Skocz do zawartości
sebi0104

Gigabyte Fx 5500

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanko jak podkrecic te karte??Ona ma normaline zegary 300/500 wiec i tak juz wyzsze niz normalny fx5500 o ile moge to podkrecic by bylo to niegrozne rzy staandardowym chlodzeniu??Prosze o pomoc. z góry dziekuje.I jak ktos moze niech powie co uwaza o tej karcie.Tylko niech sie nie wypowiadaja ludzie z portfelem wypchanym i kartami 6xxx bo majac taka karte tez bym co nieco o tym napisal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko jak podkrecic te karte??Ona ma normaline zegary 300/500 wiec i tak juz wyzsze niz normalny fx5500 o ile moge to podkrecic by bylo to niegrozne rzy staandardowym chlodzeniu??Prosze o pomoc. z góry dziekuje.I jak ktos moze niech powie co uwaza o tej karcie.Tylko niech sie nie wypowiadaja ludzie z portfelem wypchanym i kartami 6xxx bo majac taka karte tez bym co nieco o tym napisal.

1568166[/snapback]

Karta to goowno jakich mało

Moja 3 Ti jest lepsza, wiem o tym bo miałem FX 5500 Prolinka, na szczęście szybko się go pozbyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta to goowno jakich mało

Moja 3 Ti jest lepsza, wiem o tym bo miałem FX 5500 Prolinka, na szczęście szybko się go pozbyłem...

1569747[/snapback]

prolinka ale to jest gigabyte ma wyzsze zegary hallo!!!!!!!!w 3dmarku 2001 mam 8975 pkt. wiem to niewiele ale grajac w far cry 80% detali na maxa daje rade wiec nie taki shit!!!!!!!!!!!majac kase normalen kupilbym karte za 400zł al mnie nie stac mam co am wiec krytyka jest zbedna!!!!!!!!!I sorry nie taki shit na jakiby wygladal.Co do faq ok ale chce wiedziec odnosnie wlasnie tej karty co i jak!!ona juz ma wyzsze taktowania niechce jej spalic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prolinka ale to jest gigabyte ma wyzsze zegary hallo!!!!!!!!w 3dmarku 2001 mam 8975 pkt. wiem to niewiele ale grajac w far cry 80% detali na maxa daje rade wiec nie taki shit!!!!!!!!!!!majac kase normalen kupilbym karte za 400zł al mnie nie stac mam co am wiec krytyka jest zbedna!!!!!!!!!I sorry nie taki shit na jakiby wygladal.Co do faq ok ale chce wiedziec odnosnie wlasnie tej karty co i jak!!ona juz ma wyzsze taktowania niechce jej spalic.

1569794[/snapback]

lol

naprawdę dużo większe zegary ma niż standardowa:

270 - 300

400 - 500 :lol:

No po prostu kolosalna różnica... :mur:

Za tą cenę można dostać 9550, która miażdży tego FX'a i wiem co mówię bo miałem obydwie karty.

Poza tym mojego Prolinka dało się spokojnie przetaktować do 325/550 co i tak nie dawało wielkiego przyrostu...

Nie ma się co oszukiwać ten FX to qpa i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol

naprawdę dużo większe zegary ma niż standardowa:

270 - 300

400 - 500 :lol:

No po prostu kolosalna różnica...  :mur:

Za tą cenę można dostać 9550, która miażdży tego FX'a i wiem co mówię bo miałem obydwie karty.

Poza tym mojego Prolinka dało się spokojnie przetaktować do 325/550 co i tak nie dawało wielkiego przyrostu...

Nie ma się co oszukiwać ten FX to qpa i tyle...

1569882[/snapback]

 

Gowno nie gOwno puki co musza na tym smigac brak funduszy na nowo narazie kasa poszla na plyte procek i dysk wiec musze sie wszrsymac mysle ze za jakies 3 miesiace da sie to wymienic na jakiegos gf 6600 mam nadzieje ze jeszcze stanieja:)

 

Co do tego radeona 9550 to dziwna sprawa wiesz kumpel ma go i powiem tak sprawdzalismy w 3dmark2001 moja i jego ozywiscie na jednym sprzecie zadna nie podkrecana i ten radeon nie byl wiele szybszy roznica byla kilku pukntow wiec nie wiem na czym mialoby polegac te miazdzenie fx:>?

