Skocz do zawartości
kamilo23

Muzyka Polska Wszystkie Rodzaje

Rekomendowane odpowiedzi

Pawel Kukiz, wybrane Kazika (szczegolnie soundtrack do "Rozdroza Cafe", "Los sie musi odmienic") ...co jeszcze... RAP! A wiec np. Kaliber44, Paktofonika, Malolat/Ajron (zyciowe teksty rlz!!!), Eldo, 600V, Peja i Slumsy, Lona na bitach Webbera itd.

Nienawidze TEDE'go i wszystkich tych nowych polskich pseudoamerykanskich wymyslow, o hiphopolo juz nie wspominajac. :| No i metalu ofkors. Rocka typu TSA (chor starcow :lol: no offence) rowniez nie trawie. Nie przepadam takze za wolnym stylem.

Pozdr.

Edytowane przez jvt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja slucham tego co akurat leci w radiu :D no, ale jezeli chodzi o konkretne kapele to glownie cos kolo big cyca, glownie te najbardziej polewkowe piosenki np "wielka milosc do babci klozetowej" itp fajnie jest tez posluchac piosnek o Braciach Kaczorach na wp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje pewnego utworu dyskotekowego:D Jego refren brzmi tak: "chciałbym ci powiedzieć że ja lubie czesto kłamać, chciałbym ci powiedziec że serca lubie łamać..." Taka muzyka mnie kreci:D Musze to mieć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kalwi & remi ;-) joke, yepane discopolo jak nic ;]

 

http://teledyski.onet.pl/10178,1437891,teledyski.html

 

lans w beemce i bicik hemm raczej gorszy od bojsów :lol:

 

 

 

 

polecam starą punk-plytke "psy wojny - demokracja"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...