Skocz do zawartości
szembor

Air Bites

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktos ma od nich net po kablu ? u mnie w bloku sie wlasnie pojawili i powaznie sie zastanawiam nad wykorzystaniem okazji zmiany w regulaminie w tepsie i rezygnacji z neo 512, a w zamian zainstalowac lacze 1Mb od nich :] Tylko pytanie jak to chodzi, jak z awaryjnoscia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem z Krakowa i na dzisiaj się umówiłem, żeby ktoś łaskawie odebrał ode mnie modem i router. Oczywiście nikt nie raczył się zjawić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... ja tam mam 512 po wi fi i nie narzekam ... gram w AmericasArmy i mam niezłe pingi... do onetu około 20 ms... z tego co mi wiadomo mój provider ma Neo 6Mbit i 2x 2Mbit i to jest ładnie podzielone pod apeki ... 6Mbit na p2p a reszta na www. Nie znam się na tym ale taki AirBite nie miałby szans w porównaniu do tego kolesia ... a ponoc zaczęli podłaczać w regionie (Sanok) ale w Krosnie nie widze dla nich miejsca i oni chyba o tym też wiedzą ... ponadto za 512 płace 50 pln + Vat :P to już ponad rok idzie takoż :P niedługo przejdziem na 5 GHz i bedzie jesio lepiej ,.... tylko chyba wróble będą spadały upieczone na ziemię ... ale co mi tam ... cały czas samochód obsrywują to im się należy kara hue hue hue :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tym sposobem minął 3 termin...

EDIT:

I czwarty również...

 

Skoro nie jestem już ich klientem to można mną pomiatać :/

Cro i jak tam? przyszli po sprzęty?

 

bo do mojej dziewczyny tez nie przychodzą

może naprawdę już im to niepotrzebne :)

fajnie by było bo przydałby mi się taki :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, odswierzam temacik bo chyba air bites bedzie rzadzil nawet na slasku.

U mnie w miescie i okolicach ROW (Rybnicki Okręg Węglowy) mam siec Rybnet (1MB za 61 pln bez zewn. IP) + hub na DC++ z lokalem.

Okazuje sie, ze firma Air Bites jak obiecala tak robi czyli wykupuje badz inwestuje w lokalne sieci poszczegolnych regionow polski.

Tak sie stalo z Rybnetem i ich siecia. Beda korzystali z ich kabli ale oferte wrzucaja juz swoja i im sie teraz placi.

Ale przejde do sedna.

Oferuja mi teraz 2MB lacze z zewn. IP i nadal hub na DC++ z lokalem za 66pln (bez IP 60pln). 3 pierwsze miesiace za 1pln.

Umowa na 12miesiecy.

Znacie ta firme lepiej niz my tutaj na slasku i warto sie z nimi pisac czy pozostac przy swoim bezterminowym Rybnecie za 61pln 1MB ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferuja mi teraz 2MB lacze z zewn. IP i nadal hub na DC++ z lokalem za 66pln (bez IP 60pln). 3 pierwsze miesiace za 1pln.

Umowa na 12miesiecy.

Znacie ta firme lepiej niz my tutaj na slasku i warto sie z nimi pisac czy pozostac przy swoim bezterminowym Rybnecie za 61pln 1MB ?

 

Od 8 lutego korzystam wlasnie z tej promocji, place 66pln mam 2Mb ktore rzeczywiscie jest osiagane, pingi bardzo ladne, zewnetrzny adres ip jest, wiec IMO bardzo dobra oferta ;) Raz znikl mi net, telefon na infolinie i po pol godzinie wrocil a na drugi dzien dzwonil do mnie koles i pytal czy juz wszystko w porzadku i czy jestem zadowolony z obslugi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 386kbps za 50zł. Pozatym, że za tą cene (imo) kiepska przepustowość, to średnio RAZ W TYGODNIU nie ma neta. A jak już zabraknie, to naogół do rana nie ma :]

 

ps. i można na palcach policzyć miesiące w których nie było przerw (w ciągu 3 lat było ich może 3 albo 4 :] )

Edytowane przez DiJo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W samym Krakowie macie takie jazdy ?

U mnie zamiana na Air Bites to same plusy.

Srednio speedtest.net nalicza mi 1800kbps w down i 1750kbps w up.

