Skocz do zawartości
Grimlock

Tomb Raider: The Angel of Darkness (Tomb Raider 6)

Rekomendowane odpowiedzi

Tomb Raider The Last Revelation miał być ostatni, a tu już 6 cześć. W czasie gdy Eidos ją wypuści, będzie już prawie gotowa część 7. A w planach jest już 8.

Co sądzicie o nowym bohaterze, który będzie rozwiązywał zagadki ramię w ramię z Larą?

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to to duzy minus... jak sie jest samemu to wszystko jest dwa razy wieksze i dwa razy straszniejsze... :)))

 

zwłaszcza jak zle napiszą AI i klient w decydującym momencie stanie w kącie i nie bedzie reagował :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to to duzy minus... jak sie jest samemu to wszystko jest dwa razy wieksze i dwa razy straszniejsze... :)))

 

zwłaszcza jak zle napiszą AI i klient w decydującym momencie stanie w kącie i nie bedzie reagował :))

Będzie można kierować obiema postaciami. Chociaż jak to będzie wyglądać to sam dokładnie nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edios tymi wszystkimi TR to chyba chce rywalizowac z final fantasy :) teraz 6, 7 i 8 w planach. To jeszcze tylko 20 i bedzie spox.

 

zwłaszcza jak zle napiszą AI i klient w decydującym momencie stanie w kącie i nie bedzie reagował :))

 

a co do tego to chyba nie bedzie takiej mozliwosci bo podobno bedzie mozna sterowac tymi postaciami, a nie chodzic we 2. Wiec to raczej nie zalerzy od AI goscia ale od twojego IQ :P jak bedziesz mial ochote stanac w kacie to se tam postoisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bądzmy tak zle nastawieni moze jednak gierka nie bedzie taka zła ja np napewno w nia zagram.Chciałbym jeszcze zaznaczyc ze TR to gra która była od zawsze na PC lepsza niz na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jasnowidzowie i znawcy wszystkiego plus niewiadomego. Skad wiecie, ze gra bedzie suxxor ?

Gral ktos w wersje chocby PSX ?

Jezeli mialby sie opierac na niektorych reckach to np. nie zagralbym w splinter cella. Na szczescie nie wyrazam swojego negatywnego zdania na temat gry w ktora nie gralem lub nie gral moj bliski znajomek.

Colin na PSX tez jest kiczowaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jasnowidzowie i znawcy wszystkiego plus niewiadomego. Skad wiecie, ze gra bedzie suxxor ?

Gral ktos w wersje chocby PSX ?

Jezeli mialby sie opierac na niektorych reckach to np. nie zagralbym w splinter cella. Na szczescie nie wyrazam swojego negatywnego zdania na temat gry w ktora nie gralem lub nie gral moj bliski znajomek.

Colin na PSX tez jest kiczowaty.

Moze tak napisalem bo nigdy nie lubilem tomb raiderow i mialem jakas nadzieje ze moze ten tytul mi sie spodoba, ale widze ze chyba jednak nie :)

Juz po samych screenach widac ze rewelacji chociazby ze strony graficznej nie ma. Dlatego bazuje na opiniach ludzi ktorzy grali w wersje ps2 i/lub na pc bo nie chcem sciagac 2 plyt zeby sie jednak przekonac, ze gra jest do bani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos odpali na Piecu niech mowi co i jak...

Wlasnie zainstalowalem TR:AOD i niestety jestem rozczarowany.

Juz grafike pomijam, mi w calej serii TB podobala sie glownie, powiedzmy fabula i klimat.

IMHO tego brakuje w najnowszym Tomb Raiderze.

Co jeszcze? Jakos kompletnie nie moge sie oswoic ze sterowaniem... albo dawno nie gralem w TR, albo cos totalnie schrzanili :?

Zauwazylem jakies nowe ficzery, z interaktywnym rozmawianiem, dialogi za pomoca ktorych mozna troszke zmienic bieg wydarzen...

Nie gralem jeszcze za dlugo, ale nie skreslam tej gry jeszcze ze wzgledu na sentyment :wink: Troszke sie jeszcze... pomecze, bo niestety przyjemnoscia tego nazwac nie moge :(

 

Aha...

Zamiescilem TUTAJ kilka screenshotow, bo te podane na stronie powyzej sa nadzwyczaj ladne ;) w porownaniu do tych moich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee... grafa nie jest nawet taka zla.... rewelacyjna nie jest ale nie odstrasza od monitora ( sadzac po screenach). Wazniejsze jakie ma wymagania. Zeby nie bylo tak jak z matrixem - nie dos ze srednia grafa to duze wymagania. A jak sie bedzie dalo grac z AAx2+Antizox8 to nie bedzie zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis rewelacyjnych zmian to nie ma,troche pogralem i klimacik ten co lubie.Co do sterowania to troche poruszanie mycha mnie leczy,ale moze byc.Teraz sie zdeko zamotalem w budynku gdzie kolesie gaz wrzucili,jestem na gorze i nie wiem co zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama gra nie jest aż taka zła , aczkolwiek rewelacyjna napewno niee .

