Skocz do zawartości
tomcyk

Po pijaku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

stawiam tego posta bo sam jestem w stanie wskazujacym!!!!!!!!

Jak ktoś jest tez w takim satnie to zapraszam.

i wiem ze ludzie sie beda wpisywac tylko co łikend 0-ale cóż:):):):) :twisted:

Wszyskich pijusow zapraszam:)

piszcie co myślicie

Szacuneczek

Ps.Ja nie pisze nic bo po pijaku cntralnie nic nie myśkle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaLOL buhahahaha... ciekaw pomysł tylko nie wiem czy się sprawdzi bo podczas sztormu ciężko włączyć kompa a co dopiero cos napisać ! Dołączona grafika buhahahaha...

 

Heineken Power !!!

Brendy Napoleno Power !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu Pe, jestem po butli martini czerwonego i poprawiam żywcem - jescze żyję ale mam 2 tyskie w lodówce - to mnie rzuci o podfłogę niebawem....Martimi były 2 ale jedno wypiła kobieta - nie wiem gdzie jest i w jakim stanie........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He apnowie ja juz przetrzezwialem zamiast isc na wykaldy poszlem na picie z funflem. Jeszcze mnie troszku trzyma. Ale jutro to bedzi e prz<span style="color:red;">[ciach!]</span>e. Wypilismy 0.75 i 0.5 na 2 zgon jak <span style="color:red;">[ciach!]</span> przez 3 h nietomny bylem.

ze tez ja qrde tego nie pamietam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wrocilem z baru ...bylo elgancko ...Ale najepleoej bedzie jutro ...A w sobote dobry fdzien ..Pobieram dupeczke do GroundZero ....Oj bedzie fajnie , jezeli sie nie najebie za ostro ...jakzawsze ...Nara ...Pozdrawiam wzystkich co chlaja !!! Piateczka beje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nigdny qwa nie mam kaca!!!

to jest prze<span style="color:red;">[ciach!]</span>e!

 

 

Też tak kiedyś myślałem do puki jednego wieczora nie wypiłem jabola+0,5 bolsa+okocim mocny. -wszystko na dwóch. Faza była wystarczająca... a kac był MEGA!! nie mogłem głową ruszyć tak bolała... tylko siedziałem nieruchomo cały dzień i grałem w q3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nigdny qwa nie mam kaca!!!

to jest prze<span style="color:red;">[ciach!]</span>e!

 

 

Też tak kiedyś myślałem do puki jednego wieczora nie wypiłem jabola+0,5 bolsa+okocim mocny. -wszystko na dwóch. Faza była wystarczająca... a kac był MEGA!! nie mogłem głową ruszyć tak bolała... tylko siedziałem nieruchomo cały dzień i grałem w q3

ale ja po butli wina, ilus piwach, spirytoosie i ganji nie mialem kuwa kaca :P

to jest goopie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hech panowie dzis powtarzamy akcje z wczoraj z funlem. jestem po 1 browcu zaraz idziemey do monopola. ( po ksiązki ) Jak wszystko przeczytamy i dojde do siebie to sie odezwe.

 

( DO reeda odnosnie slownictwa postaram sie ograniczyc z tymi ****** )

 

Strzałeczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bruce "dobry" kac jest wtedy , gdy rano wstajesz i masz swiat w trybie awaryjnym (16 kolorow i 640x480)

no nie ROTFL :lol: myslalem ze padne jak to przeczytalem :D 8)

nie ty jeden :P

mhaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj umysl stoi na linuxie wiec nie mam trybu awaryjnego :lol:

ostatnio duzo pije debowego mocnego, bo mi net padl calkowicie i nie moge grac.

widzicie do czego czlowieka doprowadza tpsa? do alkoholizmu !!!!!!

no nic zaraz zrobie sobie reboot, albo shutdown -h "now" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bruce - jezeli nigdy nie miałeś kaca to..... poprostu nie umiesz pić :P Nie ma ludzi co nie mają kaca. Wcześniej czy poźniej tak sie schleją, że kac murowany :D

to zalezy , jak mialem 15-17 to nie mialem kaca a teraz jest masakra jakis flakon , kikla browarow do tego papierosy i mam kaca i sie zle czuje , tak jak teraz ie po APAP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nigdny qwa nie mam kaca!!!

to jest prze<span style="color:red;">[ciach!]</span>e!

 

 

Też tak kiedyś myślałem do puki jednego wieczora nie wypiłem jabola+0,5 bolsa+okocim mocny. -wszystko na dwóch. Faza była wystarczająca... a kac był MEGA!! nie mogłem głową ruszyć tak bolała... tylko siedziałem nieruchomo cały dzień i grałem w q3

ale ja po butli wina, ilus piwach, spirytoosie i ganji nie mialem kuwa kaca :P

to jest goopie :D

Gajna odczula od alkoholu!!!

Jeżeli chcesz to moge tobie zafundować (za zaliczeniem pocztofym ofkoz) gąsiora z winkiem :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wrocilem dopiero teraz z imprezy nawalony jak stodola nie wiem jakim cudem bo zasnolem przed kompem kolegii!!!!!!!!!!!! a potem sie obudzilem z jakas niewiasta w lozku!!!!!!!!!!! i zonk nie wiedzialem jak miala na imie piszczy mi tak w uszach ze chyba zaraz kopne w kalendarz ale imprezka byla przednia jedna wielka "miazga [gluteus maximus]" :twisted: Pozdorwki dla wszystkich pijanych i skacowanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...