Skocz do zawartości
ziombka

#tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Pusto bo zaglądnąłeś i poszłeś. jak ktoś zaglądnie 9i zostanie to kanał w końcu się rozkręci. Myślisz że każdy kanał zaczynając jest pełny???

jak bardzo chcesz to mogę postawić 20 botów - będzie mnóstwo osób.

 

Wydaje mi się ze jak trochę osob zaglądnie i zostanie - wkrótce będzie więcej osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czuje potrzeby aby wlazisc i pozzostawac afk. Poprostu chcialem sprawdzic czy sie cos rozkreca.

Wcale nie chodzi mi o stawianie botow, zle mnie rozumiesz. Poprostu wciaz jestem zdania, ze to pomysl niezbyt trafiony. Zeszta temat juz byl:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy... Pamietam, ze jak ktos zalozyl na polchacie pokoj "tweak.pl", to nieraz dalo sie z kims pogadac na poziomie. Oczywiscie nie biore pod uwage mojej listy ignorowanych userow, bo ich wypowiedzi nie roznily sie niczym od tych na forum. Ale jest szansa, ze nie chce sie takim instalowac mIRC'a ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysl niewypal. forum to forum. Nasza ogromna ksiega w ktorej mozna pisac nowe rozdzialy i przegladac juz spisane. a taki kanal... to pusty czat. okazjonalnie moze sie zjawi pare osob ale ogolnie to nigdy nie zadziala :D

 

 

edit

pfhehe... ale mi sie napisalo :-P phizolificznie

Edytowane przez Sir_ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wmiare normalne tematy jest Osla. Na kapke mniej jest testowe. Boje sie pomyslec jakby wygladal rozkrecony kanal tweak'a. Spammerzy, flood, debilne teksty... moze troche przesadzam... ale tylko troszke imo :|

1639074[/snapback]

Żebyś wiedział… założyłem sobie tak o dla zabawy jakiś czas temu kanał #tweak.pl na IRC-Necie (np.: lublin.irc.pl) i to co się działo to szkoda gadać… Floody, spamy, i bardzo „ciekawe” teksty pod adresem moim jak i szeroko pojętej administracji forum, w skrócie nic przyjemnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś wiedział… założyłem sobie tak o dla zabawy jakiś czas temu kanał #tweak.pl na IRC-Necie (np.: lublin.irc.pl) i to co się działo to szkoda gadać… Floody, spamy, i bardzo „ciekawe” teksty pod adresem moim jak i szeroko pojętej administracji forum, w skrócie nic przyjemnego.

1639460[/snapback]

a tu nasza kochana* moderacja czuwa nad wszystkim, niczym oko wielkiego brata analizuje kazdy znak wklepany w forum i krzewi buractwo :D :D :D

 

 

*wykluczajac Pana od ktorego dostalem nieslusznie 10% :lol:

Edytowane przez Sir_ice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mówię tutaj o kse ani o żadnych innych serwisach, tylko wydaje mi się że to nie jest najgorszy pomysł, zresztą to się okaże czy coś wyjdzie czy nie

1639036[/snapback]

wyszlo juz dawno, kanal jest na ircnecie...

nie wiem czemu wszyscy tak chca zakladac kanaly na polnecie... tam nei ma takich fajnych bajerow jak gwizdniecie komos nicka czy kanalu bo wszystko jest rejstrowane...

 

co do #tweak na ircnecie:

10:38 -!-  Irssi: #tweak: Total of 28 nicks 15 ops, 0 halfops, 8 voices, 5 normal

wiec chyba pomysl wypalil ;> Edytowane przez mkl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mkl: taaaaaaa ale jak jest jakas afera to #tweak nie ma nic wspolnego z serwisem tweak.pl.

 

Mardok zalozyl #tweak.pl i byl spokoj dopuki jakies buractwo zaczelo wchodzic i robic bajzel. Okazalo sie ze to ekipa z #tweak. I co wiecej pisac... lamers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mkl: taaaaaaa ale jak jest jakas afera to #tweak nie ma nic wspolnego z serwisem tweak.pl.

 

Mardok zalozyl #tweak.pl i byl spokoj dopuki jakies buractwo zaczelo wchodzic i robic bajzel. Okazalo sie ze to ekipa z #tweak. I co wiecej pisac...  lamers

1640023[/snapback]

a birdman :>

wiem, wiem to kanal "ktory zalozyl kiedys wielki i wspanialy birdman", a przynajmiej tak kiedys napisal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...