Skocz do zawartości
perkens

Muza Jeana Micheala Jarra

Rekomendowane odpowiedzi

witam, wiem że to jest forum komputerowe ale ostatni raz spytam o jedną rzecz: :)

jakie są najlepsze tytuły piosenek jarra? bo wiem że 1 lub 2 były odgrywane na Mundialu 98 i one bardzo mi sie podobają. zresztą jedna z nich jest pokazywana w reklamach na tvp jak zapowiadają koncert

wielkie dzięki :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dyskografia jest dosyć spora...link : http://www.discogs.com/artist/Jean+Michel+Jarre

 

najsławniejszy kawałek to chyba oxygen. Każdy go zna nawet nie wiedząc kto to wykonuje to ze słyszenia napewno. Każde ma swoje mniej lub bardziej lubiane utwory, więc cieżko może być z odpowiedzią na Twoje pytanie.

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie najbardziej kojarzę płyty Oxygene i Equinoxe. Bamiętam też, że kiedyś w TV leciał taki teleturniej "Kwark" i w czołówce leciał jeden z utworów Jarre'a

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Muzyka znakomita, gdy jej slucham przypominaja mi sie czasy gdy jarre przezywal swoj rozkwit, a ja mialem pare lat :)

 

Na temat wczorajszego koncertu w Polsce -

Obawialem sie ze bedzie kiszka, i niekupilem biletow, a teraz zaluje!!!, koncert super, ludzie nazekaja ze to juz nie to co kiedys, moim zdaniem koncert udal sie idealnie, i to nie dlatego ze jarre zrobil super klimat "Solidarnosc", robotnicy, itd, ale poszedl jeszcze dalej, potrafi zrobic szol jakby nowoczesne, Hi-Tech :).

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po koncercie MJR stwierdził że polska publiczność była wspaniała, że rzadko kiedy ma okazje grać dla tak wspaniałej publiczności. Zauważyłem iż wielu zagranicznych artystów muzycznych tak twierdzi po koncertach... mówią tak tylko dlatego że muszą, czy też naprawdę polska publiczność ma w sobie to coś, czego inne nie mają? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym z klasyków jest też "Popcorn" coverowany już chyba przez wszystkich...

1616766[/snapback]

Racja mechl!n :D To jest klasyk, a jego coverów to ze 3 worki płyt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...