Skocz do zawartości
acd

Krotka Pilka: Grundfos Czy Laing

Rekomendowane odpowiedzi

Jest juz topic o tych pompach.. ale jak juz napisales to odpowiem :P Wez grundfosa.. niedawno ktos tez sie pytal mowilem Laing bo wydawal sie mniejszy ale przeciez grundfos bez tego termostatu czy co tam jest tez jest maly a wyglada lepiej. Pozatym ma chyba max 900 l/h a laing 700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest juz topic o tych pompach.. ale jak juz napisales to odpowiem :P Wez grundfosa.. niedawno ktos tez sie pytal mowilem Laing bo wydawal sie mniejszy ale przeciez grundfos bez tego termostatu czy co tam jest tez jest maly a wyglada lepiej. Pozatym ma chyba max 900 l/h a laing 700.

1603808[/snapback]

gdzie jest ten topic? Chetnie sobie poczytam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może doprecyzuję: Lainga z linka, który podałeś na górze zakupiłem około 2 tygodni temu. Jeśli idzie o ciszę jest to IDEAŁ, przy czym zaznaczam, że w kwestii dzwieków wydobywających się z kompa należę do zboczeńców ;)

Innymi słowy pompa jest faktycznie niesłyszalna, miałem przed nią Coolteka 750, był od niej ZNACZNIE ZNACZNIE głośniejszy --> było go słychać :P

 

Co do przepływu to nie potrafię czegokolwiek powiedzieć, zawsze miałem raczej słabe pompeczki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie zostaw poldka jak czysty ;)

1641561[/snapback]

ehh.. sorry kszonek ale ty jestes prawdziwym zagroznieniem dla tego forum .. piszesz post za postem aa w dodatku one nic nie wnosza do tematu .. :( wez troszke sie opanuj .. to nie sa wyscigi w pisaniu postow ani nic .. ot jest forum .. przez ciebie to jush mi sie nie chce wchodzic do tematow o wc bo tam sa prawie tylko twoje posty .. aa co gorsza zaczynasz pisac tesh winnych dzialach ... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh.. sorry kszonek ale ty jestes prawdziwym zagroznieniem dla tego forum .. piszesz post za postem aa w dodatku one nic nie wnosza do tematu .. :( wez troszke sie opanuj .. to nie sa wyscigi w pisaniu postow ani nic .. ot jest forum .. przez ciebie to jush mi sie nie chce wchodzic do tematow o wc bo tam sa prawie tylko twoje posty .. aa co gorsza zaczynasz pisac tesh winnych dzialach ... :/

To jest postoholizm. Moze sie zalozyl z kims ze nabije X postow w czasie Y ? :lol:

Ja ze swej strony tez apeluje zebys spasowal troche, bo naprawde szkoda zasmiecac forum nic nie wnoszacymi zdankami w stylu "podoba mi sie" ect. Nie o znacza to ze musisz pisac mniej, pisz nawet wiecej, ale merytorycznie, rozbudowanie i ciekawie - a ludzie zaczna ci dziekowac za wszechstronna wiedze i pomoc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mnie zastanawia - wszyscy pisza ze te pompy ciezko sie odpowietrza... to czemu mi praktycznie sie sam odpowietrza moj laing?! nawet jak zaciagnie powietrza do układu przez chwile mieli a potem wyrzuca wszystko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mnie zastanawia - wszyscy pisza ze te pompy ciezko sie odpowietrza... to czemu mi praktycznie sie sam odpowietrza moj laing?! nawet jak zaciagnie powietrza do układu przez chwile mieli a potem wyrzuca wszystko....

1643271[/snapback]

też mnie to zastanawia

Niech ktoś powie prawde :D

 

ja mam jakiegoś wyśmiganego aquashuta za ok 10zł i sam sie odpowietrza bez problemu, a ma ok 5W, a te potworki mają moc do tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem o zapowietrzaniu sie pompek to nie ma co gadać, bo ja jakos sie z tym zjawiskiem nie spotkałem. Jeżeli zle mówie to poprawcie mnie.

Gorasza sprawa jest z odpowietrzeniem układu, ja wczoraj przeszedłem na in-line, i powiem jedno, rezerwuar a w nim pompka to niesamowita wygoda jesli chodzi o napelnienie, odpowietrzanie i opróżnianie układu. Przez chyba 10 godzin moj układ sie jeszcze nie odpowietrzył, co chwilka podchodze do kompa zeby nim potrząsnąć, bo pełno powietrza w nagrzewnicy. Gdy był rez to to powietrze od razu uciekało, a teraz to krąży i nie chce uciec tak szybko.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...