Skocz do zawartości
R.i.P.

Fahrenheit

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Ze swojej strony mogę zaproponować Ci pewien mały eksperyment a mianowicie włożenie pada z wibracjami w odbyt i delektowanie się burnout'em.

:lol: :lol2: Dobre [;.

 

Własnie przed chwilą dorwałem Fahrenheita w swoje łapska i normalnie klimat mnie zmiażdzył. Pograłem jakąś godzinke i zdążyłem się do sterowania przyzwyczaić.

Grafika ładna, taka w sam raz, dobrze buduje atmosfere - ale cała reszta, czyli gameplay i ogólna otoczka to coś niesamowitego. Takiej 'wczuty' nie miałem przy żadnej innej grze. Nie wiem jakim cudem pominąłem ten tytuł, ale lepiej późno niż wcale [;.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol2: Dobre [;.

 

Własnie przed chwilą dorwałem Fahrenheita w swoje łapska i normalnie klimat mnie zmiażdzył. Pograłem jakąś godzinke i zdążyłem się do sterowania przyzwyczaić.

Grafika ładna, taka w sam raz, dobrze buduje atmosfere - ale cała reszta, czyli gameplay i ogólna otoczka to coś niesamowitego. Takiej 'wczuty' nie miałem przy żadnej innej grze. Nie wiem jakim cudem pominąłem ten tytuł, ale lepiej późno niż wcale [;.

Mi tez sie na poczatku bardzo podobala, ale jak wiekszosc czasu musialem wciskac klawisze w rytm akcji (cos jak guitar hero itp. :D ) to sie zastanowilem, czy do tej gry sobie maty nie kupic. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No i przeszedłem.

 

Gierka niezła ale pod koniec imo troche klimat straciła.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Zakończenie miałem takie, że cyborgi przejęły kontrole nad światem. Kane puknął Carle i zrobił jej dziecko, które w przyszłości ma uratować świat. :/

A jakie wy mieliscie zakonczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są trzy możliwe zakończenia. Zależne są od momentu kiedy musimy zdecydować czy oddać dziecko tej babie, i podczas finałowych walk, mozna jakas przegrac w wtedy to sie zmienia. Pamietam kiedys widzialem trzy,ale pamietam tylko zwyciestwo ludzi. Ale Kane to ja chyba zawsze "puknie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Pod koniec jak dla mnie to zbyt bajkowate sie robi, poczatek mi sie strasznie podobal, bardziej realne to bylo i sie wczułem, potem gra juz byla dla mnie zwyczajna i poziom spadl, ale musze powiedziec, ze milo mnie ten tytul zaskoczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę pojechałem do Biedronki kupić Jade Empire i Fahrenheit. Jade Empire nie znalazłem, a Fahrenheit był ostatnim egzemplarzem. Gierka zakupiona. Wczoraj wieczorem zainstalowałem (fajna sprawa z quizem podczas instalacji) i... wesssało mnie! Zacząłem grać coś koło 22:00... skończyłem koło 5:00.

 

Dawno żadna gra nie wciągnęła mnie na tak długo. Przy takim Falloucie 3 nie mogłem wysiedzieć więcej niż 2 godzin, a po 10-15 godzinach spędzonych przy Falloucie 3 od tamtego czasu jakoś nie ciągnie mnie do tej gry. Fahrenheit to zupełnie coś innego. Wciągająca, kapitalna gra. Każdy powinien w nią zagrać, zwłaszcza że można ją nabyć już za 10 złotych.

 

Quantic Dream pokazał po raz kolejny (Omikron: The Nomad Soul ktoś jeszcze pamięta?), że potrafi robić znakomite gry.

 

Gra miażdży!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quantic Dream pokazał po raz kolejny (Omikron: The Nomad Soul ktoś jeszcze pamięta?)

Dwa tygodnie temu ukończyłem Omnikrona po raz trzeci. Co do Fahrenheit to można powiedzieć, że to już klasyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt widać różnicę pomiędzy oryginałem, nie na tyle żeby robić szum. Na dużych monitorach wygląda pewnie lepiej, ale nie mogli po prostu zrobić moda? Odp. Nie bo jak można drugi raz zarobić na kultowej grze to czemu nie.

Dodano jakieś usunięte sceny, ale chyba tylko z wersji na ameryke? Europejskie wydania chyba nie były cenzurowane, czy się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...