Edytowane przez sebi0104

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychodeliczny: gościu się pyta jak podkręcić a Ty dalej swoje że to [ciach!]o i tyle...[ciach!]o i tyle to napisałeś na temat..trudno pomóc ale jechać oczywiście :angry:

sebi0104: podkręcaj aż zaczną się pojawiać zwiechy albo błędy w grafice-sprawdż w aquamark3 i 3d markach...każda kręci się inaczej...a najlepiej to na początek poczytaj trochę

Edytowane przez dustone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychodeliczny: gościu się pyta jak podkręcić a Ty dalej swoje że to [ciach!]o i tyle...[ciach!]o i tyle to napisałeś na temat..trudno pomóc ale jechać oczywiście :angry:

sebi0104: podkręcaj aż zaczną się pojawiać zwiechy albo błędy w grafice-sprawdż w aquamark3 i 3d markach...każda kręci się inaczej...a najlepiej to na początek poczytaj trochę

1570262[/snapback]

Może ja jestem ślepy, albo upośledzony, cytat:

"I jak ktos moze niech powie co uwaza o tej karcie.Tylko niech sie nie wypowiadaja ludzie z portfelem wypchanym i kartami 6xxx bo majac taka karte tez bym co nieco o tym napisal."

Ciekawe no nie? Chyba facet prosił o opinię, więc ją ma od byłego usera tej karty :angry:

A podkręcanie jest w FAQ więc nie widzę powodu, by odpowiadać na pytanie "jak podkręcić?"...

 

EDIT:

Co do tego radeona 9550 to dziwna sprawa wiesz kumpel ma go i powiem tak sprawdzalismy w 3dmark2001 moja i jego ozywiscie na jednym sprzecie zadna nie podkrecana i ten radeon nie byl wiele szybszy roznica byla kilku pukntow wiec nie wiem na czym mialoby polegac te miazdzenie fx:>?

sebi0104 - podkręc obydwie karty, a się dowiesz jaka jest różnica pomiędzy shitem FX 5500, a 9550.

Edytowane przez psychodeliczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<_< a ja tu widzę po pierwszej Twojej wypowiedzi :

"majac kase normalen kupilbym karte za 400zł al mnie nie stac mam co am wiec krytyka jest zbedna!!!!!"...

tu już autor tematu wypowiedział się ale Ty znowu swoje:

"lol

naprawdę dużo większe zegary ma niż standardowa:

270 - 300

400 - 500

No po prostu kolosalna różnica...

Za tą cenę można dostać 9550, która miażdży tego FX'a i wiem co mówię bo miałem obydwie karty.

Poza tym mojego Prolinka dało się spokojnie przetaktować do 325/550 co i tak nie dawało wielkiego przyrostu...

Nie ma się co oszukiwać ten FX to qpa i tyle..." ... :huh:

 

"Może ja jestem ślepy, albo upośledzony..."wystarczy trochę dokładniej poczytać a i uprzejmości też by trochę się przydało bo może kiedyś TY będziesz miał problem i ktoś udzieli CI pomocy a nie pojedzie od razu bo masz sprzęt innej firmy...

ps.teraz już peace bo off się zrobił a nie o to biega

ps2.co do tego FX-a to w dx9 jest słabiutki, grać się da ale w dx8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja jestem ślepy, albo upośledzony, cytat:

"I jak ktos moze niech powie co uwaza o tej karcie.Tylko niech sie nie wypowiadaja ludzie z portfelem wypchanym i kartami 6xxx bo majac taka karte tez bym co nieco o tym napisal."

Ciekawe no nie? Chyba facet prosił o opinię, więc ją ma od byłego usera tej karty  :angry:

A podkręcanie jest w FAQ więc nie widzę powodu, by odpowiadać na pytanie "jak podkręcić?"...

 

EDIT:

sebi0104 - podkręc obydwie karty, a się dowiesz jaka jest różnica pomiędzy shitem FX 5500, a 9550.

1570291[/snapback]

 

 

Tego nie neguje,ze podkrecona zjada fx bo to wiem z testow ale jezeli ktos nie bawi sie w podkrecanie??Mniejsza o to,dziekuje za wszytskie wypowiedzi te miej i te wiecej pomocne.Raz jeszc edziekuje podkrece i zobacze wtedy z tym radkiem rowniez co bedzie lepiej na moim konfigu latac.Dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychodeliczny: gościu się pyta jak podkręcić a Ty dalej swoje że to [ciach!]o i tyle...[ciach!]o i tyle to napisałeś na temat..trudno pomóc ale jechać oczywiście :angry:

sebi0104: podkręcaj aż zaczną się pojawiać zwiechy albo błędy w grafice-sprawdż w aquamark3 i 3d markach...każda kręci się inaczej...a najlepiej to na początek poczytaj trochę

1570262[/snapback]

to niech se poszuka

 

