Skocz do zawartości
FUTURISTA

Radeon 9500PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie ta karta rewelacja. Tutaj są testy pokazujące że czas NVIDII dawno się skończył. ATI posiada już dwie karty różnych generacji(no prawie) które są szybsze pod każdym względem od najlepszego produktu NVIDI  a do tego bardziej zaawansowane technologicznie.  

 

http://www.anandtech.com/video/showdoc.html?i=1756&p=9  Tutaj jest widoczna największa przewaga. Myśle że w obecnych czasach wiele osób już gra z AA i FSAA. Mój GF3 jednak nie daje sobie rady.  

Pozostaje troche poczekać aż karty te będą miały sensowną cene ~800 zł brutto.

taaa jasne jak se narysujesh :twisted:

ej powiedz w czym ta karta jest taka rewelacyjna ??

NVIDIA moze jest teraz troche w tyle ale wroci na nalezyte miejsce. :twisted:

Naprawde nie rozumiem twojej ignorancji faktów. Spójrz na wykresy i powiedz czy 9500pro faktycznie jest taki gorszy od ti4600 !!! Albo nie umiesz analizować faktów albo nei wiem co :)

 

Piszesz: ej powiedz w czym ta karta jest taka rewelacyjna ??

A ja na to: w tym do czego dałem linka, około 100% przewaga to bez znaczenia? hmmm , nie rozsmieszaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba pamietac ze radek 9500pro nie mial byc i nie jest odpowiedzia na ti460 ale w czesci testow ( anizo itp) jest znacznei od ti460 wydajniejszy czasem trochwe wolniejszy

za te sama kasa mozna miec mniej wiecej te sama wydajnosc z przewaga nad radkiem jezli chcemy piekny obraz oraz nowoczesniejsza karte z obsluga dx9 i innymi <span style="color:red;">[ciach!]</span>lami karte bardziej podatna na oc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ATI odpowie na FX-a 8)  NIVIDY

Ale i tak jak założe radiatorki na pamiątkach to ten FX może się schować :wink:  :lol:  :D  

Pozdrawiam

Punek

Podobno ma wypuścić Radeona 9900 wykonanego w technologi 0.13u z pamięciami DDR2.Takie coś bedzie miało przepustowość pamięci równą 32gb/s !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ATI odpowie na FX-a 8)  NIVIDY

Ale i tak jak założe radiatorki na pamiątkach to ten FX może się schować :wink:  :lol:  :D 

Pozdrawiam

Punek

obilo mi sie o uszy ze ial byc to po prostu radek 9700 ale z memmorkami ddr2 ale nei wiem jaka wydajnosc po pokazaniu gffx to nie wiem czy to wystarczy przepustowosc moze miec nawet 4x wieksza ale fx ma mocniejszy rdzen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jtt od jakiegos cZasu ma radka 9500 ale nez pro ale poza tym to nigdzie nie widzialem w zadnym cenniku niech szybciej wejdzie i tanieje wydajnosc radeczka 9500pro mnie zadowoli

jtt ma tylko ze wirtualnie. W detalu jeszcze nikt nie widzial spodziewane dostawy za kilka(nascie) dni (znajac ich zdolnosc do dotrzymywania terminow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadze, ze zeby byl sens kupna karty 9500 musialaby kosztowac w okolicach 500 zl (i musialoby nie byc artefaktow). Natomiast 9500PRO jesli rzeczywiscie jest wydajniejszy od gf 4 ti 4200 to tez nie moze kosztowac 1000 zl, conajwyzej 700 zl zeby ludzie zrezygnowali ze sprawdzonego 4200 na rzecz nowosci jaka bylby 9500 PRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczkaj az wejdzie gfFX ceny na pewno spadna a ze u nas zawsze drozej to inna sprawa powinien kosztowac 800zł pro przynajmnije zeby sei zrownal z cenami gf4ti choc te po wejsciu fx mysle ze tesz tansze beda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zeby kupno 9500 (nie pro) miało sens musialby kosztowac taniej niz 8500. 800 zl jest nie do przyjecia przeciez za 700 mozna kupic duzo lepszego i sprawdzonego gf4ti4200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to ten 9000 pro strasznie nie jest oplacywalny, bo wiem ze 9000 to ok 300 zl kosztuje

Najtanszy R9000 w tej chwili kosztuje okolo 345 pln brutto. A normalne ceny sa w granicach 400 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel wczoraj testował R9500 (bez pro) i wydajność porównywalna do Ti4200 ale oczywiscie ati ma lepsza jakość karte mozna nabyc na www.gral.pl 859zł wersja box firmy nie znam ale karta jest orginalna ATI sam chce kupic ale wersje pro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kiepsko powiem marne 9600 ehh powiem tak ta karta jest nie warta swieczki pro czy nie pro przeszedlem sie do ATI i pytam znajomkow po sasiecku a ATI a moja hata czy moge se pozyc a on ze nei ma czego pozyczac :P a dlaczego bo to shit :-)

a pro nie mial :-) ale przytargam moze na chate to powiem jak i co bo samego bez pro nie tykam bo smierdzi !

Jutro rano poleze pozawracm dupe to wyszarpie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czy warto zapłacic 2 razy tyle za karte która jest porównywalna z 9000 pro a przegrywa z 8500 mój wynik w 3 demarku w podpisie.pozd.(karty 9500nie powinny byc wogóle w sprzedazy takie mam zdanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czy warto zapłacic 2 razy tyle za karte która jest porównywalna z 9000 pro a przegrywa z 8500  mój wynik w 3 demarku w podpisie.pozd.(karty 9500nie powinny byc wogóle w sprzedazy takie mam zdanie)

no nie warto, przynajmniej na razie... ale juz powoli ceny sie klaruja... bylo 997, teraz 850... jak spadna do powiedzmy 650-750 to juz bym byl za... a co do sprzedazy tego modelu, to ati sobie zrobilo ta karte tylko i wylacznie po to zeby za 9500pro wiecej wyciagnac :( ide dalej sie bawic...

 

ps. jakosc obrazu rewelka na 19" !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...