkim specem od oc

ale z tego co pamietam to 3 athlony i 2 durony zmodowalem przy pomocy olowka bez zadnych problemow

gratulacje za odblokowanie

ja sie raczej bede bawil swoim 6600gt moze cos sie uda wycisnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ati musiało wreszcie odpowiedzieć na 6600 :D Więc wypuścili później lecz dużo lepszy produkt :] Możemy się tylko cieszyc oby tak dalej.. Tylko niestety co bedzie jak przyblokuja możlwiości odblokowania ... :( lub karty po nich bede sypac artami :/

Edytowane przez Wrześni@k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik super, porownywalny z 16p x800XL na default, albo nawet troche wyzszy :D

Wlasnie zastanawiam sie czy brac poki sa te karty i jest calkiem realna szansa na odblokowanie. Patrzac na procki tylko te na poczatku byly najlepsze (mowa o Venice), ciekawe czy z karta bedzie podobnie.

Nie wiem czy czekac na inne firmy na rdzeniach 480 czy brac ta na 423, zawsze 480 bedzie sie krecilo wyzej, ale kto wie czy sie zmoduje :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riva Tuner pokazuje Ci R420 ? zapodaj fotke rdzenia :)

1626405[/snapback]

Everest pokazuje r420 wiec riva pewnie tez. Z fotka moze byc problem bo nie mam cyfrówki. Dopiero za miesiac siostra wraca z francji z cyfrowka. Nie dopatrzylem sie roznic miedzy Twoim rdzeniem a moim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Everest pokazuje r420 wiec riva pewnie tez. Z fotka moze byc problem bo nie mam cyfrówki. Dopiero za miesiac siostra wraca z francji z cyfrowka. Nie dopatrzylem sie roznic miedzy Twoim rdzeniem a moim

1626413[/snapback]

poszukaj gdzies w necie fotki R420 rdzenia i zalinkuj na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj gdzies w necie fotki R420 rdzenia i zalinkuj na forum.

1626424[/snapback]

Wróce z pracy i poszukam. A czemu taki ciekawy jeses :) ? Wyglada tak jak Twoj.

Edytowane przez klmn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ati musiało wreszcie odpowiedzieć na 6600  Więc wypuścili później lecz dużo lepszy produkt :] Możemy się tylko cieszyc oby tak dalej..

No fajny... tylko szkoda ze o jakies 8 miesiecy za pozno. Osobiscie uwazam te wymysly w stylu GT za zapchajdziure. W obliczu zblizajacych sie nowych kart na rdzeniach R52x ATI chce pozbyc sie szybko duzej ilosci zalegajacych chipow... ot i kombinuja...

 

R42x i R48x to niemal dokladnie te same chipy. Wizualnie nie ma roznicy (poza grawerem laserowym z nazwa ukladu). Tylko R430 jest mniejszy bo to 0,11um.

Edytowane przez Lancer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3DMark2k5 po odblokowaniu, ustawienia 100% stabilbe 580/533

1626065[/snapback]

Gratuluje udanego moda i wyniku w 3DM2k5! Swoją drogą ciekawi mnie czy Gral dał Ci wolną rękę na zabawę w modowanie? Zawsze jest ryzyko że może coś nie pyknąć i karta pójdzie do krainy wiecznych łowów, czy dali Ci karte do testów i rób co chcesz czy jak zwalisz to kupujesz.., bo jeśli ta druga wersja to wogóle kozak jesteś i full respect! :D

 

update: BTW. Jakie masz pamiątki na tych kartach

256-bit SAMSUMG K4J55323QF-GC20 GDDR3 SDRAM

czy coś innego?

 

Pozdro!

Edytowane przez Shexbeer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje udanego moda i wyniku w 3DM2k5! Swoją drogą ciekawi mnie czy Gral dał Ci wolną rękę na zabawę w modowanie? Zawsze jest ryzyko że może coś nie pyknąć i karta pójdzie do krainy wiecznych łowów, czy dali Ci karte do testów i rób co chcesz czy jak zwalisz to kupujesz.., bo jeśli ta druga wersja to wogóle kozak jesteś i full respect! :D

 

update: BTW. Jakie masz pamiątki na tych kartach

256-bit SAMSUMG K4J55323QF-GC20 GDDR3 SDRAM

czy coś innego?

 

Pozdro!

1626813[/snapback]

 

Dostalem tylko do testów, ale nie moglem sie oprzec lutownicy, kupilem sobie ta karte :)

 

Co do kostek to narazie nie sprawdze bo zalozylem radiatorki.

 

 

Prowdopodobnie R480 siedzi w kartach tybu BOX z grami i.t.p.

Karty dostepne u nas to wersja LBOX bez dodatkowych gier.

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy w przypadku modu lakierem trzeba bedzie skrobac piny, czy wystarczy je połączyć. Innymi słowy, czy piny są zaizolowane w jakikolwiek sposób, cz są "gołe".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajer grafa, PITer wrzuć fotki i opis na XS ciekaw jestem co powiedzą.

Szkoda że 12 potokowe x800 nie mają takiej opcji ;(

1627091[/snapback]

Niechce mi sie, musial bym sie zarejstrowac, jak chcesz to ty mozesz to zrobic :)

 

 

 

UPDATE:

 

No i prosze, pojawily sie juz u dystrybutorów spowrotem X800GT ale cena juz calkiem inna i nie liczyl bym na to ze beda tansze wiec jak ktos sie wacha czy kupic niech zamawia na allegro bo tam jeszcze są.

 

 

http://www.gral.pl/preview/Sapphire/Sapphi...DVIPCI-E_96.php

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechce mi sie, musial bym sie zarejstrowac, jak chcesz to ty mozesz to zrobic :)

UPDATE:

 

No i prosze, pojawily sie juz u dystrybutorów spowrotem X800GT ale cena juz calkiem inna i nie liczyl bym na to ze beda tansze wiec jak ktos sie wacha czy kupic niech zamawia na allegro bo tam jeszcze są.

1627235[/snapback]

Przed chwila zamowilem w znaku szafira 256/256 Lbox za 665.00 zł :) Mam nadzieje ze trafi mi sie modowalna wersja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pytałem w sklepie w którym zawsze kupuję zabaweczki do kompa o X800GT 256MB i mogą mi go ściagnąć za 695zl, moze nie najtaniej, ale odpada koszt wysyłki, a sklep mam 200m od domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pytałem w sklepie w którym zawsze kupuję zabaweczki do kompa o X800GT 256MB i mogą mi go ściagnąć za 695zl, moze nie najtaniej, ale odpada koszt wysyłki, a sklep mam 200m od domu :)

1627392[/snapback]

To gwarantuje Ci ze nie sciagna w takiej cenie, chyba ze maja jakas siec sprzedazy i sciagna z innego punktu handlowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gwarantuje Ci ze nie sciagna w takiej cenie, chyba ze maja jakas siec sprzedazy i sciagna z innego punktu handlowego.

1627432[/snapback]

Jak to nie, jak tak :) Mogłem już dziś zamówic i jutro bym miał. Ale ja wciąż się zastanawiam, czy nie uderzyć z grubej rury na 7800GTX Leadteka za 1960 zl. Cena oczywiście w tym samym sklepie :) Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...