 

Grafika poprawiona co widać wyraźnie .

Sterowanie skopsane ( lara reaguje na ruchy troszke opieszale )

 

Myśle żę starzy fani Lary i jej kształtów przebrną wszystko :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie slabiutko szczerze mowiac :/ Szczegolnie sterowanie. Sprobuje pograc na padzie, to moze bedzie lepsze wrazenie. Graficzka calkiem ladna, Lara porusza sie dosc dziwnie :/ Skoki mi sie nie podobaja totalnie, ale to bolaczka wszystki tomb raiderow. Zobacze jak tam dalej wyglada gra, bo na razie jestem w pierwszej lokacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Jako fan TR-a powiem tak: zaczalem to rezac i mam dopiero po 200 pare mega od CD ,troche slabo jak na neostrade,ale wy3mam i wy tez wy3majcie poniewaz jak dotad na przejscie kazdego tr-a ze znalezieniem wszystkich sekretow przeznaczalem 2/3 dni wiec poczekajcie,jesli gdzies utkneliscie to gwarantuje ze jak tylko to dostane to 2 dni pozniej mozecie siegac do mnie po solucje :P i znajac mnie dam szanse grze pod kazdym wzgledem tylko kiszka ze mowicie o tym sterwaniu,ale znajac mnei dam grze 8-9/10 bo jej na bank nie doceniacie, nie bierzcie pod uwage wersji na PS2 bo to na pewno padaka,ustawcie detale na max bo widze ze macie sprzety na ktorych gra pewnie osiaga 60 fpsow i przejdzice z 22 ukladuy dalej a nie zacinacie sie na 1 i oceniacie gre,pamietajcie ze gra sklada sie z 3 czesci,jesli czujecie jakis niedosyt to dojdzice to czesci gdzie np steruje sie kurtisem,jesli ta wam sie nei spodoba to nie mowia do mnie HYDRO i nei umiem grac w gry - tak sie umawiamy,tylk bez oszustw chce szczere opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

io jeszcze jedno kotki.jestem pewien ze w grze wcale nie trzeba grac myszka tylko nei umicie ustawiac guzikow, jesli pamietacie to ustawice konfiguracje z kazdego tomb raidera : strzalki sterowanie, end - obrot,num 0 - rozgladanie sie, pg down - strafe w prawo,del - strafe w lewo, / - bieganie , kropka - kucanie, przecinek - flary,nie wiem co jeszcze wymyslili ale ustawcie guziki obok przecinka pozostale a bedzie good bo i jeszcze ustawcie kamere wg waszego zyczenia na myszce i nie ruszajcie jej !!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

jeszcze prawy shift - wolne chodzenie, ALT - skok , prawy CTRL to akcja a spacja to chowanie i wyciaganie broni : to wszystko , 0 filozofii, nie umiecie ustawiac guzikow a narzekacie na steorwanie i nie patrzcie na to ze jest myszka i jakis powalony config - zmiencie wg mojego wzoru a bedzie good

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

ALT - skok, SPACE wyciaganie i chowanie broni i SHIFT to powolne chodzenie i zlejcie tamta konfiguracje, ustawcie wg tego wzoru a gwarantuje ze bedzie good, pamietajcie - m"yszka nie istnieje" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze na wszystkich screenach to moge powiedziec (o grafie) ze jest bardzo padaczna... textury leza. wygladaja jakby mialy 256x256. swiatlo zapewne statyczne. modele srednio zrobione szczegolnie kratka na jednym ze screenow. zwyczajne kwadraty z textura opacity. po splinter cellu i doomie alpha to jest dno..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i musiało mi sie coś popier.... w tej grze,

ma ktos takie cos że jak lara mówi to ma głos jakby ją ktoś puscił w magnetofonie pare razy szybciej, i to jest tylko z gadką (na szczęscie)

moze ktos wie jak to zrobic

a co do grafiki nie jest taka najgorsza,nawet nie wiem do czego sie przyczepić,

za to jest na co popatrzeć jesli chodzi o bumpmaping i pixelshader

bylem tylko w pierwszej lokacji, ale kałuże na schodach, albo naziemi

zajebicho to wygląda, jedynie do czego można sie naprawde przyczepić

to sterowanie, ludzie myszy nie gryzą, ale też można sie przyzwyczajić

nigdy nie grałem dłuzej w zadnego TR, ale teraz oblookam to bardziej dokladnie

aha muzyka jest swietna, zwłaszcza w menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olll jeee :)) ale ta gierka SSIEEE :))) pogralem godzine :). I myslalem ze w klawiatura jebne w monitow a potem przez okno jak proboelaem 100 raz obrocic sie na schodach :). Ponadto jak nacisne strzalke to zanim ona wystartuje moge isc spokojnie zaparzyc se kawy :) bo zleci pare minut....dzisus. A grafiak jest srednai moim zdaniem, bo smierdzi mi konsola :). Nie lubie takichj przerabianych gier z konsol. Generalnei czekam na pacza, ktory miejmy nazdieje poprawi sterownie i wtedy bede mogl pograc. Poki co nagrywam an cd i bedzie czekac na polce :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...