Skocz do zawartości
ibizpl

Nowy Opteron 144 - S939 Czyżby Venice Do Lamusa?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj,prawie 3,1GHz. :lol2:

 

12x258=3096MHz 258MHz 2,0-2-2-5 1T

Dołączona grafika

no Ricci dobrze tobie idzie, widze ze musze system postawic na normalnym dysku a nie na starej 40 bo mnie doganiasz na wodzie, no i czapke trzeba sciagnac do fc B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką to woda chłodzisz??

masz może zdjęcie, jeśli gdzieś było to daj namiar.

Chłodziwo w okolicach 0st. :wink:

kurde naprawde badass jestes no i procek ci sie zajefajny trafil , ile za niego zabuliles ?

Procek nieselekcjonowany,cała jego historia łącznie z ceną jest w tym wątku. :wink:

nom i mozesz opis zmienic na 31Ghz:P hehehehhe

Podaje taktowanie stable poza tym 3,0GHz ładnie wygląda( :lol2: )

no Ricci dobrze tobie idzie, widze ze musze system postawic na normalnym dysku a nie na starej 40 bo mnie doganiasz na wodzie, no i czapke trzeba sciagnac do fc B)

Jeżeli chodzi o mnie to możesz spać spokojnie na razie z pi16 się zatrzymam,wynikiem jestem w pełni usatysfakcjonowany,to dla mnie duży prestiż znaleźć się w tak znamienitym gronie.Czapka na razie pozostanie na swoim miejscu. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem info., że Opki dla PC-Shop są już na granicy... jutro wysyłka... w piątek w budzie.

 

@Ricci

Wyniczek syci, tylko V zabija...

 

P.S.

Niepotrzebnie tylko robisz tym 150 samka w topicu 144. ;-)

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko wie ktoś może ile mocy pobiera opteron 144 na standardowym zegarze.

I ile po podkręceniu interesuje mnie szczególnie taktowania 2,6 -2,9GHz.

Oczywiscie rozumiem że to zależy od napięcia ale chodzi mi o przybliżone wartości...

Edytowane przez Bandit45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj,prawie 3,1GHz. :lol2:

 

12x258=3096MHz 258MHz 2,0-2-2-5 1T

Dołączona grafika

hmm szczerze to wyniczek żadna rewelacja, przy FC bo coś tam słszałem że masz to nawet słabo :P

Przy WC wmiare OK, ale v i tak spore nawet jak na opterka.

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Niepotrzebnie tylko robisz tym 150 samka w topicu 144. ;-)

Nie za bardzo rozumiem jaki masz problem,piszą tu 146-tki 148-ki nie widze przeciwskazań by 150-ki nie miały sie tu udzielać. :lol: Chyba autor watku powinien rozszerzyc zakres 144-152 i wszysto będzie ok z formalnego punktu widzenia. :wink:

hmm szczerze to wyniczek żadna rewelacja, przy FC bo coś tam słszałem że masz to nawet słabo :P

Przy WC wmiare OK, ale v i tak spore nawet jak na opterka.

To jest wynik na WC nie wiem skąd wziąłeś FC,poza tym że jest to bodajże 2-gi wynik w PL na WC nie określałem go mianem "rewelacja". :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

JA mam oem od ibiza i miałem boxa. ten box poszedł juz do klienta. z tego co czytałem to nie wszystkie od arche idą dobrze 2600 też widziałem wieć nie uogólniajmy ze od arche idą wszystkie dobrze bo jak na razie za wiele osób nie chwaliło sie prockami od arche tym bardziej ze ibiz miał chyba mnie w poprzedniej dostawie. tez czekam na dostawe od izbiza bo jutro jade po kilka sztuk do niego. będe sobie losować z puli, obym trafił na jakieś 3000 mhz przy 1,4v :) pomażyć można. :)

 

P.S.

