Skocz do zawartości
ibizpl

Nowy Opteron 144 - S939 Czyżby Venice Do Lamusa?

Rekomendowane odpowiedzi

heh, no fakt - gry to ja widze tylko u mojego mlodszego brata na kompie a u mnie spi/prime/memtest to od jakiegos czasu nie schodzą z monitora :lol:

i mam zgrzew że w czasach 1280x1024@100Hz ja najwięcej ostatnio dosa oglądam B) znaczy jakieś tam vga pewnie 640x480@60Hz - okulista wjedzie pewnie z jakimś -5... jak kiedyś pójdę...

 

pi_addicted

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze zastanawiam sie teraz no moze nie odrazu teraz nad wymiana na opka nom ale trzeab znalesc losia na mojego obecnego proca no i aby nie wpasc z z tym ze nie bedzie latal conajmniej 2,7Ghz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

kurcze zastanawiam sie teraz no moze nie odrazu teraz nad wymiana na opka nom ale trzeab znalesc losia na mojego obecnego proca no i aby nie wpasc z z tym ze nie bedzie latal conajmniej 2,7Ghz

wystaw vinniczka na allegro napewno ktoś łyknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bede sobie opka bral w kwietniu. Jak myslicie dalej beda sie tak dobrze krecic?

 

napewno zrobi Ci 3,3 na stockowym napięciu :lol:

Nie oszukuj kolegi :angry: napewno zrobi 3,5 na stockowym napieciu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko:

 

czy znalazła by sie tak miła osoba z Warszawy która potestuje mi Opka na DFI ? :) u mnie w kompie "coś" nie gra, chce wyeliminować wszystkie możliwości, a pod ręka mam tylko płyte Gigabyte o miernych możliwościch OC. zajmnie nam to raczej nie duzo, paredziesiąt minut a ile frajdy :D

 

najchetniej osoby z bielan, żoliborza lub bemowa :)

 

dzięki z góry :)

Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh ale zobacz na jakim napieciu :D Wydaje mi sie że 3ghz spokojnie da sie pociągnąć :D Wiem że 3d mark nie jest oznaką stabilności ale prosze zaufać mi na slowo że te 2,9ghz napewno jest stabilne ;) A co do napiecia w CPU-Z to też nie takie jak pokazuje.. dokładne to jest 1,49V i przepraszam za wprowadzenie błąd w sygnaturce i za moment zmieni sie ;) Policzcie sobie 1,36V + 10% ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Drozda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opki w dłoń i do gdańska sie zwijamy :D Ma1y jak chcesz to możesz wpaść do mnie coś zdziałamy, nie wiele ale zawsze ;) Tylko ram weź jak masz dobry :P

leci u Ciebie na 2900 ? wiec wpaść moge :) gdzie mieszkasz? ram ma hynixy D43 (2x512) - teraz mam je na 245 Cl2.5, 1T, spi robie na 275 na Cl3 i 2T :) zle nie jest jak na tani ram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wola ;) Tak pomiedzy twoimi wymaganiami :P Hehehe ja mam kingmaxy które ledwo 220Mhz robią :lol2:

heh pomiędzy ;)

 

wiec jak mozesz to mozemy sie juz na PW jakoś umówić, pamiątki wziąć moge tez :)

 

ps nadal czemay na osoby z DFi chetne do "zabawy" ... :)

Edytowane przez ma1y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opki w dłoń i do gdańska sie zwijamy :D Ma1y jak chcesz to możesz wpaść do mnie coś zdziałamy, nie wiele ale zawsze ;) Tylko ram weź jak masz dobry :P

Zapraszam równiez do Siebie na platforme testowa do Gdańska :)

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZYGODY ZATEM NADSZEDL CZAS - w droge !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;]

 

czizuz - coby tylko spiwora nie zapomniec ! ;] - PITER - napuszczaj wody do wanny - sie moze wyKOMpie ! ;]

PS:mam nadzieje ze nie chrapiesz...;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...