Skocz do zawartości
inc0gnit0

[pre-paid] Przejscie Do Heyah Badz Ery

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jestem uzytkownikiem Popa ale zastanawiam sie nad zmiana operatora na ere badz heyah, nigdy nie korzystalem z oferty ani jednej

ani drugiej sieci dlatego mam kilka pytan na ktore odpowiedzi nie znalazlem (badz nie szukalem wystarczajaco dlugo ;) ).

 

- Widzialem ze w heyah zdrapka za 50 zl przedluza okres wykonywania polaczen jak i odbierania o 3 miesiace. Czy w erze jest taki

sam okres przedluzen? Czy mozna odbierac jeszcze dluzej?

 

- Czy korzystajac z sieci heyah stawka 3gr/sms 60gr/min obowiazuje rowniez do ery i stacjonarnych.

 

-Czy mozna wylaczyc poczte glosowa, ale korzystac nadal z informacji o numerach dzwoniacych gdy np telefon byl wylaczony.

 

-Czy w erze rowniez jest cos takiego jak wizytowki w heyah?

 

Narazie mam tyle pytan, gdy sobie jeszcze cos przypomne to dodam:)

 

Prosilbym o odpowiedz na powyzsze pyt i o inne uwagi dotyczace tych sieci ktore moga mnie zdziwic/zaskoczyc po przejsciu z Popa.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczte mozna wy.laczyc, bo masz obsluge uslug na stronie heyah. takze wygodnie. Stawka na stacjonarne 80gr (inne sieci) , do ery jest 60gr/min i 3gr za sms'a. Pozatym jak ci zablokuja rozmowy wychodzace to kasa jest zamrozona (ta na koncie) , nie przepada, wiec jak doladujesz to mozesz nadal z niej korzystac. Slyszalem ze w idei odchodza jakies walki na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem MMS-y sa po 40 gr u jednych i drugich, ale wsumie to dla mnie malo istotne.

edit:

W POPie faktycznie kasa przepada.

 

Znalazlem jeszcze ze w erze ma sie dodatkowo miesiac na odbieranie polaczen

Edytowane przez mamcar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem jeszcze ze w erze ma sie dodatkowo miesiac na odbieranie polaczen

1630431[/snapback]

W POPie od 6 do 12 miesięcy (12 przy doladowaniu 50zł lub więcej)

 

Bardzo fajne sa za to pakiety, poczytaj o nich na www.era.pl . Chodzi tu o te po 7zł z groszami, co dzieki nim masz po 7gr sms do ery i 25gr min do ery.

1630605[/snapback]

Na stronie Ery jest napisane 29gr.

 

W POPie też są pakiety (1/30gr)

 

Nie widzę zadnego powodu żeby przechodzic z popa na erę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Ery jest napisane 29gr.

1630630[/snapback]

Racja, moj błąd.

Nie widzę zadnego powodu żeby przechodzic z popa na erę...

1630630[/snapback]

Oczywiscie, ale to dziala takze w drugą strone. Oferta jest porównywalna i dla mnie nie robiłoby roznicy w której sieci jestem obecnie, wazne jest jednak dla mnie to, ze od kiedy tylko mam komórke ciagle mam ten sam numer (okolo 5 lat).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę zadnego powodu żeby przechodzic z popa na erę...

1630630[/snapback]

Moze faktycznie oferta wypada podobnie, ale zmienily sie priorytetowe numery pod ktore bede dzwonil. Dawniej Idea a teraz Era Heyah Stacjonarne ... w tej kolejnosci, wiec sam rozumiesz ze wtedy roznica jest juz wieksza

 

 

wazne jest jednak dla mnie to, ze od kiedy tylko mam komórke ciagle mam ten sam numer (okolo 5 lat).

1630713[/snapback]

Dla mnie nie jest istotna zmiana numeru, nie korzystam z niego sluzbowo i poinformowanie kazdego smsem to nie jest problem :)

 

Heyah to Era... Poprawnie powinienes napisac: Heyah lub TakTak... Pjona!

1631231[/snapback]

Hmm ... chyba sie czepiasz... wiec idac tym sladem ... wg mnie Era i Heyah naleza do Polskiej Telefonii Cyfrowej a nie Heyah do Ery, gdyby H. oferowala cos innego poza pre paidem wtedy moglbys sie czepiac ze nie napisalem tak tak jako oferta przedplatowa Ery. A tak porownujemy Heyah do Ery, Tak Taka i do Ery Biznes. Chociaz w tym wypadku chodzi o prepaida czyli Tak Tak... wiec nie wiem do czego zmierzasz nie wypowiadajac sie na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...