Ping w zaleznosci od pory dnia od 35-60ms.

Podobno (ja nie gram w gry multi gdzie liczy sie ping) w Q3 osiagaja pingi rzedu kilkunastu ms, podobnie w CS bez packet lostow.

Z torrentow predkosci sie tak zwiekszyla, ze ja jestem czasami w szoku.

Kiedys posiadajac jeszcze lacze 1Mb nie potrafilem osiagnac sredniego 30kB. Teraz ponad 150kB to norma.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z P2P w tej sieci, blokują. Moge mieć 3 Mbity od nich za 60zł. Ale ta oferta musi mieć gdzieś haczyk. Za tyle w UPC dają 2 mbity.

 

Jestem z Krakowa

Edytowane przez raffal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie blokuja. Nie ma haczykow.

Gniota kazda oferte w swoim zasiegu.

a później olewają klientów :] Po przedostatniej awarii czekałem 3 dni aż bedzie net... jakieś 2-3 tygodnie temu to było :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no 3 dni to nie problem, gorzej gdyby tak tydzień, dwa nie bylo sieci. Net mam w pracy więc jak coś to wszystko co potrzebuje zrobie sobie tam . A w domu net mi potrzebny tylko po to żeby sobie pociągnąć Losta czy Heroes. Dlatego tak ważne jest dlamnie żeby nic nie blokowali, bo po co mi 3 mbity na stronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja probujeod 1,5 miesiaca zrezygnowac z uslug i wyjasnic pare kwesti finansowych.

ponad miesiac czekam na rozliczenie oplat poniewaz mieli niedoplate z mojej strony.ponad miesiac nikt nie umial mi powiedziec za jaki miesiac i itp.Ponad 5 tygodni czekam na pismo z dzialu finansowego.

Poza tym, banda kretynow w infolinii nie potrafi i NIE MOZE niczego zalatwic.Moga wpisac zlecenie, a potem i tak cie maja w [gluteus maximus] i od nowa-mail,telefon, zlecenie i...[gluteus maximus] i od nowa.

niewiarygodne!!!!!!Od 1,5 miesiaca nie moge zrezygnowac z uslug bo list nie doszedl....kto korzysta dzisiaj jescze z uslug Poczty Polskiej i TPSA?!!!szalency?!a moze jest im to na reke bo Poczta Polska nie doreczajac listow, zalatwia w ten sposob im niwygodne sprawy?:))

Paranoja!

NIE PO LE CAM !!!! NIGDY!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, banda kretynow w infolinii nie potrafi

ooo dodzwoniłeś się na ich infolinie :D :D :D jak jest awaria internetu to jakoś nigdy ta infolinia nie działa.. żadko sie trafia, że mozna zgłosić awarie i i tak to nic nie daje :]

 

NIE PO LE CAM !!!! NIGDY!!!!

ja też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba swoj teren maja w d***

Kiedy bym nie zadzwonil to milym glosem mnie obsluguja.

Kilka niewyjasnionych spraw juz zalatwilem niemal odrazu.

Lacze nadal biega z max przepustowoscia, dwie awarie spowodowane burzami byly naprawione w ten sam dzien.

Macie pecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zmienialem sprzet.

Podczas gdy inna karta sieciowa jest w kompie to trzeba podac nowy adres fizyczny.

Niby nic takiego ale ja to robilem o 8:00 w niedziele.

Po godzinie mialem juz neta.

Ja nadal oceniam AirBites baardzo wysoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma Airbites i potwierdzi nowinę jaką zaraz obwieszczę ?

Od jakiś 2 miesięcy mam łącze ponad 20Mb/s za cenę 2Mb/s - jest to wynik ze stronek testujących prędkości łącz.

Czy Airbites zluzowało łącza, coś im się pokszaniło czy co to wreszcie może być ?

Potwierdzone również przez mojego kumpla z bloku.

Torrenty po 1MB/s ciągnę

Z każdej niemal stronki leci maks, który daje serwer czyli 1MB/s - uhh gdyby tak były serki po 8MB to bym tak ssał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A jak dokładnie działa Air Bites? Bo na ich stronie nie mogę znaleźć takich informacji. To jest radiówka? Jakieś szczegóły bym poprosił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...