Skocz do zawartości
[Shinigami]

Gtr 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

No a ja na darmo sie przejechałem, niby dziś premiera, a w empiku brak egzemplarzy :|

Wlasnie z tego powodu nie wychodzilem do Media. To bedzie u nich moze w poniedzialek , a znajac Media to w piatek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firekage chyba nei rozumiesz o co mi chodzi.. zeby grac po sieci musisz meic wer .1.1 a na wer PL nei wydano jeszcze patcha .Inne wersje sa zabezpieczone securomem i patch od nich nei pasuje po prostu do wer. PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do diaska :mur: kolejna wizyta w empiku i przysłowiowa d... nie było w empiku znowu, a premiera była w piątek :mur: Troche wkurzające, bo taki Broken Sword tez miał premiere w piątek, i było kilkanaście egzemplarzy :mur: chyba gry CDProjektu szybciej sprowadza empik :mur:

 

Czy ktos ma fizycznie ta gre?

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ja mam :)

Mam..i nie jest potraktowana STAR FORCEM :blink: Ponadto lepiej lazi niz GTR 1 (o GTL nie wspominam :razz: ) oraz od Race. Faktycznie bylem po to w poniedzialek. Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skad masz wer PL bez SF skoro tak zostala wydana :| ja z wer PL uzylem tylko kodu do rejestracji online, dvd nawet niw wyciagalem z pudelka, a smigam na angielskiej 1.1, bo do wrzesnia nie mam zamiaru czekac na patch od cenegi.

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

nie wiem skad masz wer PL bez SF skoro tak zostala wydana :| ja z wer PL uzylem tylko kodu do rejestracji online, dvd nawet niw wyciagalem z pudelka, a smigam na angielskiej 1.1, bo do wrzesnia nie mam zamiaru czekac na patch od cenegi.

Nie wiedzialem , ze tak zostanie wydana bo GTR 1 i GTL mial Starforce.

 

Tak zrobilem aby potwierdzic to nizej:

1.Wsadzilem plytke DVD do czytnika. Odpalilem A Ray Scannera.

2.Przeskanowalem 2 opcjami.

3.Zobaczylem >>> no protection found. :|

 

Sam robilem backup oryginalu aby grac z dysku metoda na starforce , ktora w pw podawalem aby grac w GTL. Tymczasem znajomy ez to zakupil i pytal sie czy ma to starforce. Odparlem , ze tak. Zainstalowal (mobo NF2) i powiedzial , ze nie. Myslalem , ze wprowadza mnie w blad wiec zrobilem to co wyzej. Nie ma.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie chłopaki na wersji pl w MP?

Bo nie ma, z kim pograć, patche 1.1 nie działają jak powinny, nie po to też kupiłem oryginał, tylko, że szlak trafia jak się wchodzi w MP i jest pustka dla wersji 1.0.

Piszecie do Cenegi, kiedy wydadzą uaktualnienie?

Napisałem, ale odpowiedzi brak, mam nadzieję, że nas nie zleją.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cenega wiedziala od poczatku, ze dajac SF zamiast SD skaze polskich graczy na niekonczace sie czekanie. sciagnij angielska wersje, zainstaluj patcha 1.1 i nocd, uzyj klucza z ostatniej strony okladki wersji PL i ciesz sie gra MP i nie czekaj na cenege. dziady nawet nie umiescily info, ze ludzie z simracing.pl pracowali przy lokalizacji... :| jak dla mnie szkoda slow....

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

śmiech na sali, a u mnie nadal gry nie ma :lol2: tzn. w empiku. Ludzie, gdzie kupowaliscie GTR2 oprócz neta?

Media Markt Worclaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

oczywiscie:

fiat panda, ford fiesta, chevrolet aveo i wiele wiele innych :mur:

Co w tym śmiesznego? Ja akurat lubię seryjne samochody. Liczyłem na jakieś mody jak do rfactor ale widać jest tylko Lambo. Jazda trzymającym się jak formuła ferari z wyświetlaczem zamiast budzików, rurami zamiast skórzanych foteli to nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym śmiesznego? Ja akurat lubię seryjne samochody. Liczyłem na jakieś mody jak do rfactor ale widać jest tylko Lambo. Jazda trzymającym się jak formuła ferari z wyświetlaczem zamiast budzików, rurami zamiast skórzanych foteli to nie to samo.

zainstaluj sobie moda fizyki by prs i bedziesz mial trzymajace sie asfaltu wozki jak f1 ;] orygnalna fiza gtr2 jest taka sobie, dopiero fiza prs dodaje jej smaczku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ludwiczek rozbawiłeś mnie chłopie :D

to nie TDU ze masz seryjne auta - ta gra traktuje o czyms innym zdeka.. :)

Ty chyba nadal nie rozumiesz o co mi chodzi.

 

Chciałbym tylko zobaczyć jak w GTR2 jak się jeździ seryjnymi autami. W takim rFactorze fajnie jest sobie po wyścigach wsiąść w F430 i pojeździć dla rozluźnienia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...