Skocz do zawartości
Miazga82

>>>> Kibelek Miazgi <<<<------prosze O Opinie

Rekomendowane odpowiedzi

aerial > wiadomo że każdy by chciał mieć grudfosa , ale wez pod uwage że grundfos kosztuje 250 zł atman 50 zł , różnic jest dość znaczna , atman jest wyborem ekonomicznym który spełnia swoje zadanie za minimalna kase i dlatego jest popularny w WC , starcza na początek ,  jak sie chce mieć wc i niema się kasy na lepsza pompke to atman daje czas na zgromadzenie fundusz na coś lepszego i równoczesne posiadanie  WC

I tak i nie :wink:

Jezeli mowa o pompce na "przeczekanie" to lepiej brac aquaela650. Starczy w 100% i bedzie cichszy i latwiejszy w wyciszeniu.

Z drugiej strony mowie po czesci w desperacji bo do burczenie pompki na dluzsza mete STRASZNIE denerwuje i tak jak wczesniej 250zl na grundfosa to majatek, tak teraz nie mam juz zadnych watpliwosci :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy kase - bierzemy grundfosa, nie mamy, albo nie mamy jej jeszcze, to bierzemy aquaela... wbrew pozorom pompka low-endowa dobrze sie sprawdza...

 

ewentualnie potem (apetyt rośnie w miarę jedzenia :wink: ) zaopatrujemy sie właśnie w coś kokretnego...

Edytowane przez oskarro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

----------------UPDATE LEPSZE FOTY---------------

 

Postarałem sie tym razem o lepsze fotografie mojego komputera, który przy okazji przeszedł małe zmiany.

Please teraz o ostateczne komentarze!!

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

 

DUżE FOTKI JAK ZWYKLE NA >>>>>>STRONIE<<<<<<

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

No maszynka wygląda naprawde świetnie jednak i tak nie bedzie kolorowo , trzeba sie do czegoś przyczepić ... wiec ....

 

Jedyne co mi się nie podoba to to że na rurce odpowietrzającej nie ma żadnego korka czy cuś , z jednej strony troche nieestetycznie to wygląda a z drugiej (już moje własne chore pobudki) że się przechyli coś się wyleje ale to tylko moje zdanie - zawsze mam wrazenie ze zaraz cos niedobrego sie stanie (zwłaszcza po ostatnich powodziach w moim kompie ) )

 

Schludnie i bez zarzutów takie moje zdanie

 

Pozrdo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego odpowietrznika to bym sie nie bał, nie widze możliwości jakiegokolwiek przechylenia lub wylania sie płynu z układu. Moj szef ma nóżki i przechylić kompa co waży chyba (jesli dobrze pamietam) 25 kilo to nie jest łatwe.

W układzie czyste borygo 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe to atrapa zrobiona własnoręcznie. Jest to kawałek kartonu zgiety w odpowiednim miejscu i oklejony matą wygłuszającą. W górnej czesci zrobiłem otwór na włącznik do katod.

Tez mi sie to podoba. Pod spodem ukryłem wszystkie niepotrzebne kable, bo bez tego to brzydko to wygądało.

A wężk to żaden problem, dlaczego wszyscy sie tak go czepiają, nie ma możliwości zeby sie tam cos wylało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmiany temperatury nie zauwazylem. Najpierw mialem mieszanke 1:5 (borygo:destylka) i temperatura byla raczej taka sama.

Nie wiem moze sie myle, ale 100% destylki przyczynia sie do cichszej pracy pompki, bo w sumie borygo ja troche smaruje. Nie wiem, ja tak tylko podejzewam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie czepiaj sie zmieniałem pliki na serwie i teraz mi sie nie chce tutaj na forum linkow zmieniac. Bez przesady, fotki masz wszystkie na stronie i nie trzeba robic checy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...