Skocz do zawartości
RadeX

---{ Phoenix }--- Project

Rekomendowane odpowiedzi

Mogą być, co prawda ja bym na razie ich nie zmieniał, bo nie wiadomo jak wpłyną na linię obudowy, myślę Radziu że mógłbyś się na razie wstrzymać. Przycież w każdej chwili można je urąbać.

 

 

 

P.S. Odnośnie awarii serwera...aż zakręciła mi się łezka w oku jak usuwałem z ulubionych "Forum Tweak Dyskusyjne..."

 

rewolucja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PelzaK - ja też mam nadzieję że wypijemy jakiegoś bronxa ;]

 

yeld - pomiędzy tymi tribalami będzie guziczek ;]

i tu muszę Cię zmartwić, gdyż prócz moich odcyhleń widocznych na forum mam jeszcze (nie) jedno :D - nie piję alkoholu - chodzę na energie słoneczną :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Radek heh herbatki sie z wami też napije (bronXem również nie pogardze) prawdopodobnie bede z Qmplem na 2 dni we Wrocku także popatrze na te dzieło twe :D bo mojego raczej nie skończe :-| mam tylko nadzieje ze w listopadzie (czy tam w październiku) będą znów targi :) PozdRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze tydzień do wrocławia, a tu święta i robota :/

ale damy radę pomimo podwójnego pechu, najpierw po zamontowaniu chłodzenia na grafikę okazało się że radiator wadzi o slot PCI (gpu za blisko slotu), a potem zjarała mi się szlifierka :cry: działa ale na wolnych obrotach

 

dwie fotki z robienia blaszek na front:

Dołączona grafika

:twisted:

 

Dołączona grafika

 

bling bling! wzorki będą jeszcze bardziej błyszczały bo na razie są zrobione papierem 1500

 

Dołączona grafika

 

dodałem parę szczegółów do frontu, jutro prawdopodobnie będzie gotowy :dremel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

targi tuż tuż a u mnie praca wre (chociaż muszę na dodatek chodzić do roboty)

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

walnę chyba jeszcze jedną warstwę srebrnego (trzecia)

Dołączona grafika

 

 

a co myślicie o drobnych kropeczkach na budzie? powiedzmy w kolorze czarnym, taka mgiełka żeby była. :?: a może zostawić i lepiej nie kombinować bo wyjdzie metalowa biedronka :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 puszki podkładu na metal po 500ml

2 puszki srebrnego akrylu po 500ml

 

razem coś koło 45zł

(choć wszystkiego nie zużyję to po jednej puszcze było by za mało)

 

do tego jeszcze resztka podkładu na plastik do frontu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób wycinasz takie wzorki w blasze?

Sam czy do specjalisty oddajesz?

sam jest specjalistą :lol:

 

Radek nie kombinuj z biedronką bo faktycznie coś moze nie wyjść i trzeba będzie poprawiać.. Pierwsze zdjęcie syci... Prawie jak u mnie w pokoju jak cos moduje :D... tlyko mam troche mniej przestrzeni...

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladnie ci to wyszlo, nie ma sie do czego przyczepic (poza prawa czescia topu budy - tam zdaje sie co jest nie tak z farba, albo sama blacha) to oswietlnie, czy plexi jest niebieska? - w kazdym badz razie syci

 

Gratulacje ;)

 

ot - tam w tle chyba stoi smietnik melonowego ? :)

Edytowane przez kanathea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladnie ci to wyszlo, nie ma sie do czego przyczepic (poza prawa czescia topu budy - tam zdaje sie co jest nie tak z farba, albo sama blacha) to oswietlnie, czy plexi jest niebieska? - w kazdym badz razie syci

 

Gratulacje ;)

 

ot - tam w tle chyba stoi smietnik melonowego ? :)

z farbą wszystko jest ok. może wyszło jakieś przekłamanie albo refleksja na zdjęciu. a pleksa jest wszędzie czarna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladnie ci to wyszlo, nie ma sie do czego przyczepic

ekhm :)... buda faktycznie ładna.. ale da sie przyczepić do czegoś :) Nie powiem żeby nie wprowadzać zamieszania i nie psuć opinii :D. Z resztą to może moje widzimisię :) . Co nie znaczy że buda nie odstaje poziomem od innych modów :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz moje 5 minut :P. hyhyh

Ogolnie rzuca sie w oczy jedno - naklad pracy w poczatkowej fazie projektu. Ale koncowka to tak jakby expres cisnieniowy, cyk i nagle byda skonczona.

No i przyznam ze po "MeanMachine" i "full metal" spodziewalem sie czegos naprawde mocnego...

Ale to i tak niebo a ziemia miedzy tym co tu ostatnio ogladalismy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm buda jest elegancka a nóżki.... nie bardzo, http://www.allegro.pl/item89127003_samsung...t_glosniki.html <<looknij te szklane podstawki od tego syncmastera 750 ST gdyby udało ci się skołowac 4 i w jakiś sposób zamontować to juz by było wszystko elegancko ;] szklane nóżki wymiatają, jak masz chęci to się pobaw jeszcze :)

Edytowane przez Sime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...