Skocz do zawartości
szembor

Air Bites

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Zdecydowałem zaryzykować Airbites i w chwili obecnej mam bardzo mieszane uczucia. Polskie strony działają świetnie, błyskawicznie się wczytują, natomiast nie działają prawie żadne strony zagraniczne, a jak już to tragicznie wolno się wczytują, i z reguły sam tekst bez obrazków.

 

Problem zgłoszony już telefonicznie, mam nadzieję że szybko rozwiążą.

 

Zamówiłem też zewnętrzne IP.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Z innej bajki to wiesz może czy neta od nich można rozdzielić? Chciałbym jakiś routerek za pomocą którego kablem podłączę PC, a poprzez WiFi laptopa czy PSP, tylko czy oni wogóle to umożliwiają? Przy zewnętrznym IP chyba wogóle nie powinno być problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na własną ręke (router z natem) można i przez kilka lat nie krzyczeli o to ;) Inna sprawa, to że po rezygnacji z umowy nie wyłączyli mi neta i mam za free 3mb/s :P A jak sie pomajstruje z mac adresami to nawet więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego już czasu zmienił się provider.

Teraz jest nim Internetia (może tylko nazwę zmienili - nie wiem, nie znam genezy).

Dla nas klientów jest tylko lepiej bo teraz w tej samej kwocie mam 4x szybszy net.

Czyli za 59zł 8 Mbit.

 

Potwierdzam idealne działanie tej sieci.

8Mb.

Z sieci ściąga regularnie po 1MB/s - nic nie zawiesza, nie rozłącza.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...