 

sgj , czemu nie pojechales tego dustona za podpis??;] przeciez jest nielegal i % sie należą [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niech se poszuka

sgj , czemu nie pojechales tego dustona za podpis??;] przeciez jest nielegal i % sie należą [;

1570438[/snapback]

:cry: szukasz dziurki...szukaj dalej...sgj ślepy nie jest(zmienię aby taki gościu jak TY nie miał powodów do czepiania się)..ale widzę że lubisz puszczać z d..y :lol: dziecinada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cry: szukasz dziurki...szukaj dalej...sgj ślepy nie jest(zmienię aby taki gościu jak TY nie miał powodów do czepiania się)..ale widzę że lubisz puszczać z d..y :lol: dziecinada

1570495[/snapback]

wlasnie widze ze nie jest slepy [;[;[;[;[;

tak lubie puszczac z d**y bo wkufiają mnie takie typkik jak ty... jak MI by zalezalo to bym szukal a nie czekal na gotowe....

I JESZCZE JEDNO....TRZEBA OBJECHAC TAKICH LUDZI BO SKORO SIEDZĄ TYLE NA FORUM I SIE NICZEGO NIE NAUCZYLI TZN ZE COS JEST NIETAK :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już?...skończyłeś?...to temat o sprzęcie a nie zasadach i co ci się widzi a co nie.Dostałem 10% i co?poleciało ci po plerach z radości?ludzie są leniwi -tak jest i będzie ale TY jako doswiadczony user robisz offtopic i brniesz dalej

ps.mnie wk.....ją goście którzy tracą czas na takie [ciach!]ły...trzeba było odpowiedzieć w temacie i wszyscy by byli zadowoleni ale nie pierdnięcie Cię kręci i tyle...ta gadka mi nie robi więc proszę o zamknięcie bo zaczyna śmierdzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec poki co nie mialem mozliwosci przetestowania u siebie radka 9550 poniewaz ziomal jest na wakacjach ale mniejsza z tym moj beznadziejny fx w 3dmark03 rozdzialka 1024 mial 1798 pkt. wiec tyle co podaje producent oczywiscie nie pdkrecany,a w rozdzialce 800x600 2543pkt. czy to tak malo???jak na te klase karty??wiec niekreconego radka mysle ze by zjadl a jak bedzie podkrecony fx i bedzie chodzil to sie zobaczy.zabieram sie wlasnie za to czytalem i gaalem z ziomalem i on ma te sama karte co ja procek wykrecil na 354 a pamieci na 608 zobaczymy czy mi nie zrobi sie ydmek.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh czytam te wasze komentarze i... ludzie jak można jechać gościa na każdym kroku. Każdy ma taką kartę na jaką go stać, ale wy musicie gościa objechać, wyśmiać, za wszelką cenę wmawaicie mu, że jego karta to szit etc. Sebi0104 kręć co 5 mhz pamięci i rdzeń, za każdym razem jakiegoś 3D marka zapuść.

@ Dustone twoja głupota mnie przeraża, jesteś żałosny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh czytam te wasze komentarze i... ludzie jak można jechać gościa na każdym kroku. Każdy ma taką kartę na jaką go stać, ale wy musicie gościa objechać, wyśmiać, za wszelką cenę wmawaicie mu, że jego karta to szit etc. Sebi0104 kręć co 5 mhz pamięci i rdzeń, za każdym razem jakiegoś 3D marka zapuść.

@ Dustone twoja głupota mnie przeraża, jesteś żałosny...

1581432[/snapback]

 

Dzieki za ludzka odpowiedz:)Jestem zielony w tym temacie:(Niestety i mialbym kilka pytanek wlasnie do ciebie.Bede ja podkrecal i teraz jak beda zawiechy to wiem ze juz stop bardziej sie nie da i trzeba o jakies 10mgh zanizyc taktowanie,ale chcialbym wiedziec co to sa te <artefakty>jak to wyglada i czym sie objawia sorrki za takie pytanie o ale nie mam pojecia:(I co najwazniejsze czy be zzmiany chlodzenia na rdzeniu i bez montowania radiatorkow na pamieciach moga mi sie one przegrzac jak bedzie podkrecona i spalic??Z góry dziekuje za ldzka odpowiedz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że z 520 Mhz na spokojnie powinieneś wyciągnąć bez radiatorów na pamięci. Ale lepiej byłoby dla dobra twojej karty w takowe zainwestować, dla pewności. Za ok 20 do 30 zł kupisz radiatorki (najczęściej pakowane po 4 sztuki) z taśmą termoprzewodzącą dwustronną. Wystarczy tylko je nakleić na pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...