Niepotrzebnie tylko robisz tym 150 samka w topicu 144. ;-)

hm wydaje mi się te ten topic powstawał w momęcie pojawienia sie 144, po czasie doszły 146 i tak dalej . wiec w czym problem ze ricci pokazuje swoje wyniki? przeciez nik nie bedzie zakladł nowego tematu do każdego procka z osobna :)

 

 

Od Arche też sie mają dobrze ;) tylko żeby nie ta j***** MSI to spokojnie 3Ghz by było :(

trafiła ci sie niezła sztuka to przyznam ale wydaje mi sie ze opki 144 mają swoją granice gdzies ok 2900 i 3000 to tylko na wc i przy duzym vcore. wiec nie sądze ze zmiana msi na dfi dała by duzo wieksze mozliwości (chociaż uważam ze dfi jest najlepsze do oc) do działania na np 3000 przy 1,5 . podejrzewam ze na 3000 mhz trzeba bedzie sporo powyżej 1,6v dawać zeby chodził stabilnie. bo te procki łatwo dochodzą do pewnych wartosci a potem niestety vcore juz duzo nie daje. ale moze sie myle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety tego u siebie nie sprawdze... bo doszedłem do granicy możliwości tej płyty ;)

tez miałem tą płytę i byłem zawiedziony.

do nowego kompa miałem kupić dfi ale znowu ten sam problem z wyjącym wiatraczkiem na nf4.

no i wybór padł na a8n-sli premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipa_ml,tylko żebyś czasami mojego nie wylosował :D :wink:

Spokojnie z tego co wiem to jedzie jakieś ~25szt. więc szansa trafienia Twojego i moich 2szt. jest min. No chyba, że nasze to tcase55 to nie w nie trafia... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAMY nadzieję

Dokładnie :D

Do mnie niedługo wyrusza Optek 144, a 146 select od MARya już wyruszył wczoraj (PP).

Testy będą już niedługo, rewelacje się zapowiadają :D

Edytowane przez lores

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem info., że Opki dla PC-Shop są już na granicy... jutro wysyłka... w piątek w budzie.

Kiepskie te Twoje źródła informacji.... :angry:

 

No to niestety Was zawiodę - Ibiz pojechał dopiero dzisiaj więc będzie dopiero jutro wieczorem. Procki będzie wysyłał w piątek. Znając usługi pocztowe w naszym kraju chyba w weekend nikt nie ujrzy swoich nowych zabawek - ja również bo także zamówiłem :). I jeszcze jedno info - będzie baaardzo mało sztuk , więc się nie nastawiajcie na wybory i cuda wianki. Najgorsza informacja to to, że....Pepiki więcej Opków w najbliższym czasie mieć nie będą.

 

Po drugie - takiego stękania o opki ja tu, dawno nie widziałem. Będą jak zawsze lepsze i gorsze i nie ma co składać modłów o 3GHz na 1,4 Prime ,bo nawet na XS nikt takim cudem z obecnych serii 0545-0550 się nie pochwalił.Pomijam FC oczywiście, ale i to nie na default Vcore. Proponuję zimny ręcznik na głowę, bo chyba się towarzystwo za mocno podnieciło.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie pierwszy poslizg u ibiza :)

 

Troche smieszna sytacja tu jest, przebieracie z tymi pokami, zmieniacie jak rekawiczki tylko po to aby miec 100MHz wiecej :)

 

I tak nie odczujecie roznicy pomiedzy 2.7 a 3.0 :)

Chyba ze do SPI ale warto sie bic o 10 miejsce ? :D bo na pierwsze bym nei liczyl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie pierwszy poslizg u ibiza :)

 

Troche smieszna sytacja tu jest, przebieracie z tymi pokami, zmieniacie jak rekawiczki tylko po to aby miec 100MHz wiecej :)

 

I tak nie odczujecie roznicy pomiedzy 2.7 a 3.0 :)

Chyba ze do SPI ale warto sie bic o 10 miejsce ? :D bo na pierwsze bym nei liczyl :)

między 2,7 a 3 ghz wbrew pozorą da sie odczuć róznice.

chyba że ktos używa kompa jedynie do filmów i muzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

między 2,7 a 3 ghz wbrew pozorą da sie odczuć róznice.

chyba że ktos używa kompa jedynie do filmów i muzy.

 

CHyba przy kompresowaniu video/archiwów :) bo nawet w grach nie odczuje tego...

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...