Skocz do zawartości
regedit

Napoje Gazowane Znikną Z Polskich Szkół

Rekomendowane odpowiedzi

http://wydarzenia.wp.pl/kat,33328,wid,7816666,wiadomosc.html

 

:blink: Ale jazda, mało co z krzesła nie spadłem jak to przeczytałem. Coca-Cola, Pepsi i inne napoje tego typu znikną całkowicie z polskich szkół. Aż się wierzyć nie chce. Warto obejrzeć też materiał wideo.

Edytowane przez regedit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no parodia...kolejna...:mur:...

 

niech lepiej zamkną szkoły bo nauka wpływa negatywnie na dorastającą psychikę młodego człowieka...:|

1623441[/snapback]

Przeciez tej decyzji nie podjeli ludzie z ministerstwa edukacji tylko producenci napojow, wiec sami sobie robia kuku. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie łam sie mama ci kompot zrobi ;]

 

nie no dla mnie to troche śmiechowe ciesze się że mnie to już nie dotyczy ;]a gdybym picie tych róznych kalorycznych napojów było takie starszne i wogóle wpływające na otyłość to powiedzcie to mojemu organizmowi bo ja wciąż pijam te 'świństwa' i piwka tysz i jakoś wygladam jakby skóre mi na kości naciagali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath wiem że nie ludki z ministerstwa...to co napisałem to taki sam debilizm jak to co oni zrobili...

 

a zresztą kij im w oko... tak jak Arnie mówi...będziem się zaopatrywać w drodze do szkoły...i taniej wyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zły temat...

 

chodzi przecież o wycofanie ze szkół kolorowych napoji gazowanych.

 

ja tam od początku wakacji przerzuciłem się na czystą wodę (gazowana lub nie - obojętnie).

i co niektórym maniakom też radzę <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

lol ja naszczescie mam blisko szkoly sklep, gdzie mam peuna palete wyboru "piciow ;p". W sklepiku mam jakies siki w malutkich buteleczkach po kosmicznych cenach. Jakos mnie to nie trafilo tak bardzo. Cieszmy sie, ze panstwo chce dla nas jak najlepiej (robia to dlatego, abysmy dozyli wieku, kiedy bedziemy musieli podatki placic ;b)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac ze wam te napoje juz mozgi wyzarly. Czytac nie potraficie ? To same firmy produkujace te napoje wycofuja sie ze szkol! Nikt im nie kaze!

 

U nas w szkole i tak kazdy normalny czlowiek pil soki a nie te szczyny ktorymi najlepiej rdze czyscic. Tak samo sklepik poprzedni udalo sie wywalic bo nic tam nie sprzedawali normalnego. Teraz oprocz tego syfu sa tam tez kanapki, pieczywo, jogurty, mleko itd

 

zycze powodzenia wszystkim co pija i zra chemie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko, że ten temat był nawet w Wydarzeniach Dnia :) tłumaczą to tym, że słodkie napoje to tak jakby woda do której dodaliśmy cukier - wode wypijemy, a cukier całkowicie z napojów nie potrzebny się odłoży jako tłuszczyk :D

 

ale naprawdę wierzycie, że takie napoje znikną? bo ja nie bardzo. prędzej zwykłe automaty z np. puszkami na terenie szkoły znikną. w sklepikach towar powinien zostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wydaje sie ze te napoje tak szybko nie znikna... w koncu nie wszystkie sklepiki korzystaja z dostawcow. Wielu ludzi ktorzy prowadza takie sklepy samemu robi zakupy w MAKRO :) i wszystko potem sprzedaje o 30% w szkole. Nie ma przepisu, ktory zabronilby tego robic sklepikarzom. Pepsi i Cola wycofuja tylko swoich dostawcow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co to da?

PRzeciez w okolicy prawie kazdej szkoly jest gdzies blisko sklepik i mozna se na przerwie pobiec i kupic, a takiemu sklepikowi nie moga zabronic sprzedawac takich napoi :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...