Skocz do zawartości
foka333

Przelewy Na Poczcie Polskiej

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo roznie, srednio ok 2 dni

zawsze jak wplacalem (do siebie) pieniadze

na konto (mbank) za posrednictwem poczty,

zawsze robilem to w czwartek i w sobote juz

pieniazki na koncie byly :)

 

a tak, to najlepiej wplacic albo we wplatomacie,

albo w oddziale danego banku (tutaj ING)

bedzie najszybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wpłacam w banku - zależnie od banku na którego konto wysyłamy - zamawiałem fona - wpłaciłem 8 rano >> 10 kasa u gościa była (potwierdził mailem)...

Najlepiej mieć konto internetowe...najszybsze i najlepsze bo nie trzeba z domu wychodzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wplata kasy przez poczte to glupota (gorzej jak nie ma wyjscia i trzeba wplacic...).

Najlepiej isc do pierwszego lepszego banku, wplacic kase i za 2-3h bedzie na koncie. Szybko i bezpiecznie.

1579951[/snapback]

yh. Idz do pierwszego lepszego banku i zrob wplate to zobaczysz jaki % jest wplacenie na konto jezeli konto na ktore chcesz wplacic jest w innym banku. kosmos. A ja na poczcie polskiej robilem kiedys wplaty i nie mialem zadnej awarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yh. Idz do pierwszego lepszego banku i zrob wplate to zobaczysz jaki % jest wplacenie na konto jezeli konto na ktore chcesz wplacic jest w innym banku. kosmos. A ja na poczcie polskiej robilem kiedys wplaty i nie mialem zadnej awarii.

1580605[/snapback]

 

 

zgadzam się kiedyś chciałem sprawdzić czy będzie szybszy przelew w chyba PEKOA i jak się dowiedziałem jaka mają prowizje to mnie z nóg zwaliło 7 zeta za wpłate kasy :blink: !!!!! tylko już nie pamiętam na jakie konto........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...